NFL: a visszavonulására utalt Rodgers a Lions elleni vereség után

A tengerentúli amerikaifutball-liga (NFL) alapszakaszának utolsó mérkőzésén a Green Bay Packers 20–16-os vereséget szenvedett, így pont lecsúsztak az idei rájátszásról. A meccs után Aaron Rodgers visszautasította a Lions elkapójának mezcsere ajánlatát, így a visszavonulásával kapcsolatos pletykák még inkább szárnyra kaptak.

NFL: lemarad a rájátszásról a Green Bay Packers

Hetedik helyen jutott be a rájátszásba a Nemzeti főcsoportból a címvédő Los Angeles Ramset hosszabbítás után 19–16-ra legyőző Seattle Seahawks az amerikaifutball-liga (NFL) 18. játékhete után, ezzel már a mérkőzés előtt eldőlt, hogy a Detroit Lions sem jut tovább az alapszakaszból. Aktuális ellenfelének, a csoportrivális Green Bay Packersnek még lett volna erre lehetősége, de miután 20–16-os vereséget szenvedtek, Aaron Rodgersék sem jutottak be a rájátszásba.

NFL: Baltimore-ban nyert a Steelers, így továbbra is harcban van a rájátszásért

16–13-ra győzött a Baltimore Ravens otthonában a Pittsburgh Steelers az észak-amerikai amerikaifutball-liga (NFL) 17. fordulójának hétfő hajnali összecsapásán. A vasárnap késő esti meccseken egy kivételével hazai győzelmek születtek.

NFL: fordulatos mérkőzésen nyert a Cowboys; hátrányból fordítottak Rodgersék

A tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) 16. fordulójában a döbbenetes hideg ellenére kiváló mérkőzéseket rendeztek, amelyek újabb izgalmakat vetítenek előre a rájátszásba jutásért és a kiemelési helyekért folyó küzdelemben.

NFL: meglepően simán verte meg a címvédő Ramset a Packers

A tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) alapszakaszában a 15. forduló záró mérkőzésén a Green Bay Packers 24–12-re legyőzte a címvédő Los Angeles Ramset.

NFL: Aaron Rodgers a sérüléséről beszélt, még játszani akar

Ahogy arról már beszámoltunk, a Green Bay Packers veterán irányítója, Aaron Rodgers bordasérülést szenvedett. Sokak ezt követően már temették az idényét, viszont most egy interjúban elmondta, javult az állapota és tervez játszani a hétvégén.

NFL: utolsó perces győzelmet aratott a Chargers, bordasérülést szenvedett Rodgers

Szoros első félidőt követően 40–33-as győzelmet aratott a Philadelphia Eagles a Green Bay Packers ellen, így továbbra is a „sasoké” a legjobb mérleg az NFL-ben (10–1). A mérkőzésen a hüvelykujjsérüléssel amúgy is bajlódó Aaron Rodgers ismét megsérült, helyét Jordan Love-nak kellett átvennie. Sima győzelmet aratott a San Francisco és a Kansas City, és drámai végkifejletet láthattunk Seattle-ben és Arizonában.

NFL: a Titans idegenben győzte le a Packerst

Jól kezdett és végig vezetve győzte le idegenben 27–17-re a Green Bay Packerst a Tennessee Titans a profi amerikaifutball-liga (NFL) 11. fordulójának csütörtöki játéknapján.

NFL: Brady és a Bucs csak szenved, egyre mélyebben a Packers

A tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) 7. fordulójában Tom Brady és a Tampa Bay Buccaneers még csak touchdownt sem szerzett a Carolina Panthers ellen. A Green Bay Packers is egyre mélyebb gödörben van, a Washington Commanders védelme folyamatosan leparancsolta Aaron Rodgerséket harmadik kísérletnél. Könnyen lehet, hogy San Franciscóban az év cseréjét ejtették meg Christian McCaffrey megszerzésével.

NFL: kiütötte a Panthers Bradyéket, a Bengals simán verte a Falconst

A Carolina Panthers hazai pályán simán legyőzte a Tampa Bay Buccaneerst az amerikaifutball-liga (NFL) 7. fordulójának vasárnap kora esti mérkőzésén, így a floridaiak irányítójával, Tom Bradyvel 2002 óta először fordult elő, hogy hét mérkőzés után negatív mérleggel áll csapata (3–4).

