NFL: Kansas City Chiefs–Cincinnati Bengals – élőben az NSO-n!

Mint ismert, a Philadelphia Eagles 31–7-re legyőzte a San Francisco 49erst az NFC-döntőben, így már csak az a kérdés, hogy az Amerikai főcsoportból a Kansas City Chiefs vagy a Cincinnati Bengals lesz a Sasok ellenfele az LVII. Super Bowlban. Kövesse a mérkőzést élő, szöveges tudósításunk segítségével!

NFL: bosszúszomjas Mahomes; Mr. Irrelevant elszomorítaná Philadelphiát

A tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) rájátszásának főcsoportdöntőiben Kansas City Chiefs–Cincinnati Bengals és Philadelphia Eagles–San Francisco 49ers mérkőzést rendeznek. Vajon Patrick Mahomes végre legyőzi Joe Burrow-t? Továbbtart Brock Purdy mesebeli története vagy Jalen Hurtsék örülhetnek majd?

NFL: Hamlint óriási ovációval köszöntötték a stadionban – videó

Visszatért az öltözőbe, a stadionban pedig óriási ovációval fogadták Damar Hamlint, a Buffallo Bills amerikaifutballistáját a Cincinnati Bengals elleni főcsoport-elődöntőn azután, hogy a két csapat január eleji alapszakasz-mérkőzésén, a kilencedik percben megállt a szíve, s kórházba szállították, a mérkőzés pedig félbeszakadt.

NFL: meglepetés! A Bengals kiejtette idegenben a Billst

A tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) rájátszásának főcsoport-elődöntőjében a Cincinnati Bengals 27–10-re kiütötte a Buffalo Billst.

NFL: a Cowboys visszavágna a 49ersnek; Burrow nem fél a Billstől

Jön a tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) rájátszásának a főcsoport-elődöntője. A Dallas Cowboys visszavágna a San Francisco 49ersnek, a Jacksonville Jaguars pedig idegenben szomorítaná el a Kansas City Chiefs szurkolóit. A New York Giants immár harmadszor néz farkasszemet a Philadelphia Eaglesszel, Joe Burrow nem tartja esélyesebbnek a Buffalo Billst.

NFL: dráma! A Bengals védője 98 yardos TD-vel ütötte ki a Ravenst

A tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) rájátszásának wild card körében a New York Giants 31–24-re legyőzte a Minnesota Vikingst idegenben, míg a Cincinnati Bengals 24–17-re megverte a Baltimore Ravenst hazai pályán.

NFL: a liga folytatni akarta a Bengals–Bills mérkőzést, a csapatok nem

Az ESPN beszámolója szerint az észak-amerikai profi amerikaifutball-ligában (NFL) tartott Cincinnati Bengals–Buffalo Bills mérkőzést folytatni akarta a liga, ám a csapatok semmilyen körülmények között nem voltak hajlandóak visszatérni a pályára, miután Damar Hamlin, a Bills védője egy szerelést követően összeesett szívleállás következtében.

NFL: Mahomes ötezer yard fölött; Mr. Irrelevant még veretlen

Az észak-amerikai profi amerikaifutball-liga (NFL) alapszakaszának 17. fordulójában Patrick Mahomes ötezer passzolt yard fölé jutott. Immár öt meccse tart a San Francisco 49ers újoncirányítójának mesébe illő története, Brock Purdy olyan irányítóteljesítményt nyújt, amire 1970 óta csak Justin Herbert volt képes. Egyetlen csapat sem herdált el annyi meccset tízpontos előnyből, mint a Las Vegas Raiders.

NFL: eldőlt, nem játsszák le a Bengals–Bills mérkőzést

Nem játsszák le a hétfőn félbeszakadt Cincinnati Bengals–Buffalo Bills mérkőzést az észak-amerikai profi amerikaifutball-ligában (NFL).

NFL: tovább javult a pályán összeeső Bills-játékos állapota

A Buffalo Bills a franchise hivatalos Twitter-oldalán közölte, hogy játékosa, Damar Hamlin továbbra is az intenzív osztályon fekszik, miközben az állapota javult.

NFL: Hamlin továbbra is kritikus állapotban

Továbbra is kritikus az állapota Damar Hamlinnek, az észak-amerikai profi amerikaifutball-ligában (NFL) érdekelt Buffalo Bills védőjének, akit csapata hétfő esti, Cincinnati Bengals elleni mérkőzésén a pályán kellett újraéleszteni.

