Tenisz: Fabio Fognini is elkapta a koronavírust, visszalépett

Az olasz teniszező, Fabio Fognini visszalépett a szardíniai salakpályás tenisztornától, miután kiderült, hogy koronavírus-fertőzött.

Tenisz: Fognini 68, Hacsanov 62 perc alatt zúgott ki Hamburgban

A kiemeltek közül az olasz Fabio Fognini és az orosz Karen Hacsanov is búcsúzott a csütörtöki nyolcaddöntő során az 1.2 millió euró (435.6 millió forint) összdíjazású hamburgi salakpályás férfi tenisztornától.

Tenisz: Azarenka hengerelt, újra nyert a 18 éves Musetti

Mindhárom késő délután pályára lépő kiemelt kiesett a római salakpályás tenisztorna férfi versenyében, a 18 éves Lorenzo Musetti viszont folytatta menetelését. A nőknél a januári Australian Open bajnoka, az amerikai Sofia Kenin 6:0, 6:0-ra kikapott Viktorija Azarenkától.

Tenisz: Hüsler kiütötte az első kiemelt Fogninit

Az első helyen kiemelt olasz Fabio Fognini a nyolcaddöntőben búcsúzott a kitzbüheli férfi tenisztornán, mivel csütörtökön két sima játszmában kikapott a svájci Marc-Andrea Hüslertől.

Tenisz: verseny híján mindkét bokáját megoperáltatta

Fabio Fognini olasz teniszező úgy döntött, hogy kihasználva a sportvilág kényszerszünetét, megműtteti mindkét bokáját, amelyek már évek óta fájdalmat okoznak neki.

Tenisz: az olasz kiválóság nem utazik többé Ázsiába

Fabio Fognini olasz teniszező szinte biztos benne, hogy soha többé nem utazik Ázsiába a koronavírus-járvány miatt.

Tenisz: az 5. kiemelt Fognini és Babos párja is búcsúzott

Már az első fordulóban búcsúzott az ötödik helyen kiemelt Fabio Fognini a rotterdami férfi kemény pályás tenisztornától. A világranglistán 11. olasz játékos kedden Karen Hacsanovtól (17.) kapott ki két sima szettben. A 23 éves orosz negyedszer indult el a holland kikötővárosban, de még csak az első mérkőzését nyerte meg. A második kiemelt görög Sztefanosz Cicipasz három játszmában győzött.

Aus. Open: kiesett Babos párospartnere, búcsúzott Konta Johanna

A hétfői rossz időjárási körülmények miatt kedden nagyüzem lesz az Australian Openen, ahol összesen 96 meccset játszanak. Az elsők ezek közül már véget is értek: a nőknél kiesett a 12. kiemelt Konta Johanna, valamint Babos Tímea párostársa, Kristina Mladenovic is. A férfiaknál Fabio Fognini 3 óra 38 perc alatt nyert öt játszmában, az ötödik kiemelt Dominic Thiem jóval könnyeben, három szettben.

Tenisz: háromórás meccset nyert, majd 55 perc alatt kikapott

Az első kiemelt Fabio Fognini és a harmadik helyen rangsorolt orosz Karen Hacsanov is kikapott az Aucklandben zajló kemény pályás férfi tenisztorna nyolcaddöntőjében.

Tenisz: Cicipasz Djokovicsot, Zverev Federert ejtette ki

A görög Sztefanosz Cicipasz szetthátrányból fordítva legyőzte a címvédő és világelső Novak Djokovicsot a Sanghajban zajló, 8.3 millió dollár (2.5 milliárd forint) összdíjazású kemény pályás férfi tenisztorna negyeddöntőjében.

Tenisz: Federer izgalmas mérkőzésen győzte le Goffint

A svájci Roger Federer nagy meccset játszott a belga David Goffinnel a sanghaji férfi tenisztorna nyolcaddöntőjében

Videó: micsoda sportemberek! Nadal és Federer segített a társnak

Meglehetősen rossz passzban volt Fabio Fognini a Jack Sock ellen vívott Laver-kupa-mérkőzés alatt. Az olasz játékos olyannyira szenvedett, hogy amikor leült, odalépett hozzá a két szupersztár, Rafael Nadal és Roger Federer – akik egyébként az európai csapatban Fognini csapattársai –, hogy néhány hasznos tanáccsal segítsenek neki.

Az idei wimbledoni verseny 10 legemlékezetesebb története

Simona Halep és Novak Djokovics győzelmével ért véget az év harmadik Grand Slam-tornája, amelynek számtalan történetéből kiválogattuk a tíz legemlékezetesebbet. Szóval következzenek a „legek” a 2019-es wimbledoni teniszversenyről.

Wimbledon: tízezer dollárra büntették Serena Williamset

Pénzbüntetéseket szabott ki a wimbledoni tenisztorna vezetősége több játékosra.

Wimbledon: Robbanhatna itt egy bomba – Fucsovics legyőzője

A világranglista 10. helyén álló Fabio Fognini szombaton a harmadik körben búcsúzott a wimbledoni teniszbajnokság férfiversenyétől. A Fucsovics Mártont csütörtökön legyőző játékos három szettben kapott ki amerikai ellenfelétől, a meccs közben pedig már minden bizonnyal érezte, ez nem az ő napja…

Wimbledon: Talán kell még egy-két év… – Fucsovics

Mint megírtuk, a Londonban zajló angol füves pályás nemzetközi teniszbajnokság férfi egyesének második fordulójában az olasz Fabio Fognini öt szettben (6:7, 6:4, 7:6, 2:6, 6:3) legyőzte, s búcsúztatta Fucsovics Mártont. A mérkőzés után a magyar játékos elmondta, szomorú, de azért a pozitívumot is látja.

Wimbledon: Fucsovics öt szettben kikapott Fogninitől

A Londonban zajló angol füves pályás nemzetközi teniszbajnokság férfi egyesének második fordulójában az olasz Fabio Fognini öt szettben (6:7, 6:4, 7:6, 2:6, 6:3) legyőzte, s búcsúztatta Fucsovics Mártont.

Három és fél órás küzdelemben kapott ki Fucsovics Fogninitől

A Londonban zajló angol füves pályás nemzetközi teniszbajnokság férfi egyesének 2. fordulójában búcsúzott Fucsovics Márton, miután 3 óra 37 perces, ötszettes mérkőzésen vereséget szenvedett a torna 12. kiemeltjétől, a világranglistán 10. helyen álló, olasz Fabio Fogninitől.

Tenisz: Fognini visszalépett a barcelonai tenisztornától

A Monte Carlóban tornát nyerő Fabio Fognini combsérülése miatt nem vesz részt a barcelonai tornán. Az olasz játékos vasárnap győzött Monte-Carlóban, döntését a spanyolországi viadal szervezői szerdán jelentették be.

Tenisz: Fognini nyerte meg a monte-carlói tornát

A 13. helyen kiemelt olasz Fabio Fognini két játszmában legyőzte a szerb Dusan Lajovicsot az 5.6 millió euró összdíjazású monte-carlói salakpályás férfi tenisztorna vasárnapi fináléjában.