Női kézi: a címvédő hollandok is kapitányt váltottak a vb előtt

A Holland Kézilabda-szövetség tájékoztatása szerint a francia Emmanuel Mayonnade távozik a holland női kéziválogatott szövetségi kapitányi posztjáról.

PSG: hazaküldték a válogatottól a lányokkal bulizó holland középpályást

A Barcelona akadémiáján, Xavi Simonst, a PSG 18 éves középpályását négy játékostársával együtt hazaküldték az U19-es válogatottból, mivel a szobájukban két lány is tartózkodott – számolt be a Football Espana.

Vb 2022: focisuli Amszterdamban – Depayék kitömték a törököket

Memphis Depay vezérletével a holland labdarúgó-válogatott 6–1-re kiütötte Törökországot a világbajnoki selejtezősorozat európai zónája G-csoportjának 6. fordulójában. A norvégok Erling Haaland triplájára alapozva 5–1-re megverték Gibraltárt, míg Montenegró otthon nem bírt Lettországgal.

Hollandia: a PSV hosszabbított világbajnok középpályásával

Hivatalos oldalán jelentette be a PSV Eindhoven, hogy további két évvel, 2024 nyaráig meghosszabbította Mario Götze szerződését.

Videó: Memphis Depay a szabadrúgás előtt még szelfizett egy kisfiúval

Mint ismert, Hollandia hazai pályán 4–0-ra legyőzte Montenegrót a 2022-es labdarúgó-világbajnokság európai selejtezőinek G-csoportjában. Egy montenegrói szabadrúgás előtt egy fiatal néző futott be a pályára, hogy készíthessen egy szelfit a hollandok klasszisával, Memphis Depayjal. Az FC Barcelona támadója barátságosan vállalta a képet, majd egy finom mozdulattal jelezte a fiúnak – aki csak a telefonján keresztül mert ránézni a játékosra –, hogy most már ideje lemenni a pályáról.

Vb 2022: Depay-dupla, Hollandia átgázolt Montenegrón

Hollandia 4–0-ra legyőzte Montenegrót a 2022-es labdarúgó-világbajnokság európai selejtezőinek G-csoportjában, míg Törökország Gibraltár vendégeként nyert 3–0-ra.

Női röplabda Eb: Törökország legyőzte Hollandiát a bronzmeccsen

A török válogatott szerezte meg a bronzérmet a női röplabda Európa-bajnokságon. A szombati helyosztón 3:0-ra legyőzte a holland csapatot Belgrádban.

Vb 2022: Van Dijk a kificamodott ujja mellett egy szurkolót is helyre tett – videó

Mint ismert, Hollandia 1–1-es döntetlent játszott Norvégiával a 2022-es katari labdarúgó-vb selejtezőjének G-csoportjában. A mérkőzésen a holland válogatott csapatkapitányának, Virgil van Dijknek a 47. percben kificamodott az ujja, s azt a pálya mellett helyezte vissza az egyik stábtag.

Vb 2022: Nem vagyunk világklasszisok – Van Gaal

A holland labdarúgó-válogatott nem világklasszis – az együttes szövetségi kapitánya, Louis van Gaal szerint, aki a Norvégia vendégeként játszott világbajnoki selejtezőt követően bírálta csapatát.

Vb 2022: Haaland begyötört egyet, de volt rá holland válasz

Norvégia és Hollandia labdarúgó-válogatottja nem bírt egymással (1–1) a vb-selejtező G-csoportjának szerda esti rangadóján, és bár a törökök két góllal vezettek Montenegró ellen, végül nekik is be kellett érniük a döntetlennel – a vendégek a 97. percben egyenlítettek! A csoport harmadik szerdai mérkőzésen Lettország nagy csatában 3–1-re legyőzte a sokáig keményen ellenálló Gibraltárt.

Női röpi Eb: Hollandia és Törökország is elődöntős

Elsőként a holland válogatott jutott be a négy közé a női röplabda Európa-bajnokságon, miután a keddi plovdivi negyeddöntőben 3:0-ra legyőzte a svéd csapatot – számolt be róla a Magyar Távirati Iroda.

Vb-selejtező: Bergwijn is bekerült Van Gaal első keretébe

Steven Bergwijnt, a Tottenham Hotspur labdarúgóját is meghívta a holland válogatott szeptemberi világbajnoki selejtezőire Louis van Gaal, a nemzeti együttes régi-új szövetségi kapitánya.

Hollandia: meglepő nevek Van Gaal első keretében

Három újoncot, közte egy 37 éves kapust is meghívott a keretbe Louis van Gaal, a holland labdarúgó-válogatott régi-új szövetségi kapitánya.

Videó: Götze eldekázgadott, majd két embert is becsapott

Mint ismert, a PSV labdarúgócsapata szombaton 4–0-ra legyőzte az Ajaxot a holland Szuperkupában. A 29 éves német világbajnok Mario Götze szerezte az eindhoveniek negyedik találatát, de nemcsak a góljával hívta fel magára a figyelmet, hanem remek egyéni megmozdulásaival is. Íme, a legszebb!

Holland Szuperkupa: a PSV négy góllal ütötte ki az Ajaxot

A PSV labdarúgócsapata 4–0-ra legyőzte az Ajaxot a holland Szuperkupában.

Tokió 2020: a hollandok nyerték a női gyeplabdatornát

Már az első félidőben beállította a végeredményét Hollandia, amely 3–1-re legyőzte Argentínát a tokiói olimpia női gyeplabdatornájának döntőjében.

Tokió 2020: az amerikai női pólósokkal döntőzhet a spanyol–magyar győztese

Az Egyesült Államok 15–11-re győzte le az Orosz csapatot a tokiói olimpia női vízilabdatornájának elődöntőjében, így bejutott a fináléba. A döntőben a Spanyolország–Magyarország mérkőzés győztesével csap össze.

Tokió 2020: Argentína lesz a hollandok ellenfele a női gyeplabdatorna döntőjében

Hollandia 5–1-re nyert Nagy-Britannia ellen a tokiói olimpián a női gyeplabdatorna elődöntőjében, ezzel bejutott a fináléba. Ellenfele a döntőben Argentína lesz, ugyanis a dél-amerikai együttes a legjobb négy között 2–1-re múlta felül Indiát.

Tokió 2020: hatalmas harc után elődöntősök női vízilabdázóink

A magyar női vízilabda-válogatott 14–11-re legyőzte Hollandiát, ezzel elődöntőbe jutott az olimpián.

Női vízilabdázóink nagy csatát nyertek meg, ott vannak az elődöntőben

Ez igen! A magyar női vízilabda-válogatott izgalmas végjátékot követően 14–11-re legyőzte Hollandiát, ezzel ott van az olimpia elődöntőjében, amelyet csütörtökön, magyar idő szerint 12.50-től rendeznek. Az ellenfél Spanyolország lesz.