Felkészülés: háromgólos győzelmet aratott a DAC a Győr ellen

A DAC hazai környezetben fogadta felkészülési mérkőzésen a labdarúgó NB II-es Győrt, és háromgólos győzelmet aratott.

Női foci: 112-szeres magyar válogatott játékost igazolt a Győr

Az ETO FC Győr női labdarúgócsapata a hivatalos honlapján tudatta, hogy szerződtette Rácz Zsófiát.

Szerbia: a Győr volt játékosa lett az OFK Beograd elnöke

Szasa Sztevanovics, a Győr korábbi kapusa (majd későbbi sportigazgatója) lett a szerb harmadosztályban szereplő OFK Beograd labdarúgócsapatának elnöke.

Szarka 95. percben szerzett góljával nyert a Kaposvár a Győr ellen

A labdarúgó NB II 21. fordulójában a Kaposvár az ETO-t fogadta. Ur László révén az első félidőben a somogyiak szereztek vezetést, de a csereként beálló Vaskeba Vaszil gólja az egyenlítést jelentette az ETO-nak. A ráadásban aztán jött Szarka Ákos és góljával elérte, hogy Kaposváron maradt a három pont.

Magabiztos győri siker az Ajka ellen

A labdarúgó NB II 20. fordulójában az ETO FC Győr a vele azonos pontszámmal álló FC Ajkát látta vendégül. A gólokban gazdag mérkőzést a hazai csapat nyerte meg.

Egy mesternégyes mellett hét tripla, otthon parádézó Loki – NB II-es őszi legek

Túl vagyunk az első körön a labdarúgó NB II-ben, a csapatok tizenkilenc mérkőzést lejátszottak az idényből (elvileg mindegyik együttes megmérkőzött a 19 ellenfelével, de a koronavírus-járvány miatt néhány meccset nem rendeztek meg, ezeken játék nélkül kapta meg a három pontot a vétlen fél – a szerk.), így érdemes öszegzést készíteni. A Nemzeti Sport Online többek között megvizsgálta, hogy az ősszel melyik csapat szerezte, illetve kapta a legtöbb gólt, melyiknek van a leghosszabb veretlenségi és nyeretlenségi sorozata, melyik áll a hazai és az idegenbeli tabella élén, emellett megnéztük, hogy mely játékosok szerezték a legtöbb gólt, hány mesternégyes és mesterhármas született, ki a legfiatalabb és a legidősebb gólszerző, illetve kik azok, akiket a legtöbbször kellett sárga és piros lappal fegyelmezni.

Balajti szabadrúgásgóljával nyert a Vasas az ETO Parkban

A labdarúgó NB II 19. fordulójában az elmúlt hetekben jó formába lendülő, tizedik ETO a nyolc forduló óta veretlen, a tabellán negyedik Vasast látta vendégül. Az angyalföldiek Balajti szabadrúgásgóljával mind a három pontot elvitték Győrből.

Priskin mesterhármast ért el, négy góllal nyert az ETO Szegeden

A labdarúgó NB II 18. fordulójában az ETO FC Győr megérdemelten győzött Szegeden. Az első félidőben jobban is játszott a kisalföldi csapat, a szünet előtt szerzett gyorsan, egymás után két gólt, majd a második félidő elején az első két helyzetéből megint kétszer betalált, így 4–0-ra nyert a Szent Gellért Fórumban.

Videó: amikor a Juventus kikapott a zöld-fehérektől – Győrben!

Nem igen volt szerencséje a Rába ETO futballcsapatának a nemzetközi kupákban, de a hetvenes évek végén a győriek a Kupagyőztesek Európa-kupájában hazai pályán megverték a Juventust, és majdnem ki is ütötték a torinóiakat a sorozatból!

NB II: az ETO kiütéssel nyerte meg a győri városi rangadót

Az esélytelenebbnek tartott ETO hátrányból felállva 4–1-re legyőzte városi riválisát, a Gyirmótot a labdarúgó NB II 17. fordulójának záró mérkőzésén.

Az ETO biztosan nyerte meg a városi rangadót a Gyirmót ellen

A labdarúgó NB II 17. fordulójának győri városi rangadóján a 12. helyezett ETO a 3. Gyirmótot látta vendégül. Kiegyenlített első félidő után az ETO a második félidőben a maga javára tudta fordítani a mérkőzést (4–1).

10 után 13 – a Győr másodszor is simán legyőzte a Dortmundot

A női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 8. fordulójában a Győri Audi ETO KC 38–25-re legyőzte a Borussia Dortmundot.

Vereséggel mutatkozott be Waltner Róbert a siófoki kispadon

A labdarúgó NB II 15. fordulójában a WKW ETO FC Győr a hét elején edzőt váltó, immár Waltner Róbert irányításával szereplő BFC Siófokot fogadta az ETO Parkban. A zöld-fehérek már az első félidőben kétgólos előnyre tettek szert, a siófokiak erőfeszítései csak a hajrábeli szépítéshez voltak elegendők.

Az ETO sem talált fogást a Lokin

A labdarúgó NB II 14. fordulójában a listavezető Debreceni VSC az ETO FC Győrt fogadta. A DVSC kispadján Kondás Elemér távollétében Igor Bogdanovics foglalt helyet. A Loki végig uralta a mérkőzést, és megérdemelten tartotta otthon a három pontot (3–0). Győzelmével a debreceni alakulat továbbra is vezeti a tabellát, és megőrizte hibátlan hazai mérlegét.

Döntetlen a nyugati zöld-fehér rangadón

A labdarúgó NB II 12. fordulójának záró mérkőzésén a Haladás az első félidő közepén vezetést szerzett Medgyes Zoltán találatával, ám az ETO FC Győr a második félidőben Vitális Milán óriási bombagóljával egyenlíteni tudott, így pontot mentett Szombathelyen.

NB II: Vitális bombagóljával mentett pontot az ETO Szombathelyen

MLSZ: Stark Péter hárommeccses eltiltást kapott

A Magyar Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottsága a keddi ülésen hárommeccses eltiltással sújtotta az NB II-es ETO FC Győr másodedzőjét, Stark Péter, míg a kazincbarcikai támadónak, Németh Tamásnak egy bajnokit kell kihagynia.

A Szentlőrinc nyerte meg a parázs véget érő győri mérkőzést

A labdarúgó NB II 11. fordulójában a hazai pályán még veretlen ETO FC Győr a házon kívül nyeretlen újoncot, a Szentlőrincet fogadta. Mindkét csapat tíz emberrel fejezte be a meccset, amelynek utolsó percében még úgy tűnt, hogy az ETO egyenlíteni tud, de Torvund korábbi találatával a baranyaiak végül mind a három pontot hazavitték.

Csákváron is folytatta jó sorozatát az ETO

A labdarúgó NB II 10. fordulójában a nyeretlen Aqvital FC Csákvár nem tudta megszerezni idei első győzelmét és újabb vereségével egyre nagyobb bajba kerül. Hiába futballoztak jól az első félidőben a csákvári fiatalok, a szünet után a Győr ritmust váltott és magabiztosan nyert.

Gól nélküli döntetlennel folytatódott a Békéscsaba veretlenségi sorozata

A labdarúgó NB II hétközi, sorrendben 9. fordulójában az új edzővel Kazincbarcikán kiütéses győzelmet arató ETO a mezőny egyetlen veretlen csapatát, a Békéscsabát látta vendégül. Gól nem esett a mérkőzésen.