Férfi kosár NB I: szerb irányítót szerződtetett a Falco

Stefan Pot személyében szerb légiós érkezik a férfi kosárlabda NB I-ben címvédő Falco-Volvo Alpok Autó Szombathelyhez.

Férfi kosár NB I: újabb amerikai érkezik a bajnok Falcóhoz

Raymond Cowels személyében újabb amerikai légiós érkezik a férfi kosárlabda NB I-ben címvédő Falco-Volvo Alpok Autó Szombathelyhez – adta hírül az MTI.

Férfi kosár: Hogy sikerült külföldre igazolnom, az eddigi karrierem elismerése – Váradi Benedek

A Falcóból Litvániába szerződő irányító ugyanúgy viszi tovább Szombathely hírnevét, ahogy eddig, és szurkol is a sárga-feketéknek.

Férfi kosár: a Falco válogatott erőssége Litvániába igazolt

Váradi Benedek, a magyar bajnok Falco kosárlabdázója a Rytas Vilniusban folytatja pályafutását – a litván bajnokcsapat péntek este bejelentette a válogatott játékos szerződtetését.

Férfi kosár BL: francia, spanyol és selejtezős riválist kapott a Falco a főtáblán

A francia Strasbourg, a spanyol Murcia és egy a szeptemberi selejtezőből érkező csapat lesz a magyar bajnok Falco ellenfele a férfi kosárlabda Bajnokok Ligája 2022–23-as főtábláján – derült ki a csütörtök délelőtt a svájci Miesben megtartott sorsoláson. A Körmendre selejtező vár, elsőként a szlovák bajnok Patrioti Levice lesz az ellenfél – a főtáblához további két meccset kell majd megnyerni.

Férfi kosár: Nem is akármilyen lehetőség ez! – Benke Szilárd

Benke Szilárd, a 27 éves bedobó évek óta várta a lehetőséget, hogy külföldön is kipróbálhassa magát – most megadatik neki: a francia élvonalbeli BCM Grave­lines-Dunkerque-ben folytatja a pályafutását.

Férfi kosár NB I: Benke Szilárd a francia élvonalba igazolt

Benke Szilárd, a bajnok Falco kosárlabdázója a BCM Gravelines Dunkerque-ben folytatja pályafutását – számolt be az igazolásról a francia élvonalbeli klub honlapjára hivatkozva a BB1.hu szakportál.

Férfi kosár NB I: A játékosaim igazi hősök! – Konsztandinidesz

Ha a vasiak ciprusi trénere nem marad a klubnál, az a családja döntése miatt lesz, és bár jelen pillanatban vegyesek az érzései az ezüstérem miatt, alapvetően büszke a csapatára.

Férfi kosár: Jól reagáltunk a kialakult helyzetre – Milos Konakov

A bajnok szerb-magyar edzője minden valószínűség szerint marad a klubnál, amelynek öt nagy sikeréből négynek is részese volt.

Férfi kosár NB I: győzött a Falco Körmenden, jöhet az ötödik meccs

Szoros első félidő után a harmadik negyedet 15 ponttal megnyerve győzött a Falco Szombathely Körmenden a férfi kosárlabda NB I döntőjének negyedik mérkőzésén, és kiegyenlítette az egyik fél ötödik győzelméig tartó párharc éllását. A bajnoki címet eldöntő meccs vasárnap 18.30-kor kezdődik Szombathelyen.

Férfi kosárlabda NB I: az aranykapu küszöbén áll a Körmend

Az NB I fináléjában a Falco ellen 2–1-re vezető Körmend szerb magasbedobója, Sztefan Szavics szerint a harmadik győzelmet nehezebb lesz megszerezni, mint az előző kettőt.

Férfi kosár NB I: drámai végjáték, Ferencz-triplával nyert a Körmend

A férfi kosárlabda NB I döntőjének második meccsén rendkívül kiélezett végjátékban, Ferencz Csaba triplájával az utolsó pillanatban fordított, és 69–68-ra győzött a Körmend a Falco ellen, ezzel 1–1-re áll az egyik csapat harmadik sikeréig tartó finálé.

