PL: a korábbi MU- és Arsenal-támadónak új csapata van – hivatalos

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szerelő Brighton szerződtette a Manchester United és az Arsenal korábbi csatárát, Danny Welbecket.

Arsenal: a távozó Welbeck marad a PL-ben – hivatalos

Az Arsenaltól öt idény után távozó Danny Welbeck marad a Premier League-ben, és három évre aláírt a Watfordhoz – jelentette be hivatalos honlapján az angol válogatott labdarúgó új klubja.

Arsenal: nem hosszabbítanak az angol csatárral, távozik

A szezon végén Danny Welbeck is elhagyja az Arsenal labdarúgócsapatát, a klub ugyanis nem hosszabbítja meg a támadó lejáró szerződését.

Arsenal: ismét megműtötték a bokatörést szenvedő Welbecket

Az angol élvonalbeli Arsenal friss hírt közölt a csütörtökön súlyos sérülést szenvedő Danny Welbeckről. Az angol válogatott csatárnak a Sporting CP ellen eltört a jobb bokája.

Arsenal: továbbra is kórházban tartják Danny Welbecket

Továbbra is kórházban marad Danny Welbeck, az Arsenal 42-szeres angol válogatott labdarúgója, aki csütörtökön súlyos sérülést szenvedett.

Arsenal: rengetegen üzentek a horrorsérülést szenvedő Welbecknek

Több labdarúgó is üzent Danny Welbecknek, az Arsenal támadójának, aki csütörtök este a Sporting CP elleni Európa-liga találkozón (0–0) horrosérülést szenvedett.

El: csak erős idegzetűeknek, így állt Welbeck bokája – kép

Mint arról beszámoltunk, az Arsenal csütörtök este továbbjutott az Európa-ligában, ám a londoniaknál így is aggódhatnak, Danny Welbeck ugyanis látszólag nagyon súlyos sérülést szenvedett. Csak erős idegzetű olvasóinknak ajánljuk a lenti fotót: így nézett ki az angol támadó bokája, mielőtt elhagyta a pályát!

El: Welbeck horrorsérülése után jutott tovább az Arsenal

Az Arsenal támadója ijesztő sérülést szenvedett, a Milan játékosai egymást ütötték ki... – sérülésekkel tűzdelt esti mérkőzéseket játszottak az Európa-ligában. Közben Gulácsi Péter nélkül, Willi Orbánnal a soraiban vesztett a Leipzig a Celtic otthonában.

El: ikszelt Moszkvában és négy közé jutott az Arsenal

Az angol Arsenal bejutott a labdarúgó Európa-liga elődöntőjébe, miután Moszkvában 2–2-es döntetlent játszott a házigazda CSZKA-val. Az orosz csapat az 50. percben már 2–0-ra vezetett, egy ízben a 3–0-hoz is közel került, de a hajrában Danny Welbeck szépítő gólja eldöntötte a továbbjutást, majd Aaron Ramsey a legvégén ki is tudott egyenlíteni.

A CSZKA ráijesztett az Arsenalra, de elődöntős Wenger csapata

El: döntött Welbeckről az UEFA fegyelmi bizottsága

A múlt hét csütörtöki Arsenal–Milan Európa-liga-nyolcaddöntő (egyik) legvitatottabb eseménye Danny Welbeck esése volt, amelyért tizenegyest kapott csapata. Az angol válogatott támadót sokan műeséssel vádolták az összecsapás után, az esetre az európai szövetség is felfigyelt, ám nem tiltotta el a londoniak futballistáját.

El: hétfőn döntenek Danny Welbeckről az UEFA-nál

A csütörtöki Arsenal–Milan Európa-liga-nyolcaddöntő (egyik) legvitatottabb eseménye Danny Welbeck esése volt, amelyért tizenegyest kapott csapata. Az angol válogatott támadót sokan műeséssel vádolták az összecsapás után, az esetre az európai szövetség is felfigyelt.

Hiába kezdett remekül a Milan, továbbjutott az Arsenal

Az Arsenal idegenben és odahaza is megverte az AC Milant, így a londoniak jutottak a legjobb nyolc csapat közé a labdarúgó Európa-ligában.

El: alig csorgott el a kapusig az Arsenal-csatár lövése – videó

Danny Welbeck, az angol élvonalbeli Arsenal csatára végigjátszotta a csütörtöki, AC Milan elleni Európa-liga-nyolcaddöntő első mérkőzését, amelyet csapata 2–0-ra megnyert. Az angol válogatott csatár nem szerzett gólt, többek között az alábbi videóban látható pocsék megoldása miatt sem.

Arsenal: megműtötték Lacazette-et, csatárgondok az El-ben

Térdműtéten esett át Alexandre Lacazette, az Arsenal francia csatára, aki előreláthatóan négy-hat hétig nem léphet pályára. Az operációról a klub adott ki hivatalos közleményt.

Arsenal: hetekre kidőlt a Chelsea ellen megsérült támadó

Legalább háromhetes kihagyás vár az Arsenalban futballozó Danny Welbeckre, aki a Chelsea elleni (0–0) rangadón szenvedett ágyéksérülést.

FA-kupa: Wenger szépen búcsúzhat? Finalista az Arsenal

Arsene Wenger minden bizonnyal utolsó „ágyús” idényében FA-kupa-döntőt vívhat az Arsenal, ugyanis a londoni csapat hosszabbításban megverte a Manchester Cityt a Wembley-ben rendezett elődöntőben.

A Liverpool gyorsan ledöfte az Arsenalt, Sánchez már későn jött

Az angol Premier League 27. fordulójában a Liverpool az Arsenalt fogadta, és elsősorban az első félidőben mutatott jó teljesítményének köszönhetően 3–1-es győzelmet aratott.

FA-kupa: történelmi Arsenal-gála, Welbeck-dupla, Walcott-tripla

Az angol labdarúgó FA-kupa 4. fordulójában az Arsenal a triplázó Theo Walcott és a duplázó Danny Welbeck vezérletével 5–0-ra kiütötte idegenben a Southamptont.

Arsenal: ismét edzhet a hét hónapja sérült játékos

A Premier League-ben szereplő Arsenal támadója, Danny Welbeck pénteken először végezhet teljes intenzitású edzést a térdsérülését követően.