NFL: hosszabbításban kaptak ki Bradyék a Clevelandtől

Hosszabbítás után szenvedett 23–17-es vereséget a Tom Brady vezette Tampa Bay Buccaneers a Cleveland Browns vendégeként az amerikaifutball-liga (NFL) vasárnap kora esti mérkőzésén. A Jacksonville Jaguars drámai hajrában fordított és győzte le egy ponttal 28–27-re a Baltimore Ravenst. A Carolina Panthers, a Miami Dolphins, a New York Jets, a Cincinnati Bengals, a Washington Commanders és a Baltimore Ravens is győzött.

NFL: elképesztő körülmények, a stadiont is beborította a hó – videó

Mint ismert, a Buffalóban és környékén várható hatalmas havazás miatt a Bills Detroitban fogadja a Cleveland Brownst a tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) 11. játékhetén.

NFL: hosszabbításban kapott ki a Bills a Vikingstól

A Minnesota Vikings hosszabbításban verte idegenben 33–30-ra a Buffalo Billst a tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) alapszakaszának 10. fordulójában. A Buffalo már 17ponttal is vezetett, mégis a vendégek örülhettek. A Kansas City Chiefs a Jacksonville Jaguars, míg a Miami Dolphins a Cleveland Brownst győzte le, így mindkét csapat hét győzelemmel áll.

NFL: kiütötte a Bengalst a csoportrangadón a Browns

Nagyon sima mérkőzésen győzte le a Cincinnatit a Cleveland az amerikaifutball-liga (NFL) nyolcadik fordulójának záró mérkőzésén, az Amerikai főcsoport Nyugati divíziójának csoportrangadóján. A házigazda Browns Jacoby Brissett, Nick Chubb, Amari Cooper és a remeklő védelem vezérletével már 25–0-ra is vezetett, végül 32–13-ra verte a Bengalst.

NFL: kiütötte a Panthers Bradyéket, a Bengals simán verte a Falconst

A Carolina Panthers hazai pályán simán legyőzte a Tampa Bay Buccaneerst az amerikaifutball-liga (NFL) 7. fordulójának vasárnap kora esti mérkőzésén, így a floridaiak irányítójával, Tom Bradyvel 2002 óta először fordult elő, hogy hét mérkőzés után negatív mérleggel áll csapata (3–4).

NFL: a Packers ráadásban verte meg a Patriotsot, Mahomesék legyőzték Bradyéket

Kiélezett mérkőzéseket hozott az alapszakasz negyedik fordulója az amerikaifutball-ligában (NFL). A Buffalo Bills 20–3-as hátrányból győzte le a Baltimore Ravenst, a Green Bay Packers hosszabbításban múlta felül a New England Patriotsot, úgy, hogy Aaron Rodgers megszerezte karrierje 500. TD-passzát, míg a Patrick Mahomes vezette Kansas City Chiefs simán legyőzte a Tom Brady által irányított Tampa Bay Buccaneerst.

NFL: autóbalesetet szenvedett a Cleveland Browns sztárvédője

Kórházba kellett szállítani hétfő délután az amerikaifutball-ligában (NFL) szereplő Cleveland Browns defensive endjét, Myles Garrettet, aki edzésről tartott hazafelé, amikor autójával egy fának csapódott.

NFL: Pickens csodás elkapása ellenére is kikapott Clevelandben a Steelers

Hiába adott óriási passzt elkapójának, George Pickensnek Mitch Trubisky, a Pittsburgh Steelers izgalmas mérkőzésen kikapott a Cleveland Browns vendégeként az amerikaifutball-liga (NFL) alapszakaszának harmadik fordulójában.

NFL: Indianapolis rémálma a Jaguars; még mindig Rodgersé a Bears

A tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) 2. fordulójában a Jacksonville Jaguars újabb hihetetlen csapást mért az Indianapolis Coltsra. Elképesztő fordításokat láthattunk vasárnap este, óriási napja volt Tyreek Hillnek és Jaylen Waddle-nek. A Cleveland Browns szurkolói valószínűleg legszívesebben elfelejtenék a vasárnap estét...

NFL: Brady végre nyert a Saints ellen; a Browns és a Ravens bénázása

A tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) alapszakaszának 2. fordulójában a Tom Brady vezette Tampa Bay Buccaneers 20–10-re nyert a New Orleans Saints otthonában. Óriási meglepetésre vereséget szenvedett a Cleveland Browns és a Baltimore Ravens – előbbi a New York Jetstől, utóbbi a Miami Dolphinstól kapott ki hazai pályán.

NFL: a Browns két draftcetliért elpasszolta a volt 1/1-est

A tengerentúli profi amerikaifutball-ligában (NFL) szereplő Cleveland Browns elcserélte eddigi kezdőirányítóját, Baker Mayfieldet a Carolina Panthersszel – közölte az MTI.

NFL: történelmi szerződést kapott a Cleveland játékosa

Új, ötéves szerződést kötött a profi amerikaifutball-ligában (NFL) szereplő Cleveland Brownsszal Denzel Ward, aki ezzel posztja legjobban fizetett játékosává lépett elő – írja a Magyar Távirati Iroda.

NFL: vége a houstoni drámának – Deshaun Watson a Brownshoz került

A tengerentúli profi amerikaifutball-ligában (NFL) szereplő Houston Texans a Cleveland Brownshoz cserélte el a 26 éves klasszis irányítót, Deshaun Watsont.

NFL: Roethlisberger győzelemmel búcsúzott a Heinz Fieldtől

A tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokság (NFL) 17. fordulójának hétfő esti mérkőzésén a Pittsburgh Steelers hazai pályán 26–14-re nyert a Cleveland Browns ellen.

NFL: Matt Nagy közellenség lett Chicagóban az újabb vereség után

Az észak-amerikai profi amerikaifutball-bajnokság (NFL) 15. fordulójának keddre virradóra lejátszott két mérkőzésén a Los Angeles Raiders szoros meccsen győzött a Cleveland Browns otthonában, míg a Minnesota Vikings nyert a Chicago vendégeként.

NFL: Jackson szenvedett, de nyert a Ravens; győzött a Packers

A tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokság (NFL) 12. fordulójában a Baltimore Ravens és a Green Bay Packers is megnyerte vasárnapi mérkőzését.

NFL: simán hozta a kötelezőt a Buffalo, könnyedén nyert a Patriots

Hozta a kötelezőt, és 45–17-re legyőzte a New York Jetst a Buffalo Bills, míg a New England Patriots 45–7-re ütötte ki a Cleveland Brownst a tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokság (NFL) alapszakaszának 10. fordulójának vasárnap esti mérkőzésein.

NFL: Brady négy TD-passza is kevés volt a Tampa Baynek

A tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokság (NFL) alapszakaszának nyolcadik fordulójában 63 pontot hozott a Saintsؘ–Buccaneers találkozó, előbbi 36–27-es győzelmével.

NFL: hosszabbításban nyert a Titans, másodszor győzött a Jets

A tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokság (NFL) alapszakaszának nyolcadik fordulójában a Tennessee Titans hosszabbításban nyert az Indianapolis Colts ellen, míg a New York Jets meglepetésre megszerezte idénybeli második győzelmét.

NFL: a tartalékos Brownstól is kikapott a Broncos

Sorozatban negyedik mérkőzésén kapott ki a Denver Broncos, amely 17–14-es vereséget szenvedett el a Cleveland Browns otthonában a tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) 7. fordulójának nyitó mérkőzésén

Kézilabda Eb: Tudta-e?