DAC: Kalmár Zsolt először játszott nevelőegyesülete, a Győr ellen

Kalmár Zsolt, a DAC csapatkapitánya góllal járult hozzá az ETO FC Győr elleni 3–0-s győzelemhez.

NB II: a Juventus felvette a kapcsolatot az ETO-val a 17 éves balbekk miatt

Az olasz Serie A-ban címvédő Juventus felfigyelt Kerkez Milosra, az NB II-es ETO FC Győr 17 éves magyar korosztályos válogatott labdarúgójára – árulta el Soós Imre, a győri klub ügyvezetője a Kisalföldnek.

Felkészülés: Lukács egyenlített, Bőle fordított – a Honvéd legyőzte az Újpestet

Az Újpest FC szerdán 3–2-re kikapott a Budapest Honvédtól a kispestiek utánpótlásközpontjában rendezett felkészülési találkozón. A lila-fehérek a másodosztályú ETO FC Győrrel is megmérkőztek, és 3–0-s vereséget szenvedtek hazai pályán. A fővárosiak kispadján helyet kapott a szabadon igazolható Yassine El Ghanassy belga válogatott labdarúgó is. A Mezőkövesd 4–0-ra legyőzte a Dorogi FC-t.

Női foci: visszatért Győrbe a Bundesligából Kovács Laura és Süle Dóra

A női labdarúgó NB I-ben nyolcadik, utolsó helyen álló ETO FC Győr a hivatalos honlapján bejelentette, szerződtette Kovács Laurát és Süle Dórát a német élvonalbeli SC Sandtól.

NB II: íme, a tavaszi program, január 31-én folytatódnak a küzdelmek

A Magyar Labdarúgó-szövetség versenybizottsága meghatározta az NB II 2020–2021-es idényéből hátralévő 17 forduló mérkőzéseinek kezdési időpontjait.

NB II: TÉLI ÁTIGAZOLÁSOK, 2020-2021

Az élvonalhoz hasonlóan a labdarúgó NB II-ben is január 15-től február 14-ig tart hivatalosan a téli átigazolási időszak, de már eddig is több új játékost bejelentettek a klubok. Kövesse nyomon a téli változásokat folyamatosan frissülő cikkünkben!

Felkészülés: hengerelt a Kövesd; a DVTK legyőzte a Debrecent

A Mezőkövesd Zsóry alaposan megszórta a harmadosztályú Sajóbábonyt – Pintér Attila együttese felkészülési mérkőzésen 12–0-ra legyőzte ellenfelét. Michael Oenning irányításával 2–1-re nyert az Újpest a Gyirmót FC Győr ellen, míg a Budapest Honvéd az ETO FC Győr fölött aratott 1–0-s sikert. A Paks 2–0-ra diadalmaskodott a Szentlőrinc, majd 3–1-re a PMFC ellen. A ZTE 3–1-re verte a Kaposvárt.

NB II: védővel erősített a Kaposvár; a Honvédtól igazolt a KBSC

Dvorschák Gábor a labdarúgó NB II-es Kaposvárnál folytatja a pályafutását.

Újpest: a lila-fehérek január 4-én kezdik meg a felkészülést

A labdarúgó NB I-ben szereplő Újpest január 4-én kezdi meg a felkészülést az idény második felére.

Menetelő Loki, remeklő Pécs, felzárkózó Vasas – NB II-es értékelés

Véget ért a labdarúgó NB II 2020–2021-es kiírásának őszi szezonja, sőt már két, tavaszról előrehozott fordulót is lejátszottak a csapatok. A Nemzeti Sport Online szokás szerint értékeli az őszt; a várakozásoknak megfelelően vezeti a bajnokságot a Loki, s többen pozitív meglepetést szereztek szereplésükkel, mégpedig a feljutó helyen álló PMFC, illetve a Budaörs. A rosszul rajtoló Vasas Schindler Szabolcs irányításával „megérkezett" a dobogósok mögé, így reális esélye van a feljutásra. Az újoncok közül a kiváló Pécs mellett elfogadhatóan teljesített a Szentlőrinc, míg a DEAC helyzete már-már reménytelen.