NFL: biztatóak a korai jelek a pályán összeeső Bills-játékos állapotával kapcsolatban

Amint azt korábban megírtuk, Damar Hamlinnak, a Buffalo Bills játékosának megállt a szíve egy ütközést követően a Cincinnati Bengals–Buffalo Bills mérkőzés első negyedének kilencedik percében.

NFL: összeesett a Bills játékosa, állapota kritikus; félbeszakadt a Bengals–Bills mérkőzés

A magyar idő szerint kedd hajnalban rendezett Cincinnati Bengals–Buffalo Bills mérkőzés félbeszakadt annak kilencedik percében, ugyanis egy ütközést követően összeesett a pályán a Bills játékosa, Damar Hamlin, akit a pályán újra kellett éleszteni.

NFL: fordulatos mérkőzésen nyert a Cowboys; hátrányból fordítottak Rodgersék

A tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) 16. fordulójában a döbbenetes hideg ellenére kiváló mérkőzéseket rendeztek, amelyek újabb izgalmakat vetítenek előre a rájátszásba jutásért és a kiemelési helyekért folyó küzdelemben.

NFL: Minnesota Miracle 2.0; Mahomes legendák társaságában

A tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) 15. fordulójában a Minnesota Vikings minden idők legnagyobb fordítását mutatta be az Indianapolis Colts ellen. Patrick Mahomes beérte Peyton Manninget, Drew Breest és Brett Favre-t. Tom Brady negatív csúcsot állított be a Cincinnati Bengals ellen, a Los Angeles Ramsen pedig az 1/1-es irányítók sem segítenek.

NFL: elképesztő hajrával nyert a Raiders; hosszabbításban nyert a Jags és a Chiefs

A tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) alapszakaszában a 15. fordulójának vasárnapi játéknapján elképesztő izgalmakat láthattak a nézők.

NFL: szenzációsan hajrázott a Cowboys; Burrow harmadszor is legyőzte Mahomest

Az észak-amerikai amerikaifutball-liga (NFL) vasárnapi játéknapjának késő délutáni mérkőzésein még nagyobb izgalmak voltak, mint a kora délutáni idősávban. A vasárnap esti mérkőzés pedig olyan eredményt hozott, amilyen még nem született az NFL történetében.

NFL: hosszabbításban kaptak ki Bradyék a Clevelandtől

Hosszabbítás után szenvedett 23–17-es vereséget a Tom Brady vezette Tampa Bay Buccaneers a Cleveland Browns vendégeként az amerikaifutball-liga (NFL) vasárnap kora esti mérkőzésén. A Jacksonville Jaguars drámai hajrában fordított és győzte le egy ponttal 28–27-re a Baltimore Ravenst. A Carolina Panthers, a Miami Dolphins, a New York Jets, a Cincinnati Bengals, a Washington Commanders és a Baltimore Ravens is győzött.

NFL: Kelce vezérletével nyert izgalmas csoportrangadót a Chiefs

Patrick Mahomes három touchdown-passzt is kiosztott Travis Kelce-nek, a Kansas City Chiefs pedig izgalmas mérkőzésen győzte le idegenben 30–27-re a csoportrivális Los Angeles Chargerst a tengerentúli amerikaifutball-liga (NFL) magyar idő szerinti hétfői mérkőzésén, a 11. fordulóba. A Denver Broncos hosszabbításban kapott ki a csoport másik meccsén a Las Vegas Raiderstől 22–16-ra Coloradóban, míg a Pittsburgh Steelers is izgalmas meccsen maradt alul a Cincinnati Bengalsszal szemben 37–30-ra. Az eddig 8–1-es mérleggel álló Minnesota Vikings nagy pofonba szaladt bele a Dallas Cowboys ellen, hazai pályán (3–40).

NFL: kiütötte a Bengalst a csoportrangadón a Browns

Nagyon sima mérkőzésen győzte le a Cincinnatit a Cleveland az amerikaifutball-liga (NFL) nyolcadik fordulójának záró mérkőzésén, az Amerikai főcsoport Nyugati divíziójának csoportrangadóján. A házigazda Browns Jacoby Brissett, Nick Chubb, Amari Cooper és a remeklő védelem vezérletével már 25–0-ra is vezetett, végül 32–13-ra verte a Bengalst.

Kézilabda Eb: Tudta-e?