Videó: a mérkőzés, amely után Ronald Koeman megalázta a németeket

Marko Arnautovic újabb botrányos gólörömmel toldotta meg a labdarúgó Európa-bajnokságok botránylistáját, de nehogy azt higgyük, hogy a korábbi kontinenstornákon nem voltak történelmi gyökerű, balhés pillanatok.

Eb 2020: „Spanyolország szörnyű” – a Real korábbi klasszisa beszólt a válogatottnak

A Real Madrid labdarúgócsapatának egykori középpályása, Rafael van der Vaart reméli, Hollandia találkozik Spanyolországgal az Európa-bajnokságon – úgy véli, Luis Enrique csapata rettenetesen játszik, olvasható az rmcsport.com oldalán.

Eb 2020: nagyszerű gesztus, a hollandok meglepték a visszavonuló Pandevet – kép

Mint ismert, Hollandia 3–0-ra legyőzte Észak-Macedóniát a labdarúgó Európa-bajnokság C-csoportjában, így kilenc ponttal jutott tovább az egyenes kieséses szakaszba. A mérkőzés előtt a hollandok egy kis ajándékkal lepték meg a 37 esztendős Goran Pandevet, aki utoljára lépett pályára karrierje során.

Eb 2020: „Mindent megteszünk, hogy nyerjünk Londonban” – bizakodó az osztrák kapitány

Mint ismert, Hollandia 3–0-ra legyőzte Észak-Macedóniát a labdarúgó Európa-bajnokság C-csoportjának 3. fordulójában. A kvartett másik mérkőzésén Ausztria 1–0-ra nyert Ukrajna ellen, és továbbjutott a nyolcaddöntőbe. A főszereplők nyilatkozataiból válogattunk.

Eb 2020: Álomszép gólokkal győztek a hollandok – videó

Mint arról beszámoltunk, a labdarúgó Európa-bajnokság C-csoportjának 3. fordulójában a már biztosan csoportelső Hollandia 3–0-ra legyőzte Észak-Macedóniát Amszterdamban. Nézze meg a mérkőzésről készült összefoglalót!

Eb 2020: a hollandok legyőzték Észak-Macedóniát is

A labdarúgó Európa-bajnokság C-csoportjának 3. fordulójában a már biztosan csoportelső Hollandia 3–0-ra legyőzte Észak-Macedóniát Amszterdamban. Frank de Boer csapata június 27-én a Puskás Arénában a D-, az E- vagy az F-csoport harmadik helyezettjével találkozik a nyolcaddöntőben.

Hollandia hengerelt, a harmadik csoportmérkőzését is megnyerte

Eb 2020: az oranje nem tartalékol az északmacedónok ellen

A már biztos csoportelső holland válogatott 18 órakor Észak-Macedónia ellen lép pályára a labdarúgó Európa-bajnokság csoportkörének harmadik fordulójában, a C-csoportban.

Eb 2020: akár hármas holtverseny is lehet a B-csoportban – ez dönthet

Ma újabb két csoportban fejeződnek be a küzdelmek a labdarúgó Európa-bajnokságon. Előbb 18 órától a C jelű kvartett tagjai lépnek pályára, itt az a kérdés, hogy az elsőként továbbjutó hollandok mellett az ukrán vagy az osztrák válogatott harcolja-e ki a második helyet. A  B-csoport szereplői 21 órakor kezdenek, és bár a belgáknak egy pont is elegendő a csoportelsőséghez, két olyan forgatókönyv is elképzelhető, hogy három csapat azonos pontszámmal végez.

Barcelona: Egy álmom vált valóra, hogy itt lehetek – Depay

A Barcelona szombat délután megerősítette a korábbi sajtóértesüléseket, és bejelentette, hogy szerződtette a holland válogatott támadóját, Memphis Depayt. A futballista egy videóban üzent a szurkolóknak a klub Twitter-csatornáján keresztül.

Eb 2020: még kaphatóak jegyek a budapesti nyolcaddöntőre

Az UEFA jegyportáljának péntek reggeli adatai alapján még mindig vannak elérhető jegyek az Európa-bajnokság Budapesten rendezendő nyolcaddöntőjére.