Videó: az angol–magyar másnapján Schäfer riporternek állt az NB I-es kosárdöntőn

Alig 24 órával azután, hogy kedden Wolverhamptonban végigjátszotta az Anglia–Magyarország Nemzetek Ligája-mérkőzést (0–4), Schäfer András szerda este a férfi kosárlabda NB I döntőjének első felvonásán szurkolt a Falcónak.

Férfi kosár NB I: a Falco bírta jobban a végét, nála az előny

A címvédő Falco hazai pályán 86–76-ra legyőzte a vártnál sokkal nagyobb ellenállást tanúsító Körmendet a férfi kosárlabda NB I döntőjének szerda este lejátszott első mérkőzésén. A vasi riválisok csatája az egyik fél harmadik győzelméig tart, a második felvonás szombaton Körmenden következik.

Férfi kosár NB I: melyik csapat teszi fel a pontot az i-re? Jön a döntő első meccse!

A szerdán az Arena Savariában kezdődő klasszikus vasi kosárlabdadöntő előtt a két kapitányt, a címvédő Falco-Volvo Alpok Autó Szombathelyből Váradi Benedeket, míg az Egis Körmend részéről Ferencz Csabát kérdeztük.

Férfi kosár NB I: Nagy fegyvertény az Alba kiejtése – Perl Zoltán

A Falco válogatott hátvédje, Perl Zoltán pénteki győztes kosara előtt NFL-irányítókat megszégyenítő passzt kapott Keller Ákostól.

Férfi kosár NB I: őrült hajrában jutott bajnoki döntőbe a Falco

Az Alba Fehérvár és a Kecskemét is a versenyben maradásért lépett pályára a férfi kosárlabda NB I pénteki játéknapján – és az egyikük sikerrel járt. A KTE hazai pályán 81–76-ra legyőzte a Körmendet, így vasárnap ebben az elődöntőben ötödik mérkőzés dönt a továbbjutásról, az Alba azonban hiába vezetett szinte végig a Falco ellen, a címvédő hosszabbításban, az utolsó pillanatokban dobott kosárral 100–98-ra megnyerte a mérkőzést, és 3:1-es összesítéssel bejutott a fináléba.

Férfi kosár NB I: elődöntőbe jutott a címvédő Falco

Ahogyan tavaly az elődöntőben, idén a negyeddöntőben is 3–1-es összesítéssel, idegenbeli, de ezúttal hosszabbításban kicsikart sikerrel jutott túl a Szegeden a bajnok Falco a férfibajnokság rájátszásában.

Férfi kosár NB I: szépített a Szolnok, elődöntős a Fehérvár

A férfi kosárlabda NB I negyeddöntőjének 3. mérkőzésein a Szolnok 95–89-re legyőzte a Kecskemétet, ezáltal szépített a párharcban, míg a Körmend egymás után másodszor is felülmúlta az Oroszlányt. A Fehérvár parádés utolsó negyeddel 92–85-re legyőzte a Sopront, ezzel elsőként biztosította a helyét az elődöntőben, míg a címvédő Falco szintén nyert, s így a Körmendhez hasonlóan már csak egy győzelemre van szüksége a továbbjutáshoz.

Férfi kosár NB I: nyert a Falco, rájátszásban az OSE és a Szedeák

A férfi kosárlabda NB I középszakasza csoportkörének utolsó fordulójában a Sopron idegenben legyőzte az Alba Fehérvárt, és ezzel megszerezte a 4. helyet, vagyis a pályaelőnyt a playoffra. Az OSE legyőzte a Szedeákot, de mindkét gárda bejutott a rájátszásba, mivel a Kaposvár otthon vereséget szenvedett a DEAC-tól.

Kézilabda Eb: Tudta-e?