La Liga: egy-egy gól és piros lap mindkét oldalon, iksz az Espanyol–Osasunán

Nem született döntés az Espanyol és az Osasuna kora délutáni mérkőzésén a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 20. fordulójában.

La Liga: az Almería simán legyőzte az Espanyolt

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 19. fordulójában az Almería 3–1-re legyőzte az Espanyolt.

La Liga: Javi Puado szólója döntött, idegenben nyert az Espanyol

Szoros meccsen verte meg a Getafét az Espanyol a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 17. fordulójának vasárnapi játéknapján.

Király-kupa: továbbjutott a Villarreal és a Valencia, kiesett a Celta

Könnyed sikerrel jutott be a spanyol Király-kupa legjobb 16 csapata közé a Valencia és a Villarreal. A Valencia a harmadosztályú La Nucía, míg a Villarreal a második vonalban vitézkedő Cartagena pályáján tartott erődemonstrációt. A keddi játéknap harmadik kora esti meccsén az Espanyol hosszabbítás után gyűrte le hazai pályán a Celta Vigót.

Barcelona: Megkérdezném tőle, miért csúszott ki a kezéből az irányítás – Xavi Lahozról

A Barcelona 1–1-es döntetlennel zárta 2022-t szombaton az Espanyol elleni városi derbin. Mateu Lahoz játékvezető a mérkőzés utolsó negyedében tizenegyest ítélt az Espanyolnak, majd hat percen belül hét sárga és két piros lapot is kiosztott. A meccs utáni sajtótájékoztatón Xavinak, a Barcelona vezetőedzőjének elsősorban a Lahozra vonatkozó kérdésekre kellett válaszolnia.

La Liga: nem bírt a Barcelona az Espanyollal

A La Liga 15. fordulójában az Espanyol 1–1-re végzett az FC Barcelona otthonában, egy feszült hangulatú, két piros lapot hozó derbin.

Két gól, két piros lap, Lahoz-show és iksz a barcelonai derbin

La Liga: az Espanyol szerint gyanús, hogy Lewandowski játszhat a derbin

Hivatalos közleményben tiltakozott a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (La Liga) szereplő Espanyol az ellen a döntés ellen, melynek értelmében Robert Lewandowski hárommeccses eltiltása felfüggesztésre került, így az FC Barcelona lengyel csatára pályára léphet a szilveszter napjén esedékes városi rangadón.

La Liga: Csak bátran a Barca ellen! – Martin Braithwaite

Martin Braithwaite a nyáron elhagyta a Barcelonát, és a városi rivális Espanyolhoz szerződött. A katari vb után újrainduló spanyol bajnokságban szombaton visszatérhet a Camp Nouba.

Király-kupa: gólzáporos meccseken jutottak tovább az élcsapatok

A spanyol labdarúgó Király-kupa legjobb 64 közé jutásért zajló fordulójának szombati meccsein minden élvonalbeli csapat továbbjutott.

La Liga: a Sevilla kettős emberhátrányban kapott ki

Egy órát játszott kettős emberhátrányban a Sevilla, amely el is vesztette a La Liga 14. fordulójában rendezett mérkőzését a Real Sociedad ellen. Az Atlético Madrid a Mallorca ellen szenvedett ezúttal vereséget, tovább rontva a hangulatot a klub körül a Bajnokok Ligája-csoportkörben elért utolsó helyezés után.

La Liga: több mint egy órát volt emberelőnyben, mégsem nyert az Atlético

Hiába játszott több mint egy órát emberelőnyben az Atlético Madrid, így sem tudta legyőzni hazai pályán az Espanyolt (1–1) a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 13. fordulójának vasárnapi játéknapján.

La Liga: két gól és döntetlen a Mallorca–Espanyol meccsen

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 12. fordulójának pénteki játéknapján a Mallorca 1–1-es döntetlent játszott hazai pályán az Espanyollal.

La Liga: Griezmann szögletből kezdte a gólgyártást Sevillában

A spanyol labdarúgó-élvonal (La Liga) 11. fordulójának vasárnapi első mérkőzésén az Espanyol némi meglepetésre csak döntetlent játszott a ligautolsó és még nyeretlen Elchét fogadva, míg a második találkozón, a tabella másik végén érintett csapatok mérkőzésén az Atlético Madrid Antoine Griezmann duplájával 2–1-re nyert a Real Betis vendégeként.

La Liga: az Osasuna egy góllal legyőzte az Espanyolt

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 10. fordulójában az Osasuna 1–0-ra legyőzte az Espanyolt, míg az Almería gólokban gazdag mérkőzésen 3–2-re nyert a Girona ellen.

La Liga: idegenben nyert a Real Sociedad a Celta Vigo ellen

A spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 9. fordulójának vasárnap kora délutáni mérkőzésén idegenben sikerült nyernie a Real Sociedadnak. Ezzel folytatta remek formáját a La Real, amely pontszámban beérte a harmadik helyen álló Atlético Madridot. Az Espanyol megverte a Valladolidot, míg a Betis legyőzte az Almeríát.

La Liga: négygólos döntetlen Barcelonában, pontot szerzett a Valencia

Fordulatos mérkőzésen 2–2-es döntetlent játszott az Espanyol és a Valencia a spanyol labdarúgó-bajnokság 7. fordulójában. A hazaiak távolabb kerültek a kieső zónától, azonban a 96. percben elvesztett két pont sokba kerülhet a katalánoknak.

La Liga: a Betis és a Real Sociedad is 2–1-re nyerte a meccsét

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 6. fordulójának vasárnapi játéknapján a Real Betis a Gironát, míg a Real Sociedad az Espanyolt győzte le 2–1-re.

La Liga: ötgólos meccsen megszületett a Sevilla első győzelme

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 5. fordulójának szombati nyitó mérkőzésén a Rayo Vallecano 2–1-re legyőzte a Valenciát, míg a Sevilla 3–2 nyert az Espanyol vendégeként.

La Liga: győztes góllal mutatkozott be Braithwaite

Az Osasuna 2–1-re legyőzte a Rayo Vallecanót a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 4. fordulójának vasárnapi nyitó mérkőzésén. A nap második találkozóját az Espanyolban debütáló Braithwaite döntötte el: a barcelonaiak 1–0-ra nyertek Bilbaóban. Este a Villarreal az Elchét, a Valencia pedig a Getafét ütötte ki.

Kézilabda Eb: Tudta-e?