Tenisz: Djokovics elképesztő szoros meccsen megverte Medvegyevet

A férfi teniszezők Torinóban zajló idényzáró ATP-világbajnokságán a korábbi világelső Novak Djokovics három játszmában legyőzte az orosz Danyiil Medvegyevet.

ATP-vb: az orosz belharcban Rubljov legyőzte Medvegyevet

A Torinóban zajló ATP-világbajnokságon megkezdődtek a Piros-csoport küzdelmei, s az első mérkőzésen a két orosz teniszező, Andrej Rubljov és Danyiil Medvegyev fordulatos összecsapása végén döntő szett rövidítésben az első játszmát elveszítő Rubljov örülhetett a győzelemnek.

Tenisz: Rune nyolc helyet javítva a tizedik

A párizsi torna vasárnapi döntőjében győztes dán Holger Rune nyolc helyet javított, ezzel tizedik a férfi teniszezők világranglistáján – írja az MTI.

Tenisz-világranglista: Medvegyev 3., a nőknél Udvardy hat helyet rontott

A bécsi torna vasárnapi döntőjében győztes orosz Danyiil Medvegyev egy helyet javított, ezzel harmadik a férfi teniszezők világranglistáján. Udvardy Panna hat helyet rontott egy héttel ezelőtti pozícióján a női teniszezők világranglistáján.

Tenisz: Medvegyev Bécsben nyerte meg 14. trófeáját

Danyiil Medvegyev nyerte meg a 2.4 millió euró (970.5 millió forint) összdíjazású bécsi kemény pályás tenisztornát, mivel a vasárnapi fináléban szetthátrányból legyőzte a kanadai Denis Shapovalovot – írja az MTI.

Tenisz: Medvegyev a legjobb négy közé jutott a bécsi tornán

Danyiil Medvegyev a legjobb négy közé jutott a 2.4 millió euró (970.5 millió forint) összdíjazású bécsi kemény pályás tenisztornán. Carlos Lacaraz is elődöntős lett, de a világelső spanyol a bázeli tornán.

Tenisz: Medvegyevre többhetes kényszerpihenő vár

A férfi teniszezők világranglistáján jelenleg negyedik helyezett Danyiil Medvegyev egy-másfél hónapig nem játszhat sérülése miatt.

Tenisz: Cicipasz után Djokovics is bejutott az asztanai döntőbe

A volt világelső Novak Djokovics lesz a görög Sztefanosz Cicipasz ellenfele az Asztanában zajló 1.9 millió dollár (820 millió forint) összdíjazású kemény pályás férfi tenisztorna döntőjében, miután ő is megnyerte a maga elődöntőjét.

Tenisz: Djokovics és Medvegyev egymás ellen elődöntőzik

A harmadik helyen kiemelt Sztefanosz Cicipasz és az ötödikként rangsorolt Andrej Rubljov is bejutott a legjobb négy közé az Asztanában zajló kemény pályás férfi tenisztornán, ahol egymás ellen játszanak majd. Később Danyiil Medvegyev és Novak Djokovics is elődöntőbe jutott, ők is egymás ellen meccselnek.

US Open: Kyrgios kiejtette a címvédő Medvegyevet

Az ausztrál Nick Kyrgios négy játszmában (7:6, 3:6, 6:3, 6:2) legyőzte a címvédő, első helyen kiemelt Danyiil Medvegyevet az Egyesült Államok nemzetközi teniszbajnokságának (US Open) magyar idő szerint hétfő hajnali férfi egyes nyolcaddöntőjében. Az orosz világelső korai kiesése biztossá tette, hogy a verseny után váltás lesz a világranglista élén.

US Open: Serena Williams kikapott, könnyes szemmel búcsúzott

A harmadik forduló jelentette a végállomást a korábbi világelső és 23-szoros Grand Slam-győztes amerikai Serena Williamsnek a New Yorkban zajló 60 millió dollár összdíjazású kemény pályás tenisztornán, a US Openen, hiszen az ausztrál Ajla Tomljanovic több mint három óráig tartó küzdelemben győzte le három szettben az amerikait.

US Open: Fucsovics Márton győzelemmel kezdett

Fucsovics Márton megnyerte mérkőzését az év utolsó tenisz Grand Slam-tornájának első fordulójában. A 30. helyen kiemelt Maxime Cressy 1:1-es szettállásnál a harmadik játszmában feladta a küzdelmet, amikor Fucsovics 5:1-re vezetett. A nőknél Gálfi Dalma nagyszerű játékkal két szettben legyőzte a spanyol Nuria Párrizast. Bondár Anna viszont kiesett, miután három szettben kikapott az olasz Camila Giorgitól.

US Open: szabad a gazda – sokan révbe érhetnek New Yorkban

Bőven van esély arra, hogy új Grand Slam-győzteseket avassanak az év utolsó major tornáján, amely minden valószínűség szerint a legendás Serena Williams búcsúversenye lesz.

US Open: öten is esélyesek a világelsőségre a férfiaknál

Öten kerülhetnek a férfi világranglista élére a hétfőn kezdődő amerikai nyílt teniszbajnokság után – még akár a valaha volt legifjabb, vagy éppen az első norvég világelsőt is köszönthetjük a US Open után – számolt be róla az MTI.

Tenisz: Cicipasz legyőzte a világelsőt, döntős Cincinnatiben

Sztefanosz Cicipasz legyőzte a világelső Danyiil Medvegyevet a Cincinnatiben zajló tenisztorna elődöntőjében.

Tenisz: Medvegyev a négy közé jutott Cincinnatiben

A világelső Danyiil Medvegyev négy közé jutott a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztornán.

Tenisz: a világelső Swiatek és Kontaveit is búcsúzott

A világelső Iga Swiatek és a világranglistán második Anett Kontaveit számára egyaránt a nyolcaddöntő jelentette a végállomást a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna női versenyében – írja az MTI.

Tenisz: Serena Williams nem jutott nyolcaddöntőbe Torontóban

A hamarosan visszavonuló amerikai Serena Williams két játszmában kikapott a tavaly olimpiai bajnok svájci Belinda Bencictől a 2.7 millió dollár (egymilliárd forint) összdíjazású torontói kemény pályás női tenisztorna második fordulójában, így nem jutott a nyolcaddöntőbe, de kiesett a második helyen kiemelt észt Anett Kontaveit is, míg a negyedikként rangsorolt spanyol Paula Badosa sérülés miatt adta fel a mérkőzését – írja az MTI.

Tenisz: Medvegyev 14. trófeája; Rubljov kiesett az elődöntőben

Az első helyen kiemelt Danyiil Medvegyev nyerte a mexikói Los Cabosban rendezett 822 ezer dollár (321 millió forint) összdíjazású kemény pályás férfi tenisztornát.

Tenisz: Medvegyev negyeddöntős Los Cabosban

Az első helyen kiemelt Danyiil Medvegyev és a másodikként rangsorolt Félix Auger-Aliassime is bejutott a negyeddöntőbe a mexikói Los Cabosban zajló kemény pályás férfi tenisztornán. A Washingtonban zajló kemény pályás tenisztorna női versenyében a címvédő Jessica Pegula a nyolcaddöntőben búcsúzott.

Kézilabda Eb: Tudta-e?