F1: a Ferrari megkezdte a téli felkészülést – Alesi fia először bevetésen

A Formula–1-es Ferrari Fioranóban teljesít privát tesztet, melynek keretein belül hét versenyző, köztük Giuliano Alesi, Mick Schumacher és Carlos Sainz Jr. is lehetőséget kap a héten.

F2: Daruvala nyert Bahreinben; Mick Schumacher bajnok!

Jehan Daruvala aratott győzelmet a Formula–2-es bajnokság szahíri idényzárójának sprintfutamán. Mögötte Cunoda Juki és Dan Ticktum szelte át a célvonalat, míg a pont nélkül záró Mick Schumacher bebiztosította a bajnoki címét, miután riválisa, Callum Ilott csak a tizedik helyen zárt.

F2: Mick Schumacher bajnokként léphet feljebb – jön az idényzáró!

Utolsó fordulójához érkezett a Formula–2-es bajnokság, amelyben matematikailag még öten esélyesek a végső győzelemre. A pontversenyt Mick Schumacher vezeti, akinek az előnye 14 pont Callum Ilott-tal szemben. Íme, a legfontosabb tudnivalók az idény utolsó versenyhétvégéjéről!

F1: Mick Schumacherék Fioranóban tesztelnek a Ferrarival – képek

A Formula–2-ben szereplő, s a Ferrari-akadémiát erősítő Mick Schumacher, Callum Ilott és Robert Svarcman a maranellóiak tesztpályáján, Fioranóban járathatja be az SF71-H-t, ezzel is készülve a Formula–1-es bemutatkozásra.

F1: Mick Schumacher lehetőséget kap az Alfa Romeótól Németországban

Az Alfa Romeo hivatalosan megerősítette, hogy a soron következő Eifel Nagydíj első szabadedzésén Mick Schumacher autóba ülhet a Nürburgringen. Az ugyancsak a Ferrari akadémiáját erősítő Callum Ilott is lehetőséget kap, a brit a Haast foglalhatja el.

F2: álomrajt után lett meg Mick Schumacher idei első győzelme – videó

Lenyűgöző rajt után szerezte meg Formula–2-es pályafutása második, idei első győzelmét Mick Schumacher. A hétszeres Formula–1-es világbajnok, Michael Schumacher fia a második idényét futja a sorozatban a Prema Racing színeiben, mint a Ferrari pilótaakadémiájának tagja.