La Liga: nyert a Real Sociedad, és feljött a harmadik helyre

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 6. fordulójában csütörtökön „Real-napot” tartottak, hiszen a Sociedad 3–2-re legyőzte a Granadát, míg a Betis 3–1-re bizonyult jobbnak az Osasunánál.

Barcelona: Mit kellett volna játszanunk? Tiki-takát? – Koeman

A Granada elleni 1–1-es döntetlen utáni sajtótájékoztatón Ronald Koemannak, az FC Barcelona vezetőedzőjének nemcsak az eredmény, hanem a mutatott játék miatt is magyarázkodnia kellett. A holland szakember szerint a jelenlegi Barcától sokkal többet nem is érdemes várniuk a szurkolóknak – kérdés, hogy ezt Laportáék is így gondolják-e...

Mélyül a gödör – a Barca majdnem kikapott a Granadától is

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 5. fordulójának záró mérkőzésén a Barcelona hazai pályán a 90. percben mentett pontot (1–1) a még nyeretlen Granada ellen.

La Liga: a 90. percben még vesztésre állt – mégis nyert az Osasuna!

Az Osasuna a 91. percben értékesített tizenegyessel egyenlített, majd a 95. percben szerzett góllal nyert is 3–2-re a Cádiz vendégeként a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 3. fordulójának vasárnap esti programjában. A Rayo Vallecano eközben 4–0-ra megverte a Granadát.

La Liga: a Valencia a hajrában mentett pontot Granadában

A Granada hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a Valenciával a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 2. fordulójában.

La Liga: a Villarreal nem bírt otthon a Granadával

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 1. fordulójában a Villarreal gól nélküli döntetlent játszott a Granadával.

La Liga: a volt spanyol kapitány lett a Granada vezetőedzője

A korábban a Barcelonánál és az AS Románál másodedzőként, míg az AS Monacónál vezetőedzőként dolgozó Robert Moreno veszi át a Granada CF irányítását – számolt be a hírről a klub hivatalos honlapja.

La Liga: három idény után hagyja el posztját a Granada trénere

Diego Martínez Penas távozott a spanyol labdarúgó-bajnokságban szereplő Granada vezetőedzői posztjáról.

La Liga: a Sevilla a 93. percben nyerte meg az idény utolsó meccsét

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 38., vagyis utolsó fordulójának vasárnapi játéknapján a Sevilla 1–0-ra legyőzte a Deportivo Alavést, míg a Granada és a Getafe gól nélküli döntetlent játszott egymással.

La Liga: fordított az Atlético, de még nem bajnok

Az Atlético Madrid hátrányból felállva 2–1-re legyőzte az Osasunát a La Liga 37. fordulójában, így továbbra is vezeti a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságot.

Real: kimaradt Marcelo – nézeteltérés áll a háttérben?

A szerda késő délutáni kerethirdetéskor meglepő hírt kaptak a Real Madrid labdarúgócsapatának szurkolói: a klub által kiadott névsorban nem találjuk meg Marcelót. Ez azért is szokatlan, mert egyrészt a Real Madridnak kevés bevethető védője van, másrészt nem tudni arról, hogy a brazil balbekk megsérült volna. A Goal spanyol kiadása szerint egészen más áll a háttérben.

La Liga: a Betis ritkán látható góllal lépett fel El-t érő helyre

A Real Betis 2–1-re legyőzte otthon a Granadát a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 35. fordulójának hétfői záró mérkőzésén, ezzel véget vetett hatmeccses döntetlenszériájának és a Villarrealt megelőzve fellépett az Európa-liga-indulást érő 6. helyre.

Barcelona: Koeman lemarad az Atlético elleni rangadóról

A spanyol első osztályú labdarúgó-bajnokság fegyelmi bizottsága két meccsre eltiltotta a Barcelona vezetőedzőjét, Ronald Koemant – a tréner csütörtökön, a Granada ellen 2–1-re elveszített bajnokin kapott piros lapot.

Barcelona: Nagy lehetőséget szalasztottunk el – Koeman

Az FC Barcelona csütörtökön a spanyol bajnoki tabella élére állhatott volna, ám a Camp Nouban 2–1-es vereséget szenvedett a Granadától a spanyol labdarúgó-bajnokság 33. fordulójából elhalasztott mérkőzésen, így maradt a harmadik helyen. A mérkőzés után több hazai játékos és Ronald Koeman vezetőedző is csalódottan nyilatkozott.

A Barcelona vezetést szerzett Messi góljával, majd jött a hideg zuhany

A spanyol La Ligában a Barcelona mindenképpen győzni akart a Granada ellen, a vendégek azonban elvitték a Camp Nouból mindhárom pontot (1–2)!

La Liga: az öltözőből hívták vissza a játékosokat, hogy befejezzék a meccset

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 32. fordulójának vasárnapi játéknapján a Sevilla hazai pályán 2–1-re legyőzte a Granadát, a mérkőzés azonban a ráadásban történtekről marad majd igazán emlékezetes.

El: Man. United–Roma és Villarreal–Arsenal elődöntő lesz

Az Arsenal négy góllal nyert Prágában csütörtök este a labdarúgó Európa-liga negyeddöntőjének visszavágóján, a Manchester United és a Villarreal másodszor is legyőzte ellenfelét, míg a legkiélezettebb csatában a Roma kihúzta odahaza a számára üdvözítő 1–1-et, így eldőlt, hogy ez a négy csapat jut be a sorozat elődöntőjébe. A legjobb négy között Manchester United–Roma és Villarreal–Arsenal mérkőzést rendeznek.

A Roma kiejtette az Ajaxot; négy között a Manchester United

El: a Roma fordított; a Slavia a 94. percben egyenlített az Arsenal ellen

Csütörtökön rendezték meg az labdarúgó Európa-liga negyeddöntőjének első mérkőzéseit. A Premier League csapatai közül az Arsenal a hajrában szerzett vezetést a Slavia Praha ellen, mégsem tudott nyerni, míg a Manchester United kétgólos előnyből várhatja a visszavágót. A Villarreal büntetőből szerzett góllal nyert a Dinamo Zagreb otthonában, a Roma pedig hátrányból felállva aratott sikert az Ajax ellen.