Hiába a korai Díaz-gól, nem nyert a Real Madrid

A La Ligában a nagyon tartalékos Real Madrid egy pontot szerzett egy 1–1-es döntetlennel a Villarreal otthonában, a bajnokság 10. fordulójában.

La Liga: kilenc mérkőzés óta veretlen a Villarreal

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 9. fordulójának vasárnap kora délutáni mérkőzésén a Villarreal idegenben legyőzte a Getafét.

Villarreal: 3-4 hétig nem számíthatnak a válogatott gólvágóra

Az Európa-ligában csoportkörös Villarreal labdarúgócsapata három-négy hétig nem számíthat Gerard Morenóra, aki sérülés miatt távozott a spanyol válogatott keretéből.

La Liga: az utolsó fél órában fordított, és győzött a Villarreal

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság második fordulójának szombati játéknapját a Villarreal és az Eibar összecsapása nyitotta meg. A hazaiak a második félidő elején hátrányba kerültek, de az utolsó fél órában fordítani tudtak két sztárcsatáruk révén (2–1). A szombati nap második mérkőzésén a Getafe hazai pályán 1–0-ra nyert az Osasuna ellen.

NL: pozitív teszt miatt változás a spanyol keretben

Pozitív koronavírusteszt miatt kikerült a spanyol labdarúgó-válogatott keretéből Mikel Oyarzabal, a Real Sociedad szélsője, helyét a Villarreal támadója, Gerard Moreno foglalta el a Nemzetek Ligája-mérkőzésekre készülő együttesben.

Suárez beérte Kubalát, a Barcelona hengerelt a Cerámicában

Az FC Barcelona az utóbbi időben ritkán látott, meggyőző teljesítménnyel 4–1-re legyőzte a Villarrealt az Estádio de la Cerámicában. Luis Suárez is betalált, s ezzel beérte Kubala Lászlót a Barca örökös góllövőlistájának harmadik helyén.

La Liga: győzött a Villarreal, döntetlen lett a kiesési helyosztó

A spanyol labdarúgó-bajnokság élvonalának 30. fordulójában egygólos győzelmet aratott a Villarreal a Granada vendégeként, míg a sereghajtó Leganés óriási szabadrúgásgóllal egyenlített a hajrában a Mallorca ellen.

Nem volt kérdés: a spanyolok ötöt hintettek Romániának Madridban

Spanyolország magabiztos, ötgólos sikert arattak Románia felett hazai pályán az Európa-bajnoki selejtezősorozat F-csoportjának tizedik fordulójában.

La Liga: a Villarreal simán nyert a sereghajtó otthonában

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 4. fordulójának szombati játéknapján a Villarreal 3–0-ra legyőzte a Leganést.

Mariano Díaz duplázott, a Real Madrid legyőzte a Villarrealt

A Real Madrid 3–2-es sikert aratott hazai pályán a Villarreal felett a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 36. fordulójában, így még maradt esélye, hogy odaérjen a második helyre a tabellán. Mariano Díaz duplázott a találkozón.

La Liga: Vidaltól Vidalig – a Tízen Túliak Álomcsapata

Lassan véget ér a nyár, utolsó gyümölcseit ízlelgetjük, számot vetünk az örömökkel és a bánatokkal, közben a nemzetközi futballpiacon a topligákban háromötödös többséggel zajlik az átigazolási időszak.

Barcelona: pénzes lábnyomok a levegőben

Tart a fesztiválok dandárja, kezd leértékelődni a tanári pálya, dalmahodik a gyümölcsvita a lekvár- és a pálinkalobbi között, legszívesebben elutaznánk last minutébe, túl vagyunk minden idők legjobb alapozásán, de még idény eleji a forma, és mint a bolond, dolgozunk, mert egy kicsit pihentünk a nyáron – azaz idén is elérkeztünk a nyári átigazolási idény hajrájához. Ezúttal is Angliában néztünk körül előbb, hogy onnan átugorjunk a nap- és pletykafényes Olaszországba, majd visszakanyarodjunk a német Bundesligán át a Ligue 1-be, majd ismét Spanyolországban zárjuk a kört.

La Liga: megszakadt a Sevilla sorozata Barcelonában

Az Espanyol hazai pályán 3–1-es győzelmet aratott a Sevilla felett hazai pályán, ezzel megszakítva a vendégek ötmeccses győzelmi sorozatát.

La Liga: büntetőt rontott, majd eldöntötte a meccset

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 12. fordulójában az Espanyol Gerard Moreno góljával 1–0-ra nyert az Alavés vendégeként. A vendégek támadója a 79. percben büntetőt rontott, de két perccel később fejjel ő állította be a végeredményt.