Női kosár Ek: a Szekszárd a Győrt is legyőzte

A Szekszárd 75–67-re legyőzte a Győrt a női kosárlabda Európa-kupa A-csoportjának pénteki mérkőzésén, így csak a tolnaiak jutottak be a nyolcaddöntőbe, a házigazda győriek nem.

Női kosár Ek: nyert a DVTK, ezzel továbbjutott

Az Aluinvent DVTK Miskolc tizenegy ponttal, 93–82-re legyőzte a házigazda Ormanspor Gencliket pénteken a női kosárlabda Európa-kupa ankarai csoporttornájának harmadik fordulójában – számolt be róla az MTI.

Női kosárlabda Ek: a Győr és a Szekszárd is nyert

A női kosárlabda Európa-kupa győri minitorna második fordulójában a házigazda Uni Győr Mély-Út 83–56-ra legyőzte az ukrán Prometejt. A csütörtöki játéknapján második mérkőzésén az Atomerőmű KSC Szekszárd 88–71-re nyert a török Kayseri ellen, így hibátlanul állt a kvartett élén.

Női kosár Ek: bizakodnak a magyar csapatok Győrben

A Győr javítana az ukránok ellen, míg a Szekszárd fenntartaná remek dobóteljesítményét a törökökkel szemben is a győri minitorna második, csütörtöki játéknapján.

Női kosár Ek: kikapott a Győr, száz felett dobott a Szekszárd

Száz pont fölött dobva nyert a Szekszárd az ukrán Prometej ellen (106–80), míg a harmadik negyedet elrontó házigazda Győr kikapott a török Kayseritől (72–86) a női kosárlabda Európa-kupa győri csoporttornájának első fordulójában. A DVTK tizenkilenc ponttal kikapott az izraeli Ramlától (61–80), a Cegléd tizenhéttel az orosz Szpartak Moszkvától (61–78).

Női kosárlabda Európa-kupa: ugrás az ismeretlenbe

A legfontosabb hír a győri buborékból, hogy a női kosárlabda Európa-kupa A-csoportjában szereplő négy együttes valamennyi játékosának és stábtagjának negatív lett a koronavírus gyorstesztje. A belvárosi szállodában vegytiszta körülmények fogadták a csapatokat, amelyek közül az este hét körül befutó szekszárdiak pacsikkal és nagy mosollyal könyvelték el, hogy nincs köztük fertőzött.

Női kosár NB I: a BEAC-ot is legyőzte az éllovas Szekszárd

A listavezető Szekszárd 13 ponttal kerekedett vendéglátója, az ELTE BEAC együttese fölé a női kosárlabda NB I szerdai játéknapján.

Női kosár NB I: győzelemmel hangolt az Euroligára a Sopron

A Sopron magabiztosan, 31 ponttal verte meg a vendég TFSE-t (98–67) a női kosárlabda NB I szerdai játéknapján.

Női kosár NB I: fölényes győri győzelem a PINKK ellen

A Győr hazai pályán 92–78-ra legyőzte a PINKK-et a női kosárlabda NB I 8. fordulójának szerdán lejátszott mérkőzésén. A győriek három negyed után több mint húsz ponttal vezettek, a vendégek a végjátékban kapaszkodtak közelebb.

Női kosár: Amikor megtudtuk, vérszemet kaptunk – Dombai

A fiatal magyar bedobó, Dombai Réka szerint a hazai edző távolmaradása és az új amerikai center remeklése is kellett a Győr szekszárdi bravúrjához a női kosárlabda NB I szombati játéknapján.

Női kosár: fertőzöttek a Győrnél, halasztják a ZTE elleni meccset

A Győr női kosárlabdacsapata a hivatalos honlapján számolt be róla, hogy a klubnál elvégzett koronavírustesztek közül négy pozitív eredményt hozott.

Női kosár NB I: a Sopron a nagyszünet után elintézte a Győrt

A női kosárlabda NB I második fordulójában a bajnoki címvédő Sopron 33 pontos győzelmet aratott a megyei rivális Győr felett.

Női kosár Euroliga: a címvédővel egy csoportban a Sopron

A Sopron Basket többek között a tavalyi bajnok Jekatyerinburggal is egy csoportba került a főtáblán a női kosárlabda Euroliga 2020–2021-es idényében.

Női kosár NB I: utcára nyílik a kocsmaajtó – másodszor nyert a BEAC

A címvédő Sopron 76–62-re legyőzte a Zalaegerszeget a női kosárlabda NB I alapszakaszának szerdai játéknapján. Az NKE-FCSM Csata házigazdaként 79–70-re legyőzte a PEAC-Pécset, míg az ELTE BEAC Újbuda meglepetésre megverte a Győrt.

Női kosár NB I: könnyedén, 28 ponttal legyőzte a Sopron a Győrt

A női kosárlabda NB I 16. fordulójában a Sopron 28 ponttal, 76–48-ra legyőzte a vendég Győrt vasárnap kora este – a találkozón a hazaiak már az első negyedben 20 ponttal vezettek, majd később már 34 pont is volt az előnyük, végül 28 lett a vége.

Női kosár NB I: 100 pont felett a Sopron; itt az első PINKK-siker

Noha a második negyedet meglepetésre a TFSE-MTK nyerte meg, a címvédő Sopron száz pont fölé jutva, nagy különbséggel (105–73) győzte le fővárosi vendégét a női kosárlabda NB I szombati játéknapján. A DVTK hazai pályán fölényes sikert aratott a Győr felett, a ZTE több mint harminc pontot vert a Ceglédre, míg a délutáni meccsen az eddig nyeretlen PINKK-Pécs hosszabbítás után győzött a BEAC otthonában.

Női kosár NB I: nyert a Sopron és három vereség után a Győr

A már a szünetben is vezető Sopron 7–0-s rohammal indította a második félidőt, és végül magabiztosan (75–66) győzött a Cegléd vendégeként a női kosárlabda NB I 13. fordulójában. A vasárnapi másik mérkőzésen a nemrég edzőt váltó, immár Merim Mehmedovic irányításával készülő Győr hazai pályán szoros csatában legyűrte a ZTE-t (71–68), azaz három bajnoki vereség után újra nyert.

Női kosár NB I: Mehmedovic a Győr új edzője – hivatalos

A női csapatnál először vezetőedzői pozícióba kerülő Merim Mehmedovic lett a szombaton menesztett Milos Pavlovics utódja a szezonban eddig alulteljesítő Győrnél.

Női kosár NB I: egyik hazai csapat sem nyert szombaton

A DVTK, a Győr és a Csata is vendégként győzött a női kosárlabda NB I alapszakaszának szombati játéknapján.

Női kosár Ek: csúnyán elpáholta a Diósgyőr a Pécset

A Diósgyőr, a Győr és a Szekszárd is győzött hazai pályán szerdán a női kosárlabda Európa-kupa nyitófordulójában.