Férfi röpi Extraliga: hátrányból fordított a MÁV Előre és a VRCK

A MÁV Előre kétjátszmás hátrányt követően 3:2-re nyert Debrecenben a férfi röplabda Extraliga alapszakaszának szombati játéknapján. A Vegyész is 0:1-ről nyerte meg a MAFC elleni rangadót.

Férfi kosár NB I: huszonegy év után tért vissza az élvonalba a Honvéd

Huszonegy év után tért vissza az élvonalba a Budapesti Honvéd férfi kosárlabdacsapata, amely az első meccsén a címvédő Falcóval találkozott.

Jégkorong: Melyik az Újpest igazi arca? Kiss Dániel megválaszolta

Az Újpest már az első harmadban mattolta a DEAC-ot a jégkorong Erste Liga csütörtöki játéknapján. Kiss Dániel a 4–0 ellenére sem nevezné tökéletesnek a játékrészt, legfeljebb az első cserét. A harmadik harmad miatt pedig még hiányérzete is van a rutinos hátvédnek. Melyik a lilák igazi arca? Erre rajta kívül Kovács Alex is választ ad videónkban.

Erste Liga: emberelőnyös gólokkal győzött a Gyergyó

Győzelemmel kezdte meg szereplését a magyar bázisú nemzetközi jégkorongbajnokság 2022–2023-as kiírásában a Gyergyói HK, miután 5–2-re győzött a bajnoki rajt előtt a Szuperkupát a Ferencváros ellen megnyerő DEAC vendégeként.

Jégkorong: a 84-szeres magyar válogatott „vak tyúk” Erste Ligát nyerne

A magyar válogatott és a Debreceni EAC kapusa, Hetényi Zoltán csapatával a klub történetében először elhódította a Szuperkupa-trófeát a Ferencváros legyőzésével. A 34 éves kapus számtalan sikerrel a háta mögött is szerényen és motiváltan nyilatkozott lapunknak.

Jégkorong: a DEAC nyerte a Szuperkupát a Ferencváros legyőzésével

A Magyar Kupa címvédője, a DEAC 4–1-re megnyerte a magyar bajnok Ferencváros elleni Szuperkupa-mérkőzést a fővárosi Tüskecsarnokban, ezzel első alkalommal hódította el a trófeát.

Férfi röplabda: igazi ünnep a III. KISTEXT-kupán

A férfi Extraliga csapatainak szervezett versenyt szombaton a Fino Kaposvár nyerte.

Erste Liga: új lebonyolítási és pontrendszerrel indul az idény

Három év után ismét személyesen tartotta szezonnyitó sajtótájékoztatóját a magyar bázisú Erste Liga elnöke és alelnöke, valamint a résztvevő tíz csapat képviselője, akik az új pontrendszer miatt minden eddiginél izgalmasabb évadra számítanak.

NB III: Európa-bajnokságot megjárt válogatott védővel erősített a DEAC

Korhut Mihály személyében rutinos védővel erősített a Debreceni EAC NB III-as labdarúgócsapata – olvasható a deac-hu-n.

Erste Liga: Kóger Dániel távozik az FTC-től

Kóger Dániel távozik az FTC jégkorongcsapatától – tudtuk meg a fradi.hu keddi híréből.

Erste liga: hosszabbított Debrecenben a válogatott kapus

A következő idényben is a férfi jégkorong Erste Ligában szereplő DEAC-ot erősíti a hajdúságiak 34 esztendős válogatott kapusa, Hetényi Zoltán.

Férfi kosár NB I: nyert a Falco, rájátszásban az OSE és a Szedeák

A férfi kosárlabda NB I középszakasza csoportkörének utolsó fordulójában a Sopron idegenben legyőzte az Alba Fehérvárt, és ezzel megszerezte a 4. helyet, vagyis a pályaelőnyt a playoffra. Az OSE legyőzte a Szedeákot, de mindkét gárda bejutott a rájátszásba, mivel a Kaposvár otthon vereséget szenvedett a DEAC-tól.

Női futsal MK: a címvédő DEAC négygólos győzelemmel döntős

A nőknél a bajnoki bronzérmes 2F-BAU Tolna-Mözs és a címvédő DEAC együttese jutott be a döntőbe a Futsal Magyar Kupában.

NB III: négy mérkőzésre eltiltották a debreceni legendát

Sándor Tamás, a labdarúgó NB III Keleti csoportjának második helyén álló Debreceni EAC vezetőedzője négy mérkőzésre szóló eltiltást kapott – derül ki a Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottságának pénteki határozatából.

NB III: többszörös lábtörést szenvedett a DVSC II játékosa

Súlyos sérülés történt az NB III 34. fordulójában a Keleti csoportban, a szerdai DVSC II–DEAC városi derbin (1–1): a „kis Loki” játékosa, Kovács Róbert többszörös szárkapocscsont- és sípscsonttörést szenvedett – számolt be róla a Debrecen hivatalos oldala.

Férfi kosár NB I: a Kecskemét a DEAC otthonában nyert

A DEAC hazai pályán kiélezett mérkőzésen 77–72-re kikapott a Kecskeméttől a férfi kosárlabda NB I középszakaszának középházában kedden, a 8. fordulóban.

Férfi kosár MK: az Alba lesz a Szedeák elődöntőbeli ellenfele

A Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa második negyeddöntőjében a hazai pályán, de nem a saját otthonában játszó DEAC-Tungsram 94–87-es vereséget szenvedett az egységes fehérváriaktól.

Férfi röplabda Extraliga: elődöntős a Kaposvár; ismét idegenben egyenlített a MAFC

A Kaposvár bejutott az elődöntőbe a férfi röplabda Extraligában: szombati győzelmének köszönhetően 3:1-es összesítéssel búcsúztatta a negyeddöntőben a Debrecent. A MAFC 3:1-re győzött Kecskeméten, így kiegyenlítette a párharcot.

Röpi Extraliga: a Békéscsaba az első elődöntős a nőknél

Elsőként a Békéscsaba jutott be a legjobb négy közé a női röplabda Extraligában, mivel szerdán a harmadszor is legyőzte a DVTK-t. A férfiaknál a DEAC nagy meglepetésre 3:2-re győzött Kaposváron a negyeddöntő harmadik mérkőzésén, ezzel szépített a párharcban. A férfiaknál a Pénzügyőr nagy csatában jutott be az elődöntőbe.

Kézilabda Eb: Tudta-e?