MLS: Douglas Costa Los Angelesben folytatja

Az észak-amerikai labdarúgó-bajnokságban (MLS) szereplő Los Angeles Galaxy csapatában folytatja pályafutását a brazil válogatott Douglas Costa, aki egyelőre kölcsönbe kerül a kaliforniai együtteshez – írja az MTI.

Serie A: hétfőn is meglepte a futballvilágot a Juventus

Az átigazolási időszak utolsó napján több érdekes transzferrel jelentkezett a Juventus.

Bundesliga: Douglas Costa ismét távozik a Bayerntől

A brazil Douglas Costa másodszor is távozik a német bajnok Bayern München labdarúgócsapatától.

Mexikó: Gignac mellé francia világbajnok érkezik

Nem akármilyen csatársora lesz a nyártól a mexikói Tigres együttesének, ahová a veterán, 35 éves francia támadó, André-Pierre Gignac mellé megérkezik az OM-től, ráadásul ingyen a 2018-ban világbajnoki címet szerző szélső, támadó középpályás, Florian Thauvin.

Bayern: Nem vagyok a klubhoz kötve – Thomas Müller távozna?

Thomas Müller meglepő nyilatkozatot adott, ugyanis nem zárta ki annak a lehetőségét, hogy a jövőben nem a Bayern Münchenben futballozik majd – olvasható a goal.com oldalán.

Bayern: két éve 40 millióért ment, most kölcsönben visszatér

Ismét a Bayern München színeiben futballozhat Douglas Costa. A 30 éves brazil szélsőt sajtóhírek szerint a 2021–2022-es idény végéig vette kölcsön a német együttes a Juventustól.

Juventus: kölcsönbe visszaküldenék Münchenbe a brazil szélsőt

A goal.com beszámolója szerint visszatérhet Münchenben Douglas Costa. A brazil labdarúgó 2017-ben épp a Bayerntől érkezett a Juventushoz.

Pirlo megoldja: az Öreg Hölgyé lesz a vénasszonyok nyara?

A koronavírus és a gazdasági világválság árnyékában sem szünetel az átigazolási időszak, s mint 2008 óta mindig, ezúttal is megkíséreljük ráncba szedni a topligák „jöttek-mentekjeit". A hetedik, utolsó kört szokásainknak megfelelően Angliában kezdtük, és Olaszországban folytatjuk.

Juventus: ismét maródi – 15-20 napra kidőlt Douglas Costa

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A) szereplő Juventus szélsője, Douglas Costa 15-20 napra kidőlt.

BL: Sarri elárulta, miért döntött C. Ronaldo lecserélése mellett

Szerda este Douglas Costa hajrában szerzett góljának köszönhetően győzni tudott a Juventus Moszkvában, ezzel négy forduló után kiharcolta a továbbjutást. A „zebrák” mestere a győztes gól szerzőjéről beszélt, valamint azt is elmondta, hogy miért cserélte le ötszörös aranylabdás klasszisát.

BL, D-csoport: óriási potya az elején, álomgól és Juve-továbbjutás a végén

A Juventus egy hatalmas kapushiba után esett találatnak, valamint Douglas Costa hosszabbításban szerzett pazar góljának köszönhetően 2–1-re győzött a Lokomotiv Moszkva vendégeként a Bajnokok Ligája csoportkörének 4. fordulójában, ezzel biztossá tette továbbjutását a legjobb 16 közé. Nem úgy az Atlético Madrid, amely 2–1-re kikapott a Bayer Leverkusentől.

Teqball: világsztárok az asztal mellett – Afrikát is meghódította a sportág

Kameruni győzelem született a zöld-foki-szigeteki Sal szigetén megrendezett Afrikai Strandjátékokon, amelyen igazi sztárparádénak lehettek szemtanúi az Afrikai Strand Teqball-kupára kilátogatók: a Juventus brazil csillaga, Douglas Costa és a portugál legenda, Simao Sabrosa is megcsillogtatta tudását a teqballasztalnál.

BL: Douglas Costa pazar kötényt adott az Ajax védőjének – videó

Az Ajax–Juventus Bajnokok Ligája-negyeddöntő első mérkőzésén (1–1) Douglas Costa csereként állt be az olasz csapatba, s igyekezett emlékezetessé tenni pályára lépését. Többek között az alábbi csellel is színesebbé varázsolta az estét. Az áldozata Joël Veltman volt. Íme!

Videó: két trükk ötvözve, szenzációs csel Douglas Costától

Mint ismert, a Juventus 1–1-es döntetlent játszott az Ajax otthonában a Bajnokok Ligája-negyeddöntő első mérkőzésén. A meccs nagyszerű mozzanatai közül az egyik Douglas Costa parádés csele: a Juve futballistája megcsinálta a leggyakrabban Ronaldinhóhoz kötött elástico nevű trükköt, és ugyanezzel a mozdulattal kötényt is adott a vele szemben álló Joel Veltmannak.

BL: Douglas Costa a lelátóról üzent Simeonénak – videó

Mint ismert, a Juventus a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének visszavágóján Cristiano Ronaldo mesterhármasával 3–0-ra legyőzte, s kiejtette az Atlético Madridot. A torinóiak sérült szélsője, Douglas Costa a lelátóról követte a meccset, ez azonban nem akadályozta meg, hogy Diego Simeone első mérkőzésen bemutatott gólörömét másolva ünnepelje csapata harmadik gólját.

Serie A: autóbalesetet szenvedett a Juventus szélsője

Szerencsés kimenetelű autóbalesetet szenvedett Douglas Costa, a Juventus brazil futballistája.

Olasz Kupa: Douglas Costa pompás kötényt osztott ki – videó

Mint arról beszámoltunk, a labdarúgó Olasz Kupa nyolcaddöntőjében a címvédő Juventus idegenben 2–0-ra legyőzte a sérült Nagy Ádámot nélkülöző Bolognát. A torinói drukkerek a továbbjutás mellett egy pazar megmozdulásnak is tapsolhattak: Douglas Costa pimasz kötényt osztott ki a hazaiak játékosának, Roberto Sorianónak. Íme!

Juventus: az eltiltott Douglas Costa megsérült, a keretből is kihagyták

Volt már jobb hete Douglas Costának: a Juventus futballistáját az előző hétvégén köpés miatt kiállították, az olasz szövetség eltiltotta, majd a Valencia elleni BL-meccsen (2–0) megsérült – és még a brazil válogatott keretéből is kihagyták.

Juventus: többmeccses eltiltás az ellenfelét leköpő Costának

Az Olasz Labdarúgó-szövetség (FIGC) fegyelmi bizottsága négy mérkőzésre szóló eltiltással sújtotta a Juventusban futballozó Douglas Costát.

Serie A: Douglas Costa elnézést kért a köpésért; Allegri kifakadt

Nem múlt el visszhang nélkül Douglas Costa vasárnapi kiállítása, az ellenfelét leköpő Juventus-futballista ugyan elnézést kért utólag, ám Massimiliano Allegri vezetőedző így sem kímélte.

Kézilabda Eb: Tudta-e?