Gyász: elhunyt az ETO BEK-elődöntős labdarúgója

Nyolcvanévesen elhunyt Kiss Zoltán, a Rába ETO magyar bajnok labdarúgója.

Egy mesternégyes mellett hét tripla, otthon parádézó Loki – NB II-es őszi legek

Túl vagyunk az első körön a labdarúgó NB II-ben, a csapatok tizenkilenc mérkőzést lejátszottak az idényből (elvileg mindegyik együttes megmérkőzött a 19 ellenfelével, de a koronavírus-járvány miatt néhány meccset nem rendeztek meg, ezeken játék nélkül kapta meg a három pontot a vétlen fél – a szerk.), így érdemes öszegzést készíteni. A Nemzeti Sport Online többek között megvizsgálta, hogy az ősszel melyik csapat szerezte, illetve kapta a legtöbb gólt, melyiknek van a leghosszabb veretlenségi és nyeretlenségi sorozata, melyik áll a hazai és az idegenbeli tabella élén, emellett megnéztük, hogy mely játékosok szerezték a legtöbb gólt, hány mesternégyes és mesterhármas született, ki a legfiatalabb és a legidősebb gólszerző, illetve kik azok, akiket a legtöbbször kellett sárga és piros lappal fegyelmezni.

Priskin mesterhármast ért el, négy góllal nyert az ETO Szegeden

A labdarúgó NB II 18. fordulójában az ETO FC Győr megérdemelten győzött Szegeden. Az első félidőben jobban is játszott a kisalföldi csapat, a szünet előtt szerzett gyorsan, egymás után két gólt, majd a második félidő elején az első két helyzetéből megint kétszer betalált, így 4–0-ra nyert a Szent Gellért Fórumban.

Az ETO biztosan nyerte meg a városi rangadót a Gyirmót ellen

A labdarúgó NB II 17. fordulójának győri városi rangadóján a 12. helyezett ETO a 3. Gyirmótot látta vendégül. Kiegyenlített első félidő után az ETO a második félidőben a maga javára tudta fordítani a mérkőzést (4–1).

Női NB I: 8–0 itt is, ott is – kiütéses MTK- és FTC-siker

Az MTK a Haladás-Viktóriát, a Ferencváros az ETO FC Győrt verte meg 8–0-ra a női labdarúgó NB I 11. fordulójában szombaton.

Női NB I: az ETO megszerezte első győzelmét a bajnokságban

Az ETO FC Győr 3–1-re legyőzte hazai környezetben a Haladás-Viktóriát a női labdarúgó NB I 10. fordulójában szombaton.

NB II: az ETO FC Győr nyerni tudott a Budaörs ellen

Az ETO FC Győr 1–0-ra legyőzte a Budaörsöt a labdarúgó NB II-ben, a 13. fordulóból elhalasztott összecsapás pótlásán.

NB II: változott a győri rangadó kezdési időpontja

A Magyar Labdarúgó-szövetség versenybizottságának döntése értelmében az NB II 17. fordulójában a november 22-re, vasárnapra kisorsolt ETO FC Győr–Gyirmót FC Győr találkozót az M4 Sport élőben közvetíti, így a meccs 19:45-kor kezdődik.

Női NB I: az MTK nagyon simán nyert Győrben

Az MTK 6–0-ra nyert Győrben a női labdarúgó NB I 9. fordulójának záró mérkőzésén vasárnap.

„A világ összes rossz dolgát kipróbáltam” – a volt Chelsea- és Győr-csatár őszinte vallomása

Ritkán fordul elő, hogy egy neves nemzetközi sportoldal, jelen esetben a The Athletic korábbi NB I-es labdarúgóval készít interjút. Rati Alekszidze, a Győri ETO-val 2013-ban bajnoki címet szerző grúz támadó őszintén beszélt pályafutása legsötétebb időszakáról, amikor az alkoholt és a kábítószert sem vetette meg.