Férfi vízilabda: a Szolnok válogatott klasszisai a Fradiban?

A Nemzeti Sport információi szerint az FTC-PQS-nél folytathatja pályafutását a Szolnok két magyar válogatott vízilabdázója, Varga Dénes és Vámos Márton.

Férfi vízi ob I: a Fradi két góllal nyert Szegeden

Az élvonalbeli férfi vízilabda-bajnokság középszakaszának 5. fordulójában az FTC-PQS Waterpolo két góllal nyert a ContiTech-Szeged-Diapolo vendégeként.

Férfi vízi MK: négy között a Szolnok, az OSC és az Eger

A férfi vízilabda Magyar Kupa negyeddöntőjének visszavágóján az Eger kikapott ugyan, de biztosan jutott tovább. A Szolnoknak bőven elég volt az iksz is a Fradi ellen, miután az első felvonáson hétgólos előnyre tett szert. Az OSC kettős győzelemmel búcsúztatta a BVSC-t.

Férfi vízi ob I: Madaras vezérletével maradt veretlen a Fradi

A férfi vízilabda-bajnokság szombati játéknapján a listavezető Ferencváros 15–9-re nyert a Kaposvár vendégeként, míg a Vasas, az OSC, a címvédő Szolnok és az Eger egyaránt magabiztos győzelmet aratott.

Férfi vízi MK: elődöntős az OSC, a Szolnok, a Szeged és az Eger

A címvédő Szolnoki Dózsa-Közgép, valamint a ZF-Eger, az A-Híd OSC Újbuda és a Szeged-Diapolo, jutott be a férfi vízilabda Magyar Kupa elődöntőjébe.

Férfi vízi ob I: a Fradi egy góllal kapott ki az OSC-től

Az élvonalbeli férfi vízilabda-bajnokság hetedik fordulójában a Fradi egy góllal kapott ki az OSC vendégeként.

Férfi vízi Ek: az FTC a Szegedet legyőzve csoportelső

A vendéglátó Ferencváros csoportelsőként jut tovább a férfi vízilabda Európa-kupa budapesti selejtezőjéből, miután a hétcsapatos népligeti torna hatodik fordulójában egy góllal nyert a Szeged ellen. A Szeged – szintén továbbjutóként – a második helyről várhatja a vasárnapi zárókört, amelyben a zöld-fehérek már nem szállnak vízbe.

Férfi vízi ob I: az FTC legyűrte a pécsieket, 17 egri gól

Az élvonalbeli férfi vízilabda-bajnokság második fordulójában a FTC-PQS Waterpolo sokgólos mérkőzésen hárommal kerekedett a Népligetben a PVSK-Mecsek-Füszért fölé. Az Eger tizenhét gólig jutott és biztosan győzött a Tatabánya ellen, amely a kilenc dobott góllal és a megnyert harmadik negyeddel vigasztalhatja magát.

Férfi vízi ob I: kikapott az FTC, előny a Szolnoknál

Az élvonalbeli férfi vízilabda-bajnokság elődöntőjében az alapszakaszt megnyerő Szolnoki Dózsa-Közgép hazai környezetben öt góllal nyert a becsülettel küzdő FTC ellen, így az egyik fél második győzelméig tartó párharcban 1–0-s előnyre tett szert. Folytatás – és szolnoki siker esetén zárás – május 6-án a fővárosban.

Férfi vízi ob I: szegedi sikerével elődöntős a Fradi

A Ferencváros kétgólos győzelmet aratott Szegeden, így bejutott az élvonalbeli férfi vízilabda-bajnokság elődöntőjébe. A négy közé jutásért két mérkőzést kellett megnyerni, a Fradi a párharc első, hazai meccsén egy góllal győzött (10–9), a második találkozón 10–8-ra. A ferencvárosiak az elődöntőben az alapszakaszt megnyerő Szolnokkal találkoznak.