-->
Serie A: már három Maldini ünnepelhetett bajnoki címet a Milannal

Daniel Maldini lett a harmadik tagja Maldini családnak, aki megnyerte az olasz bajnokságot az AC Milannal, miután a csapat a Sassuolo ellen aratott 3–0-s győzelemnek köszönhetően megőrizte az első helyét a tabellán.

Milan: így ünnepelte Paolo Maldini a fia első gólját – videó

Nagy nap volt a szombati a Maldini család életében: 13 évvel és 179 nappal azután, hogy Paolo utoljára volt eredményes a Serie A-ban (2008-ban az Atalanta ellen), megszerezte első olasz bajnoki gólját a 19 esztendős Daniel, a legendás védő kisebbik fia. Az 53 éves Paolo a helyszínen tekintette meg a Spezia elleni meccset (2–1), és nagy örömmel pattant fel a székéből, amikor gyermeke a második félidő elején a kapuba fejelte a labdát.

Serie A: Maldini betalált, de Brahim Díaz döntött, nyert a Milan

A Milan 2–1-re legyőzte a Speziát idegenben az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 6. fordulójának szombati játéknapján. A vendégek góljait Daniel Maldini és Brahim Díaz szerezték.

Milan: Van néhány fertőzött, a Maldinik jól vannak – Scaroni

Paolo Scaroni, a Serie A-ban szereplő Milan klubelnöke elmondta, a csapatnak van néhány javulófélben lévő koronavírusos labdarúgója, hozzátette, a Maldinik jól vannak, Ibrahimovic pedig alig várja a folytatást.

FFT: Cesare és Paolo után Daniel – a Maldini-klán

A nagypapa korszakos alakja volt az AC Milannak, védelmének tizenkét éven át volt a tagja, és BEK-győzelemig vitte. Az édesapa minden idők egyik legelegánsabb bal oldali, majd középső védője, aki negyedszázadon át szolgálta szeretett piros-fekete milánói klubját. És immár Milan-játékos a fiú, Daniel is, avagy továbbra sincs a San Siro Maldini nélkül.

Milan: Paolo Maldini és fia koronavírustesztje is pozitív lett

Az AC Milan a hivatalos honlapján kiadott közleményben jelezte, hogy a klubikon, jelenleg a milánóiak sportigazgatójaként dolgozó Paolo Maldini és fia, Daniel koronavírustesztje is pozitív lett.

Serie A: 93. perc, a Milan cseréhez készül, aki beáll, Maldini!

Ugyan csapatuk a Verona elleni mérkőzésen 1–1-re végzett, így is sokáig emlékezetes lehet a Milan-drukkerek számára a vasárnapi bajnoki. A találkozó 93. percében ugyanis egy ismerős név, ám még alig-alig ismert arc állt be csereként a hazaiaknál: Maldini. A klubikon Cesare unokája és a szintén klubikon Paolo fia.

Serie A: Maldini fiát először nevezték a Milan felnőttkeretébe

A Milan és az olasz labdarúgó-válogatott egykori csapatkapitánya, Paolo Maldini jelenleg korábbi klubcsapata technikai igazgatójaként tevékenykedik, szombaton pedig akár saját fia játékát is megtekintheti a rossoneri szerelésében.

Kézilabda Eb: Tudta-e?