FTC: „Persze, holnap edzés!” – Csercseszov Nguen jövőjéről is beszélt

A Ferencváros–Paks (3–0) kupadöntő utáni sajtótájékoztatón az FTC részéről előbb a kétgólos Franck Boli, majd Sztanyiszlav Csercseszov vezetőedző értékelt.

MK: Ez az ember mondta, hogy gólt szerzek a döntőben – Boli

Mint beszámoltunk róla, a Ferencváros 3–0-ra legyőzte a Paksot a labdarúgó Magyar Kupa döntőjében, a Puskás Arénában. A mérkőzés után Franck Boli és Vécsei Bálint értékelt az M4 Sport kamerája előtt.

Összejött a duplázás: a bajnokság után a Magyar Kupa is a Ferencvárosé!

A Ferencváros 3–0-ra legyőzte a Paksot a labdarúgó Magyar Kupa döntőjében. A Bp. Honvéd és az Újpest FC után az FTC a harmadik csapat, amely MK-döntőt nyert az új Puskás Arénában.

FTC: Élvezni akarom a játékot! – Franck Boli

A Ferencváros elefántcsontparti csatára nem szívesen beszél az előző vezetőedzővel, Peter Stögerrel való nézeteltéréséről, a Fehérvár ellen is inkább gólokat szerezne.

A Ferencváros fordítani tudott odahaza a Kisvárda ellen

A labdarúgó NB I 23. fordulójának záró mérkőzésén a Ferencváros hátrányból 2–1-re legyőzte odahaza a Kisvárdát, ezzel megerősítette első helyét a tabellán. Két ellentétes félidőt hozott a találkozó, az elsőben veszélyesebbek voltak a kisvárdaiak, a fordulás után azonban fordított a címvédő Fradi.

A Ferencváros három gólt lőve győzött Mezőkövesden

A Mezőkövesd hazai pályán 3–0-ra kikapott a Ferencvárostól a labdarúgó NB I 14. fordulójának záró mérkőzésén.

FTC: Franck Boli újra az első csapattal készül

A Ferencváros labdarúgócsapatát irányító Peter Stöger egy hónapja kitette a keretből Franck Bolit, a csatár ismét az első kerettel készül – ezt a klub hivatalos honlapja is megerősítette.

NB III: Boli megszerezte első gólját, aztán kiállították

AZ NB III Közép-csoportjában a Ferencváros második számú csapata 3–3-as döntetlent játszott az FC Dabas vendégeként: megszerezte első NB III-as gólját az első csapat keretéből száműzött Franck Boli a találkozó 35. percében, majd a 76. percben piros lapot kapott. A 39 éves Leandro a 88. percben állította be a 3–3-as végeredményt.

FTC: Peter Stöger elárulta, ezért került ki Boli az El-keretből

Franck Boli, a Ferencváros elefántcsontparti válogatott támadója engedély nélkül utazott el, emiatt került ki az Európa-ligára nevezett keretből – derült ki Peter Stöger vezetőedző M4 Sportnak adott interjújából.

Vb 2022: Boli bemutatkozott, Elefántcsontpart botlott a nyitányon

A Ferencváros futballistája, Franck Boli bemutatkozott az elefántcsontparti labdarúgó-válogatottban: a 27 éves csatár a Mozambik ellen 0–0-ra végződő világbajnoki selejtezőn kapott lehetőséget csereként.

Vb-selejtező: a Fradi csatára is meghívót kap a válogatottba!

A Ferencváros 27 éves csatára, Franck Boli is szerepel az elefántcsontparti válogatott vb-selejtezőkre készülő, keretében – adta hírül az africatopsports.com.

BL: Bolit két és fél hete kitettem a keretből, azóta maximálisan teljesít – Stöger

A Ferencváros 3–2-es hátrányból fogadja a svájci Young Boysot a Bajnokok Ligája playoffjában, ahonnan a párharc győztese már egyenesen a csoportkörbe jut. A találkozót felvezető sajtótájékoztatón a magyar csapat vezetőedzője, Peter Stöger nemcsak a mérkőzésről, a Franck Bolival való kapcsolatáról is beszélt.

BL: Boli a Slavia elleni keretben; Stöger 50 százalék esélyt ad az FTC-nek

Peter Stöger szerint kétgólos előnyben is maximumot kell a Ferencvárosnak nyújtania ahhoz, hogy továbbjusson a Slavia Praha ellen a Bajnokok Ligája selejtezőjének 3. köréből. A zöld-fehérek trénere azt is elárulta, hogy Franck Boli benne van-e a meccskeretben.

A Ferencváros legyőzte a Ludogorecet is

A Ferencváros 3–1-re megverte felkészülési mérkőzésen a bolgár Ludogorecet.

FTC: felbomlik a nagy támadónégyes – 14 gól és 17 gólpassz távozik

Miután a bajnok Ferencváros nem hosszabbított a lejáró szerződésű, csütörtöktől 33 éves brazil Isaellel, felbomlik a Franck Bolival, Tokmac Nguennel és Olekszandr Zubkovval alkotott nagy támadónégyese, amely 2019 nyarán állt össze, és az elmúlt két idényben összesen 66 bajnoki gólt  termelve elévülhetetlen érdemeket szerzett a zöld-fehérek legutóbbi két bajnoki címében, valamint El- és BL-csoportkörbe jutásában.

NB I: nem tudott nyerni Zalaegerszegen a Ferencváros

Döntetlenre végzett a kiesés ellen harcoló, erősen tartalékos Zalaegerszeg a Ferencvárossal a labdarúgó NB I 25. fordulójában.

Nem kapott ki a tartalékos ZTE a Ferencvárostól

Hazai pályán döntetlenre végzett a kiesés ellen harcoló, erősen tartalékos Zalaegerszeg a Ferencvárossal a labdarúgó NB I 25. fordulójában.

NB I: Boli jókor volt jó helyen; Balogh Norbert megvillant

A labdarúgó NB I 24. fordulójára visszapillantó cikkünk fókuszában Franck Boli, a Ferencváros elefántcsontparti csatára, aki szerint most harcossággal kell hozniuk a mérkőzéseket, és tudja, az együttes eléri a célját. Szót ejtünk még Bese Balázsról, a Budafok kapusáról, aki hiába mutatott be bravúrokat, csapata pont nélkül maradt Újpesten, továbbá Balogh Norbertről, a Budapest Honvéd csatáráról is, aki az MTK ellen villant meg, valamint Haraszti Zsoltról, a Paks támadójáról, aki csereként pályára lépve duplázott a Mol Fehérvár ellen.

A Ferencváros visszavágott a Diósgyőrnek

A labdarúgó NB I 24. fordulójában a Ferencváros hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Diósgyőri VTK-t, Franck Boli góljával.

FTC: Várom, hogy hívjanak – Boli az elefántcsonparti válogatottról

A Bajnokok Ligája-szereplés után a válogatottság motiválja a Ferencváros labdarúgócsapatának elefántcsontparti támadóját, Franck Bolit.

Kézilabda Eb: Tudta-e?