PL: Agüero bocsánatot kért, Alonso nyomás alatt tartaná edzőjét

Mint beszámoltunk róla, a Chelsea egygólos hátrányból felállva győzött a Manchester City otthonában az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 35. fordulójának rangadóján. A találkozót követően az antihőssé váló Sergio Agüero és a hős, Marcos Alonso mellett a két menedzser is megszólalt: Pep Guardiola szerint fontos leckét kaptak 21 nappal a BL-döntő előtt, míg Thomas Tuchel Timo Wernert és a csapatszellemet dicsérte.

Real Madrid: Hazard senkit sem akart megbántani – Zidane

Zinédine Zidane a Sevilla elleni, vasárnap esti mérkőzés előtti sajtótájékoztatón nyilatkozott Eden Hazard ügyével kapcsolatban. A belga játékos még a szerdai, Chelsea elleni Bajnokok Ligája-találkozó után a kiesés ellenére korábbi csapattársaival együtt nevetgélt a pályán.

Drámai végjáték: a Chelsea legyőzte a Cityt, amelynek még várnia kell a bajnoki címre

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 35. fordulójában a Bajnokok Ligája-döntő két főszereplője, a Manchester City és a Chelsea csapott össze egymással. Drámai végjáték után a londoni csapat 2–1-re győzedelmeskedett.

PL: a Chelsea fordított, a Citynek várnia kell a bajnoki címre

Bayern: angol csapatokkal hozta szóba az ESPN Lewandowskit

Az ESPN legfrissebb értesülése szerint a Chelsea és a Manchester City is élénken érdeklődik Robert Lewandowski iránt. A hír szerint a lengyel támadó már a nyáron csapatot válthat, de még nem döntött a jövőjéről.

BL: Isztambulban marad a döntő? Lehet, hogy angol szurkolók nélkül

Veszélybe került a Manchester City és a Chelsea szurkolóinak részvétele a labdarúgó Bajnokok Ligája isztambuli döntőjén, mivel a brit kormány szigorított a koronavírus-járvány miatti karanténszabályokon – írja az MTI.

BL: az angolok a Wembleybe vinnék a döntőt

A keddi és a szerdai napon kiderült: két angol csapat, a Manchester City és a Chelsea játssza az idei Bajnokok Ligája-döntőt. A sajtóban egyre inkább beszédtéma, hogy másik helyszínen kellene megrendezni a nagy mérkőzést.

BL: szócsata alakult ki Mason Mount és Toni Kroos között

A Bajnokok Ligája elődöntőjében nagy volt a feszültség. Ezt mi sem bizonyítja jobban, mint hogy a Chelsea tehetsége, Mason Mount és a Real Madrid négyszeres BL-győztes játékosa, Toni Kroos a párharc visszavágója előtt és után is odaszólt egymásnak.

Real: Hazard bocsánatot kért, amiért nevetgélt a BL-kiesés után

Amint arról beszámoltunk, nagy felháborodást váltott ki a Real Madrid szurkolóinak körében a csapat támadójának, Eden Hazard-nak a viselkedése, aki a Chelsea elleni szerdai BL-búcsút követően együtt nevetgélt a pályán korábbi londoni játékostársaival. Az esetet követően, csütörtök este a játékos a közösségi médiában kért elnézést.

BL: bejelentkezett a döntő rendezési jogáért az Aston Villa – sajtóhír

A Sky Sports értesülései szerint az Aston Villa az angol Labdarúgó-szövetséget (FA), valamint az Európai Labdarúgó-szövetséget (UEFA) is megkereste, és felajánlotta stadionját a Bajnokok Ligája-döntő helyszínének.

BL: 15 éve nem látott védelmek; Tuchel történelmet írt

A Chelsea 2–0-ra legyőzte a Real Madridot a Bajnokok Ligája elődöntőjének visszavágóján, így 3–1-es összesítéssel bejutott a fináléba, amelyben a Manchester City lesz az ellenfele. Lássunk néhány statisztikai érdekességet a szerdai visszavágó után!

Videó: a Chelsea játékosaival nevetgélt a kiesés után Hazard

Sok Real Madrid-szurkoló a Twitteren fejezte ki elégedetlenségét a csapat londoni Bajnokok Ligája-kiesése után. Nem maga a vereség akasztotta ki ennyire a spanyol sztárklub rajongóit, sokkal inkább a korábbi Chelsea-játékos, Eden Hazard viselkedése.

BL: Zinédine Zidane nagyon büszke a legénységére

A Chelsea 2–0-ra legyőzte a Real Madridot a Bajnokok Ligája elődöntőjének visszavágóján, így 3–1-es összesítéssel bejutott a fináléba. Nézzük, hogyan látta a mérkőzést pár bennfentes!

BL: a Chelsea lesz a Man. City ellenfele a döntőben

BL: gólpassz a kapufától, Werner gólt fejelt a Realnak – videó

A Bajnokok Ligája elődöntőjének visszavágóján Timo Werner fejesével került előnybe a Chelsea a Real Madrid ellen, így 2–1-re vezet a párharcban. A labda visszapattant a kapufáról egy korábbi lövésből, és a német futballista befejelte a madridiak kapujába.

Angol házidöntő a BL-ben, a Chelsea sokkal jobb volt a Real Madridnál

BL: a Chelsea-nél Havertz, a Real Madridnál Sergio Ramos és Hazard is kezd

A Chelsea és a Real Madrid 1–1-ről kezdi meg a Bajnokok Ligája elődöntőjének visszavágóját. Íme, a kezdőcsapatok!

BL: Hazard képes megteremteni a különbséget a sorsdöntő meccseken – Zidane

Zinédine Zidane, a Real Madrid vezetőedzője szerint Eden Hazard jelentheti a különbséget, a spanyol gárda villámléptű szélsője korábbi klubja, a Chelsea életét keserítené meg szerda este a Bajnokok Ligája elődöntőjében.

BL: fordulat Marcelo „ügyében”, mégis a csapattal utazhat Londonba

Mint ismert, a madridi választások május 4-én, kedden esedékesek, s mivel a Real Madrid játékosát, Marcelót is besorsolták az egyik szavazatszámláló bizottságba, problémássá vált a Chelsea ellen szerdán esedékes Bajnokok Ligája-elődöntő visszavágójára történő utazása. A spanyol As most arról számolt be, a brazil védő reggel megjelent a szavazókörben, de már távozhatott is, így a csapattal együtt tud Londonba repülni.

BL: Varane nem játszhat a Chelsea elleni visszavágón

Kisebb sérülést szenvedett, ezért nem játszhat a Chelsea elleni Bajnokok Ligája-elődöntő szerdai, londoni visszavágóján Raphaël Varane, a Real Madrid labdarúgója – számolt be róla az MTI.