-->
NHL: kiütéssel nyert, főcsoportdöntős a Rangers

A New York Rangers 6–2-re legyőzte a Carolina Hurricanest az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) keleti főcsoportja elődöntőjének hetedik meccsén, így 4:3-ra megnyerte a párharcot, és bejutott a döntőbe.

NHL: hetedik meccs dönt a Hurricanes–Rangers csatában

A New York Rangers 5–2-re legyőzte a vendég Carolina Hurricanest szombaton az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) keleti főcsoportjának az elődöntőjében, így a párharc 3–3-ra áll.

NHL: sima győzelemmel jött vissza párharcába a Rangers

A New York Rangers hazai jégen másodszor is legyőzte a Carolina Hurricanest (4–1), ezzel 2–2-re alakította az összesített állást az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) Keleti főcsoportjának elődöntőjében. A magyar idő szerint szerdára virradóra megrendezett nyugati mérkőzésen az Edmonton Oilers 5–3-ra verte vendégét, a Calgary Flamest, és összesítésben már 3–1-re vezet.

NHL: egyenlített az Edmonton, megduplázta előnyét a Carolina

Az Edmonton Oilers 5–3-ra nyert a Calgary Flames otthonában az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) rájátszásának pénteki játéknapján, így összesítésben kiegyenlítette a főcsoport-elődöntőt.

NHL: tizenöt gólos meccs után előnyben a Calgary

A Calgary Flames gólzáporos találkozón 9–6-ra bizonyult jobbnak a vendég Edmonton Oilersnél az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) rájátszásának szerdai játéknapján, így 1:0-ra vezet a főcsoport-elődöntőben – számolt be róla az MTI.

NHL: Keleten a Carolina Hurricanes jutott másodikként rájátszásba

A Keleti főcsoportból másodikként a Carolina Hurricanes biztosította helyét a rájátszásban, miután csütörtökön 5–3-ra legyőzte a vendég Buffalo Sabrest az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL).

NHL: sorozatban harmadszor nyert a Washington

Sorozatban harmadik meccsét nyerte meg a Washington Capitals az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL), a legutóbbi játéknapon 7–2-re győzött a Columbus Blue Jackets vendégeként – írja az MTI.

NHL: hat gólt ütött, egyet sem kapott a Hurricanes

Fölényes, 6–0-s győzelmet aratott a Carolina Hurricanes csapata Bostonban az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján – közölte az MTI.

NHL: kanadai győzelmek az All Star-hétvége után

Az All Star-hétvége utáni első, hétfői játéknapon mindkét mérkőzésen kanadai csapat győzött az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL).

NHL: a Kings remek harmadik harmaddal intézte el a Penguinst

Az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) pénteki játéknapján a Los Angeles Kings 6–2-re legyőzte a Pittsburgh Penguinst. A Columbus Blue Jackets kiütötte a Carolina Hurricanest, míg a Chicago Blackhawks hosszabbításban múlta felül a Montreal Canadienst.

NHL: tovább folytatta jó sorozatát a Carolina, kiütötte a Washingtont a St. Louis

Magabiztos, 6–3-as győzelmet aratott a Carolina Hurricanes a Calgary Flames felett az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) alapszakaszának legutóbbi játéknapján.

NHL: hosszabbításban győzött a San Jose Sharks

A San Jose Sharks csapata hosszabbításban gyűrte le a Carolina Hurricanes együttesét az észak-amerikai profi jégkorong-liga (NHL) legutóbbi játéknapján – számolt be róla a Magyar Távirati Iroda.

NHL: továbbra is százszázalékos a Carolina

A Carolina Hurricanes az idényben a kilencedik mérkőzését is megnyerte az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL), amelyben egyedüliként százszázalékos – írta a Magyar Távirati Iroda.

NHL: továbbra is hibátlan a Carolina Hurricanes

A Carolina Hurricanes a nyolcadik mérkőzését is megnyerte az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL), a legutóbbi játéknapon 2–1-re győzött az Arizona Coyotes ellen.

NHL: ennyi győzelmi szériával még sohasem kezdődött idény

A St. Louis Blues, a Florida Panthers és a Carolina Hurricanes is nyert az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) hétfői játéknapján, így olyan helyzet állt elő, amilyen a liga történetében korábban még soha: négy csapat is legalább ötös győzelmi szériával kezdte az idényt. (A negyedik az ezúttal pihenő Edmonton Oilers.)

NHL: a Carolina elvitte a Montreal finn sztárját

A Carolina Hurricanes elvitte a Montreal Canadienstől a finnek fiatal jégkorongozó sztárját, Jesperi Kotkaniemit.

NHL: két csatár is 62 millió dolláros szerződést kötött

Két csatár, az orosz Andrej Szvecsnyikov és a kanadai Sean Couturier is nyolc évre, 62 millió dollárért hosszabbított klubjával az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) – írja az MTI.

NHL: elődöntőben a címvédő Tampa Bay Lightning

A címvédő Tampa Bay Lightning 2–0-ra győzött a Carolina Hurricanes vendégeként, ezzel 4–1-re megnyerte a párharcot, és bejutott az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) rájátszásának elődöntőjébe – írja az MTI.

NHL: a Tampa Bay már csak egy győzelemre a továbbjutástól

A Tampa Bay Lightning egy győzelemre van attól, hogy továbbjusson a rájátszás második fordulójából az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) – számolt be róla az MTI.

NHL: másodszor is nyert vendégként a címvédő a Carolina ellen

Második idegenbeli mérkőzését is megnyerte a Tampa Bay Lightning a Carolina Hurricanes ellen az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) rájátszásának második fordulójában.

Kézilabda Eb: Tudta-e?