Golf: Gareth Bale 16. lett a Pebble Beach-i tornán

Egy hónappal labdarúgó-pályafutása lezárása után 16. lett a kaliforniai Pebble Beachen rendezett golftornán az ötszörös Bajnokok Ligája-győztes Gareth Bale, aki az amerikai Joseph Bramlett oldalán játszva érte el az előkelő helyezést 156 duó között.

Videó: Gareth Bale a golfpályán is megmutatta kivételes labdaérzékét

Szenzációs ütést láthattunk Gareth Bale-től az AT&T Pebble Beach Pro-Am elnevezésű golftornán, melyen 156 profi és ugyanennyi amatőr versenyző indul. A labdarúgástól januárban visszavonult 33 éves walesi sportoló a második lyuknál nehéz helyzetbe került, de egy parádés ütéssel javítani tudott. Íme!

„A postás sem ünnepel, ha kézbesít” – futballisták, akik rühellik a futballt

A labdarúgás milliók szenvedélye világszerte – elképesztő, mennyien mennyire rajonganak a játékért, a játékosokért. Vannak azonban olyan rajongott játékosok, akiket egyáltalán nem érdekel választott sportáguk. Összeállításunk apropóját Gareth Bale visszavonulása adja, aki a legújabb kori labdarúgásban az unott profi tipikus figuráját testesítette meg.

Játékossors: Gareth Bale már jövő héten golfversenyen indul

Néhány héttel azután, hogy bejelentette labdarúgástól való visszavonulását, már másik szeretett sportágának hódol az angol Tottenham, a spanyol Real Madrid és az amerikai Los Angeles FC walesi válogatottja, a 33 éves Gareth Bale, aki saját Instagram-oldalán számolt be róla, hogy indul a jövő héten kezdődő, Pebble Beachen rendezendő golfversenyen.

Man. City: Bale-nek remek karrierje volt, most végre golfozhat – Guardiola

Mint ismert, Gareth Bale hétfőn hivatalosan is bejelentette, hogy visszavonul a profi labdarúgástól. A Manchester City spanyol menedzsere, Pep Guardiola gratulált a walesi játékosnak, majd viccesen odaszúrt a golfozással kapcsolatban is.

Videó: felelevenítjük Gareth Bale csodagólját az FC Barcelona ellen

Mint beszámoltunk róla, Gareth Bale hétfőn bejelentette azonnali visszavonulását. Most megmutatjuk a walesi sztár karrierjének talán legszebb gólját, melyet még 2014-ben a Real Madrid színeiben az FC Barcelona ellen szerzett a Király-kupa döntőjében.

Wales: Gareth Bale bejelentette azonnali visszavonulását

A Walesi Labdarúgó-szövetség hivatalos honlapján megjelent közlemény értelmében a válogatott 33 éves csapatkapitánya, Gareth Bale elköszönt a nemzeti csapattól, a saját Facebook-oldalán megjelent bejegyzésben pedig bejelentette, nemcsak a válogatottól búcsúzik, hanem befejezi profi pályafutását is.

Vb 2022: Rashford, Kane és Foden is a kezdőben Wales ellen

A katari labdarúgó-világbajnokság B-csoportjának 3. fordulójában Wales és Anglia meccsel egymással. A két szakvezető kihirdette a kezdőcsapatát.

Vb 2022: A szurkolóinkért tettük – Queiroz Wales legyőzése után

Mint ismeretes, Irán a hosszabbításban lőtt gólokkal 2–0-ra nyert Wales ellen a katari labdarúgó-vb-n. Lássuk a meccs utáni értékeléseket!

Vb 2022: Iránnak tizedszer már sikerült legyőznie európai ellenfelét

Mint arról beszámoltunk, a 98. és a 101. percben szerzett gólokkal Irán 2–0-ra legyőzte a meccset Wayne Hennessey kiállítása miatt emberhátrányban befejező Walest a katari labdarúgó-világbajnokság B-csoportjának 2. fordulójában. Íme, néhány érdekesség a mérkőzésről.

Vb 2022: dráma a végjátékban, Irán legyőzte Walest

A katari labdarúgó-világbajnokság B-csoportjában a hajrára emberelőnybe kerülő Irán a hosszabbításban lőtt gólokkal 2-0-ra legyőzte Walest.

