NHL: a Carolina került elsőként rájátszásba a selejtezőből

A Carolina Hurricanes sorozatban harmadik mérkőzését is megnyerte a New York Rangers ellen, így első csapatként került a rájátszásba a koronavírus-járvány miatt bevezetett selejtezőkből az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) keddi játéknapján.

NHL: a Hurricanes négyet ütött a Rangersnek

A Carolina Hurricanes 4–1-re legyőzte a New York Rangerst az NHL alapszakaszának hétfői játéknapján.

NHL: keleti rangadót nyert a rájátszásért küzdő Carolina

A Carolina Hurricanes vasárnap magabiztosan nyert a Pittsburgh Penguins ellen, és ezzel – 17 találkozóval az alapszakasz vége előtt – rájátszást érő helyre került az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) keleti főcsoportjában.

NHL: csoda a jégen, egy 42 éves pályamunkás lett a Carolina hőse

Magyar idő szerint vasárnap hajnalban kisebbfajta csodának lehettek szemtanúi azok, akik kilátogattak a Toronto Maple Leafs–Carolina Hurricanes NHL-mérkőzésre, melyen egy 42 esztendős jégtisztító-autó sofőrje hőssé vált.

NHL: a Dallas ellen győzött a St. Louis, szétlövéssel nyert a Golden Knights

Az észak-amerikai profi jégkorongbajnokságban (NHL) az Arizona Coyotes szétlövéssel kapott ki a Vegas Golden Knights otthonában. Sima győzelmet aratott a Columbus Blue Jackets és a Nashville Predators, a St. Louis Blues pedig idegenben verte meg a Dallas Starst.

NHL: nyolc gólt ütött vendégének a Carolina

A Carolina Hurricanes 8–2-re nyert vendége, az Ottawa Senators ellen az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) hétfői játéknapján.

NHL: nincs már veretlen a ligában, kikapott a Colorado

Nincs már veretlen csapat az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) 2019/20-as idényében, miután a szerdai játéknapon a Colorado Avalanche hosszabbításban 3-2-re kikapott a Pittsburgh Penguins otthonában.

NHL: négyet ütött a Detroit csatára; ismét nyert a Carolina

A Carolina Hurricanes hosszabbításban legyőzte a vendég Tampa Bay Lightninget az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL), így három meccs után hibátlan mérleggel áll.

NHL: söprés a vége keleten, a Boston megy a Stanley-kupáért

A Boston Bruins magyar idő szerint péntek hajnalban 4–0-ra győzött a Carolina Hurricanes vendégeként az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) keleti főcsoportdöntőjének negyedik mérkőzésén, a söpréssel megnyerte a párharcot, és készülhet a Stanley-kupáért vívandó nagydöntőre.

NHL: a Boston egy győzelemre a Stanley-kupa döntőjétől

A Boston Bruins 2–1-re idegenben is legyőzte a Carolina Hurricanest az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) Keleti főcsoportdöntőjében, így már 3–0-ra vezet az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharcban.

NHL: a Boston másodjára is legyőzte a Carolinát a Keleti döntőben

A Boston Bruins második hazai mérkőzését is magabiztosan megnyerte a Carolina Hurricanes ellen vasárnap, az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) keleti főcsoportdöntőjében.

NHL: a jól hajrázó Boston előnybe került a keleti döntőben

A hajrában ütött két góllal a Boston Bruins 5–2-re legyőzte a vendég Carolina Hurricanes csapatát az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) keleti döntőjének első mérkőzésén. A nyugati finálét a San Jose Sharks és a St. Louis Blues vívja.

NHL: a Carolina kisöpörte az Islanderst, vezet a Dallas

A címvédő Washington Capitals után a New York Islanderst is kiejtette a Stanley-kupa-rájátszásból a Carolina Hurricanes, amely utóbbi kisöprése után ellenfélre vár a Keleti főcsoport döntőjében.

NHL: két üres kapus gól után söprés közelében a Carolina

A Carolina Hurricanes szerda este harmadszor is legyőzte (5–2) a New York Islanderst az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) Keleti főcsoportjának elődöntőjében, és szinte karnyújtásnyira került a konferenciafinálétól. Nyugaton a Dallas Stars 4–2-re megverte vendégét, a St. Louis Bluest, vagyis másodszor is döntetlenre alakította az összesített állást.

NHL: az Islanders másodszor is kikapott a Carolinától

A Carolina Hurricanes vasárnap másodszor is győzni tudott az előző fordulóban veretlen New York Islanders otthonában az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) rájátszásában.

NHL: eltiltották a bírókat, de ez a Vegason már nem segít

Az NHL a rájátszás második körére felfüggesztette azokat a játékvezetőket, akik a Vegas Golden Knights–San Jose Sharks párharc hetedik mérkőzését vezették. A liga szerint indokolatlanul osztottak ki egy nagybüntetést a Vegasnak – a Sharks az öt perc alatt négy gólt ütött, s hosszabbításban megnyerte a sorsdöntő összecsapást.

NHL: a Carolina kétszeri hosszabbítás után kiejtette a címvédőt

A Carolina Hurricanes szerdán kétszeri hosszabbítás után nyerte meg a címvédő Washington Capitals elleni párharcának hetedik, mindent eldöntő mérkőzését, amivel utolsó csapatként jutott a főcsoport-elődöntőkbe az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) rájátszásában.

NHL: Ovecskinék újra előnyben, továbbjutott a St. Louis

A Washington Capitals hazai környezetben 6–0-ra kiütötte a Carolina Hurricanest az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) rájátszásában, ezzel 3–2-re ismét vezet az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharcban. A St. Louis Blues 3–2-re nyert a Winnipeg Jets ellen, így 4–2-es összesítéssel bejutott a Nyugati főcsoport elődöntőjébe.

NHL: villámgyors gólok, ilyen még nem volt a rájátszásban

Először fordul elő az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) történetében, hogy a rájátszás egy játéknapján két mérkőzésen is gól születik az első húsz másodpercben: csütörtökön a Carolina győzelmet épített villámgyors góljára a címvédő Washington ellen, a Winnipeg ellenben hagyta kicsúszni a kezéből a St. Louis elleni meccset.

NHL: Ovecskin kiütéses győzelmet aratott – 19 éves honfitársa ellen

Alekszandr Ovecskin, az NHL-ben szereplő Washington Capitals orosz klasszisa a Carolina Hurricanes elleni, kedd hajnalban 5–0-ra elveszített meccsen összeverekedett a szintén orosz, 19 éves Andrej Szvecsnyikovval.