Serie A: a Juventus csak ikszelt idegenben, az Atalanta otthon kapott ki

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 9. fordulójában a Juventus meglepetésre 1–1-es döntetlenre volt képes a Benevento otthonában, míg az Atalanta 2–0-ra kikapott hazai pályán a Hellas Verona ellen.

Serie A: kétgólos hátrányból fordított az Inter; nyert a Sassuolo

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 8. fordulójának vasárnapi játéknapján az Inter kétgólos hátrányból fordított, és 4–2-re nyert a Torino ellen. A Sassuolo a Hellas Verona, a Bologna a Sampdoria otthonában győzött, míg a Roma egy félidő alatt elintézte a Parmát.

Serie A: elutasították a Napoli óvását, marad a pontlevonás

Az Olasz Labdarúgó-szövetség fellebbviteli testülete elutasította a Napoli óvását, így jogerőre emelkedett a Juventus 3–0-s győzelme és a Napoli egypontos levonása. A nápolyi klub nem törődik bele az ítéletbe.A Roma fellebbezése sem járt sikerrel, a fővárosi klub a Hellas Verona elleni meccset bukta el 3–0-ra a zöldasztalnál.

Serie A: a kapus még a tizenegyes előtt odaszúrt egyet Ibrahimovicnak

Már három elhibázott tizenegyesnél jár az idényben Zlatan Ibrahimovic, aki legutóbb a Hellas Verona ellen (2–2) sem tudott betalálni büntetőből – igaz, ebben szerepe lehetett Marco Silvestrinek is, a vendégek kapusa ugyanis még a lövés előtt odaszúrt egyet a svédnek.

Serie A: az AC Milan a 93. percben mentette meg a veretlenségét

Sokáig emlékezetes hajrát hozott az AC Milan és a Hellas Verona összecsapása az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 8. fordulójában. A házigazda a 90. percben még hátrányban volt, Davide Calabria ekkor egyenlített, de a videobíró visszavonta a gólt, jött a 93. perc és Ibrahimovic, aki a játékrész közepén elhibázott tizenegyese után így ismét hős lehetett…

Serie A: ismét döntetlent játszott a Juve, ezúttal a Verona ellen

A második félidő elején vezetést szerzett a Verona, ám örülhetett a döntetlennek is, mivel hatalmas nyomás alatt tartotta a kapuját a Juventus az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 5. fordulójában.

Serie A: adminisztrációs hiba, a Roma 0–3-mal elveszítette az idénynyitót

Az AS Roma egyik játékosának jogosulatlan szerepeltetése miatt az Olasz Labdarúgó-szövetség 3–0-val a Hellas Veronának írta jóvá a két csapat szombati bajnoki mérkőzését.

Serie A: gól nélküli döntetlennel kezdte az új idényt a Roma

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) első fordulójának második mérkőzésén Veronában lépett pályára a Roma, amely gól nélküli döntetlennel kezdte az új idényt (0–0).

Serie A: könnyedén nyert a Genoa, a Lecce az utolsó kieső

A Genoa 3–0-ra legyőzte a Hellas Veronát az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 2019–2020-as kiírásának utolsó játéknapján, s ezzel kiharcolta a bennmaradást.

Serie A: ikszelt az Atalanta, papíron még nincs BL-indulás

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 34. fordulójában a Hellas Verona hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott az Atalantával.

Serie A: a 93. percig kétgólos vesztésre álltak, iksz a vége

A Fiorentina a 96., a Parma a 95. percben szerzett góljának köszönhetően mentett pontot az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 32. fordulójának vasárnapi játéknapján.

Serie A: az Inter a hajrában kapott gólt, nem tudta visszaelőzni az Atalantát

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 31. fordulójában az Internazionale hiába fordított a Hellas Verona otthonában, 2–2-es döntetlent játszott.

Serie A: két gyönyörű gólt lőtt az Atalanta nyerő csereembere – videó

A Napoli és az Atalanta is folytatta győzelmi sorozatát az olasz élvonalbeli labdarúgó bajnokságban (Serie A): a 28. forduló vasárnapi játéknapján a Napoli hazai pályán 3–1-re megverte a SPAL-t, az Atalanta 3–2-re nyert az Udinese vendégeként. Otthon kapott ki a veszélyzónában vergődő Sampdoria, míg a Sassuolo egy őrült mérkőzés 97. percében mentett pontot a Hellas Verona ellen.

Serie A: Milik és Lozano góljával győzött a Napoli Veronában

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 27. fordulójában a Napoli 2–0-ra legyőzte a Veronát Arkadiusz Milik és Hirving Lozano góljával. A Torino egygólos sikert aratott az Udinese felett, a Parma 4–1-re lemosta a Genoát.

Serie A: 103 nap után öt góllal folytatódott az olasz bajnokság

Szombat este döntetlennel folytatódott az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A): a koronavírus-járvány miatti kényszerszünetet követő első, nézők nélkül lejátszott mérkőzésen a Torino hazai pályán 1–1-re végzett a Parmával. A késő esti meccsen a Hellas Verona 2–1-re megverte a Cagliarit.

Serie A: elhalasztották a Sampdoria–Verona meccset

A hétfőre kiírt Sampdoria–Hellas Verona mérkőzést is elhalasztották az olasz labdarúgó-bajnokság 26. fordulójából.

Serie A: a Verona ikszelt, de így is klubtörténelmet írt az Udinese ellen

A Hellas Verona gól nélküli döntetlent ért el az Udinese otthonában az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 24. fordulójának vasárnapi első mérkőzésén.

Serie A: a Verona szíve győzte le a Juvét; Szczesny zavarba esett – visszhangok

Cristiano Ronaldo történelmet írt, a Juventus viszont negatív idényrekordot állított fel a Hellas Verona ellen. A veronaiak újonc létükre a 6. helyen állnak a tabellán – hogy mi a titok? Ivan Juric vezetőedző szerint a szívük. A Juvét is így győzték le végül.

Serie A: nagy meglepetés – kikapott Veronában a Juventus

Nagy meglepetésre a Hellas Verona 2–1-re legyőzte hazai pályán a címvédő Juventust az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 23. fordulójában.

Serie A: a Parma és a Verona is hazai pályán őrizte meg jó formáját

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 21. fordulójában a Sampdoria hazai pályán 0–0-s döntetlent játszott a Sassuolóval. A Parma 2–0-ra megverte az Udinesét, így pontszámban beérte a 6. helyezett Cagliarit, míg a Hellas Verona 3–0-s győzelmet aratott a Leccével szemben.