Bale és Wales csődje – a 98. és 101. percben lőtt gólokkal nyert Irán

A katari labdarúgó-világbajnokság 2. fordulójának első meccsén, a B-csoportban Irán a 98. és a 101. percben szerzett gólokkal 2–0-ra győzött Wales ellen.

Videó: Bale kulcsfontosságú góljai – BL- és MLS-döntő, válogatott

Hétfő este Gareth Bale 82. percben szerzett góljával mentett pontot Wales Egyesült Államok elleni, 1–1-es döntetlennel végződő világbajnoki mérkőzésén. Wales 64 év után szerzett ismét gólt világbajnokságon. A támadónak nem ez volt az első fontos gólja, no meg hajrágólja pályafutása során...

Vb 2022: „Nem voltak kétségeim” – Bale a büntetőről

Wales és az Egyesült Államok is bemutatkozott a világbajnokságon, a két csapat összecsapása 1–1-es döntetlennel zárult. Wales a hajrában egy büntetőből egyenlített, a tizenegyest értékesítő Gareth Bale értékelt a lefújást követően.

Vb 2022: Kilencven percet is bírok – Gareth Bale

Gareth Bale szeptember vége óta mindössze fél órát játszott tétmérkőzésen, bevallása szerint tökéletes erőállapotban várja a katari világbajnokságot. A walesi csillag hétfőn játssza pályafutása első vb-meccsét.

Vb 2022: Bale golfautóval, Modric tolószékben érkezik Katarba – videó

Már csak néhány nap és kezdődik a 22. labdarúgó-világbajnokság Katarban. A torna előtt a Bleacher Report tett közzé egy animációs videót arról, hogyan érkeznek meg az esemény helyszínére a legnagyobb sztárok. Cristiano Ronaldo táskáit a társak cipelték, Gareth Bale golfautóval, Thomas Müller lovon érkezett, míg Lionel Messi reptéri becsekkolását szomorúan figyelte Gianluigi Donnarumma, Erling Haaland és Mohamed Szalah.

La Liga: a legnagyobbaknak is szórja a pirosakat Gil Manzano

Érdekes tényre hívta fel a figyelmet a MisterChip (Alex) nevű Twitter-oldal, azok után, hogy a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 14. fordulójában rendezett Osasuna–FC Barcelona mérkőzésen (1–2) a játékvezető előbb második sárga lappal a 31. percben kiállította a katalánok lengyel sztárját, Robert Lewandowskit, majd a szünetben a pályán kívül az utolsó mérkőzésére nevezett Gerard Piquét.

MLS: aranyérem után sör landolt Bale nyakában – videó

Csapattársai szakították félbe Gareth Bale sajtótájékoztatóját, miután a játékos megnyerte az Egyesült Államok labdarúgó-bajnokságát (MLS) a Los Angeles FC színeiben: a fináléban kulcsfontosságú gólt szerző Bale-nek „sörfürdőben” volt része…

La Liga: Barcelona-dominancia a nyári érkezők álomcsapatában

Agyzsibbasztó hazai és külföldi történések ide, forró nyár és még forróbb nyári események oda, ezen a nyáron sem kerülhetjük el, hogy ráncba szedjük a futball topligáinak átigazolásait, és egyáltalán nem mellékesen nagyon sok harasztot megzörgessünk. Sohasem látott árak, sohasem látott fizetések, mindenki eladó és megvehető (még mindig a labdarúgásról beszélünk), nem csoda, hogy a mai szurkoló a legváratlanabb pletyka és hír olvastán sem rezzen már meg. Nézzük, mit adott mára nekünk a nemzetközi piac és a nemzetközi szaksajtó! A mostani körünket szokás szerint Angliában kezdtük, hogy Olaszországon és Franciaországon át érkezzünk el Németországba, és Spanyolországban zárjunk!

Videó: Bale lubickol az MLS-ben, Chiellini röpisnek képzelte magát

Ismét eredményes volt Gareth Bale, aki a Los Angeles FC színeiben a Real Salt Lake ellen szerzett remek szólógólt az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) alapszakaszának legutóbbi játéknapján. A 33 éves walesi támadó ezúttal is csereként beállva talált a kapuba.

Kézilabda Eb: Tudta-e?