Serie A: kétgólos hátrányból egyenlített a Torino

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 20. fordulójában 2–2-es döntetlent játszott egymással az Empoli és a Torino.

Serie A: Skriniart kiállították, az Inter kikapott az Empolitól

Egygólos vereséget szenvedett az Inter az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 19. fordulójának hétfői játéknapján: Simone Inzaghi csapatát a több mint egy félidőt emberelőnyben játszó Empoli győzte le.

Serie A: drámai végjáték, a VAR elvett egy pontot a Samptól

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 18. fordulójában az Empoli 1–0-ra legyőzte a Sampdoriát.

Serie A: hiába a villámgyors gól, nem tudott nyerni az Empoli ellen a Lazio

A 83. percig 2–0-s előnyben futballozott a Lazio az Empoli ellen hazai pályán, de a vendégek előbb szépíteni, majd a hosszabbításban egyenlíteni is tudtak és elvittek egy pontot a Stadio Olimpicóból. A másik kora délutáni mérkőzésen a Spezia gól nélküli döntetlent játszott a Leccével az olasz első osztályú labdarúgó-bajnokság 17. fordulójának vasárnapi játéknapján.

Serie A: Dzeko volt a hős, az Inter legyőzte a Napolit

Az Internazionale Edin Dzeko góljával 1–0-ra legyőzte a Napolit az olasz első osztályú labdarúgó-bajnokság 16. fordulójának rangadóján. A Napoli 2022 áprilisa óta az első vereségét szenvedte el a bajnokságban.

Serie A: a fiatalok remekeltek, az Empoli legyőzte a Cremonesét

Idénybeli nyolcadik vereségét szenvedte el az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 15. fordulójának nyitó mérkőzésén a Cremonese: az újonc ezúttal az Empoli otthonában maradt pont nélkül (2–0).

Serie A: egy góllal nyert az Empoli, a hajrában mentett pontot a Cremonese

Az olasz élvonalbeli labdarúgó bajnokság (Serie A) 13. fordulójának szombati játéknapjának kezdetén az Empoli a Sassuolót, míg a Salernitana a Cremonesét fogadta. Az Empoli egygólos győzelmet aratott, a Cremonese egy tizenegyest követően a hajrában rabolt pontot.

Serie A: a kihagyott büntető ellenére is simán nyert az Atalanta

Az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 12. fordulójában az Empoli vendégeként aratott 2–0-s győzelmet az Atalanta, és fellépett a második helyre. A Fiorentina pedig a Spezia otthonából hozta el a három pontot.

Serie A: Rabiot duplázott, a Juventus simán győzött

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 11. fordulójában a Juventus 4–0-ra legyőzte az Empolit.

Serie A: az Empoli szoros meccsen nyert a Monza ellen

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 10. fordulójában az Empoli hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Monzát.

Serie A: az utolsó percben mentett pontot a Torino

A Torino vasárnap, hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott az Empolival az olasz első osztályú labdarúgó-bajnokság (Serie A) 9. fordulójában.

Serie A: a 91. percben egyenlített az Empoli, a Milan mégis kettővel nyert

A Serie A 8. fordulójában az Empoli otthonába látogatott az AC Milan, és Ante Rebic góljának köszönhetően sokáig vezetett. A 91. percben a csereként beállt Bajrami egyenlített, ám mégis a Milan győzött, mert az utolsó percekben Ballo-Touré és Rafael Leao is betalált.

Serie A: az Empoli megszerezte az első győzelmét

Az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 7. fordulójában az Empoli legyőzte idegenben a Bolognát, ezzel először nyert az új idényben.

Serie A: izgalmas meccsen nyert a Roma az Empoli ellen

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 6. fordulójának záró mérkőzésén a Roma idegenben 2–1-re legyőzte az Empolit.

Serie A: élen az Atalanta, még pont nélkül a Monza

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság, a Serie A 5. fordulójában az Atalanta idegenben megverte a Monzát, a Salernitana fordulatos, gólokban gazdag mérkőzésen ikszelt az Empolival.

Serie A: a hosszabbításban egyenlített a Samp a Lazio ellen

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 4. fordulójának szerdai játéknapján a Lazio idegenben 1–1-es döntetlent játszott a Sampdoriával, az Empoli szintén 1–1-re végzett a Verona ellen, míg az Udinese 1–0-s győzelmet aratott a Fiorentina ellen.

Serie A: nem tudott nyerni Firenzében a Napoli

A Fiorentina a Napolival 0–0-s, a Lecce az Empolival 1–1-es döntetlent játszott az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 3. fordulójának vasárnapi játéknapján.

Serie A: a duplázó Kvarachelia vezérletével a Napoli lenullázta az újoncot

Az olasz élvonal (Serie A) 2. fordulójában a Napoli az abszolút újonc Monzát fogadta és aratott 4–0-s győzelmet, köszönhetően elsősorban a nyáron igazolt 21 éves grúz szélsőnek, Hvicsa Kvaracheliának, aki csapata első és harmadik gólját lőtte.

Serie A: a Roma idegenbeli sikerrel kezdte a bajnokságot

Győzelemmel kezdte az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 2022–2023-as idényét a Roma: José Mourinho csapata 1–0-ra nyert a Salernitana vendégeként az 1. forduló vasárnap esti programjában.

Empoli: végleg megszerezték a Fradiban nevelkedett védőt

A Tuttomercatoweb értesülései szerint a tavalyi kölcsönszerződés után az olasz labdarúgó-bajnokságban (Serie A) szereplő Empoli végleg megszerezte a Ferencvárosban nevelkedett, jobbhátvédként és belső védőként is bevethető Dragóner Áront.

Kézilabda Eb: Tudta-e?