Újabb győzelem, a hollandok készülhetnek a budapesti nyolcaddöntőre

A labdarúgó Európa-bajnokság C-csoportjának 2. fordulójában Hollandia 2–0-ra legyőzte Ausztriát Amszterdamban, ezzel eldőlt, hogy az utolsó kör eredményeitől függetlenül a kvartett élén zár Frank de Boer együttese, amely így biztosan Budapesten lép pályára a nyolcaddöntőben.

Eb 2020: egy változás a hollandoknál, De Ligt kezd

A labdarúgó Európa-bajnokság C-csoportjának 2. fordulójában Hollandia Ausztriával találkozik Amszterdamban. A mérkőzés előtt a két szövetségi kapitány, Frank de Boer és Franco Foda is kijelölte a kezdőcsapatát. Mind a két válogatottnál egy változás történt az előző meccshez képest: a hollandoknál Jurriën Timber helyén a gárdába visszatérő Matthijs de Ligt kezd a védelemben, míg az osztrákoknál az egy meccsre eltiltott Marko Arnautovicot Michael Gregoritsch helyettesíti.

Eb 2020: „Meglep a pozitív fogadtatás” – Koeman Hollandia teljesítményéről

A holland labdarúgó-válogatott korábbi-, az FC Barcelona jelenlegi vezetőedzője, Ronald Koeman meglepődött a holland-szurkolók pozitív fogadtatásán, miután drámai mérkőzésen, Hollandia 3–2-re legyőzte Ukrajnát az Európa-bajnokság C-csoportjának 1. fordulójában.

Eb 2020: újított az UEFA, bemutatkozik a Dél-Amerikából importált bírói hármas

Futballtörténeti eseménnyel folytatódik csütörtökön minden idők eddigi legszínesebb multi Európa-bajnoksága. A C-csoport délutáni Ukrajna–Észak-Macedónia találkozóját nem kontinensbeli, hanem az Argentínából érkezett Fernando Andrés Rapallini vezeti, és a partjelzői is a honfitársai lesznek. A B-csoportban a dánokra lelkileg is nehéz feladat vár legértékesebb játékosuk, Christian Eriksen nélkül, ráadásul a világranglistát vezető belgák ellen, akiknek az újabb siker már továbbjutást ér. A C-csoport esti összecsapásán az első fordulóban győztes holland és osztrák válogatott mérkőzik meg egymással, a győztes már biztosan nyolcaddöntős.

Edzősors: rendhagyó visszatérés – Van Gaal a Telstar kispadján

Az Ajax Amsterdammal Bajnokok Ligája-győztes, a hollandokkal világbajnoki bronzérmes edző, Louis van Gaal egy mérkőzésre visszatér a kispadra – írta a Magyar Távirati Iroda.

Videó: Jarmolenko gólja után még a hollandok is gratuláltak

Mint ismert, nagyszerű meccsen Amszterdamban Hollandia 3–2-re legyőzte Ukrajnát a labdarúgó Európa-bajnokság C-csoportjának 1. fordulójában. Andrij Jarmolenko 75. percben rúgott szenzációs szépítő gólja után még a holland szurkolók is gratuláltak a lelátón az ukránoknak.

Eb 2020: „Nem ez volt a legjobb meccsem, de ez volt a legszebb”

Az Ukrajna ellen vasárnap, 3–2-re megnyert Európa-bajnoki csoportmérkőzésen a holland labdarúgó-válogatott győzelmet érő harmadik gólját szerző Denzel Dumfries szerint a találkozó nem pályafutása legjobbja, de mindenképpen a legszebbje volt – írja az MTI.

Videó: Dumfries fejes góljára már nem volt válaszuk az ukránoknak

Hiába állt fel négy perc alatt Ukrajna, Denzel Dumfries találatával a 85. percben ismét előnybe került a holland csapat, amely behúzta a mérkőzést. 3–2

Eb 2020, C-csoport: fantasztikus meccsen 3–2 a holland–ukrán

Nagyszerű meccsen Amszterdamban Hollandia 3–2-re legyőzte Ukrajnát a labdarúgó Európa-bajnokság C-csoportjának 1. fordulójában.