Videó: Keane elzavarta a rajongót, aki NFL-meccs közben lépett oda hozzá

A Manchester United legendás játékosát, Roy Keane-t nyers stílusa miatt sokan nem kedvelik. Most egy olyan videó járja be a közösségi oldalakat, melyen az látszik, hogy a Tottenham stadionjában rendezett Green Bay Packers–New York Giants (22–27) NFL-mérkőzésen az egyik néző odalép hozzá aláírást kérni vagy szelfit csinálni, de ő nem kér a társaságából, s mintha azt mondaná neki, hogy nézi a meccset. Miután elküldte őt, a fejét is megcsóválta. Íme!

NFL: a Giants TD-passz nélkül verte meg a Packerst Londonban

A tengeren túli profi amerikaifutball-liga (NFL) 5. fordulója a Tottenham Hotspur stadionjában rendezett londoni Green Bay Packers–New York Giants mérkőzéssel és utóbbi csapat győzelmével kezdődött meg vasárnap.

NFL: a Packers ráadásban verte meg a Patriotsot, Mahomesék legyőzték Bradyéket

Kiélezett mérkőzéseket hozott az alapszakasz negyedik fordulója az amerikaifutball-ligában (NFL). A Buffalo Bills 20–3-as hátrányból győzte le a Baltimore Ravenst, a Green Bay Packers hosszabbításban múlta felül a New England Patriotsot, úgy, hogy Aaron Rodgers megszerezte karrierje 500. TD-passzát, míg a Patrick Mahomes vezette Kansas City Chiefs simán legyőzte a Tom Brady által irányított Tampa Bay Buccaneerst.

NFL: a Green Bay idegenben legyőzte a Buccaneerst

A Green Bay Packers idegenben 14–12-re legyőzte a tavalyi bajnok Tampa Bay Buccaneerst a tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokság (NFL) magyar idő szerint hétfőre virradóra rendezett rangadóján – tudósít a Magyar Távirati Iroda.

NFL: húszpontos hátrányból, hosszabbítás után győzött Vegasban a Cardinals

A félidőben még 20–0-ra a házigazda Las Vegas Raiders vezetett, de remek második félidei teljesítményével az Arizona Cardinals egyenlített, majd a hosszabbításban egy szerzett és visszahordott labdával 29–23-ra győzött a profi amerikaifutball-liga (NFL) alapszakaszának második fordulójában. A Rams a Falconst, a 49ers a Seahawksot, a Broncos a Texanst, a Packers a Bearst, a Cowboys pedig – egy utolsó másodperces mezőnygóllal – a Bengalst győzte le.

NFL: Bradyék legyőzték a Cowboyst, Mahomes megint tündökölt

Patrick Mahomes öt touchdownpasszal jelentkezett a Kansas City Chiefsben az Arizona Cardinals ellen a profi amerikaifutball-liga (NFL) új idényének első fordulójában. A Tom Brady által irányított Tampa Bay Buccaneers bár csak egy hatpontost szerzett, a mezőnygólok által dominált találkozón így is simán legyőzte az irányítóját vesztő Dallas Cowboyst, míg a New York Giants izgalmas végjátékban győzött a Tennessee Titans vendégeként.

NFL: Brady megtréfálta a világot; mire lesz képes Rodgers Adams nélkül?

Magyar idő szerint péntek hajnalban végre megkezdődik a tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) 2022-es alapszakasza. Az idénykezdet előtt megnéztük a holt szezon legérdekesebb sztorijait, s természetesen tippeltünk is az 1. forduló mérkőzéseinek kimeneteleire.

NFL: ahol a szponzor volt a névadó – így alakult ki a csapatok arculata

A Washington új néven, Commandersként vág neki a 2022–2023-as NFL-idénynek, ennek apropóján összeszedtük, melyik csapat honnan kapta a nevét. Az első részben a Nemzeti főcsoport klubjait vesszük sorra.

NFL: „titokban” hosszabbított a Packers vezetőedzője

Meghosszabbította szerződését Matt LaFleur, a tengerentúli profi amerikaifutball-ligában (NFL) szereplő Green Bay Packers vezetőedzője.

Kép: Hamilton után az NFL szupersztárjának készített tetoválást a magyar művész

A tengerentúli profi amerikaifutball-ligában (NFL) szereplő Green Bay Packers sztárirányítója, Aaron Rodgers az Instagram-oldalán számolt be róla, hogy magyar tetoválóművész, Bercsényi Balázs készítette el az első tetoválását.

Kézilabda Eb: Tudta-e?