NB I: Hogy érzem-e a bizalmat? Ha utolsó helyen állsz, nyakadon a kés – Bódog

A Budapest Honvéd és a Puskás Akadémia NB I-es meccsén a mindent eldöntő találat a lefújás előtt 5 másodperccel született. A felcsútiak győztek, így a kispestiek maradtak a tabella utolsó helyén. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

NB I: egy góllal győzött a PAFC a Honvéd otthonában

Eseménytelen első félidőt követően a folytatás akciódúsabb volt a Bp. Honvéd és a Puskás Akadémia meccsén az NB I 12. fordulójában, de a mindent eldöntő találat a lefújás előtt 5 másodperccel született (0–1).

Drámai befejezéssel nyert a PAFC a Honvéd ellen

NB I: Rebrov már a Juvéra készül; Bódog szenzációs teljesítményt látott

A labdarúgó NB I 11. fordulójának rangadóján a Ferencváros 1–0-ra legyőzte idegenben a Budapest Honvédot, ezzel megerősítette első helyét a tabellán. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

A Ferencváros legyőzte idegenben a Budapest Honvédot

A labdarúgó NB I 11. fordulójának nagy rangadóján a Ferencváros 1–0-ra legyőzte idegenben a Budapest Honvédot, ezzel megerősítette első helyét a tabellán.

Magyar Kupa: Vasas–Fehérvár és debreceni derbi a nyolcaddöntőért

Szombaton 17 órától kisorsolták a labdarúgó Magyar Kupa 8. fordulójának párosítását, ahol már a 16 közé jutás a tét. A legizgalmasabb párharcra az NB I-be igyekvő Vasas és az élvonalbeli Mol Fehérvár FC összecsapásán van kilátás.

Brazília: Marco Rossi „felfedezője” a Vascónál lett igazgató

A Budapest Honvéd korábbi nemzetközi igazgatója, Fabio Cordella lett a brazil Vasco da Gama labdarúgócsapatának új sportigazgatója.

NB I: a Budafok elfogadta a Honvéd halasztási kérelmét

A Budafok elfogadta a koronavírus-fertőzés sújtotta Bp. Honvéd kérelmét, a két csapat eredetileg szombat 17 órára kiírt NB I-es bajnoki labdarúgó-mérkőzését elhalasztják. A meccs új időpontja: december 23., szerda 17 óra.

NB I: egyre közelebb a Bozsik Aréna kivitelezésének a vége – fotók

A tavaly márciusban kezdődött építkezés lassan közeledik a végéhez. A Budapest Honvéd új stadionjának kivitelezői még az idén szeretnék megkapni a használatba vételi engedélyt.

Budafok: háromkor döntenek a halasztásról – NS-infó

A Nemzeti Sport információi szerint Budafokon ma délután 3-kor ül össze a vezetőség, hogy döntsenek, eleget tesznek-e a Honvéd halasztási kérelmének, amit ma délelőtt megkaptak.

Kép: jobbulást kívánt egymásnak az Újpest és a Honvéd

A közösségi médiában kívánt egymásnak jobbulást a koronavírus által sújtott két NB I-es labdarúgócsapat, az Újpest FC és a Budapest Honvéd. A lila-fehér klub kezdte a jókívánságokat, majd a kispestiek köszönetet mondtak, és hasonló jókat kívántak.

NB I: Végre elszántan léptünk a pályára, ezt hiányoltam! – Hornyák Zsolt

A hosszabbításban lőtt góllal nyert 1–0-ra a Puskás Akadémia a Budapest Honvéd ellen a labdarúgó NB I 1. fordulójából elhalasztott mérkőzésen, amely után Hornyák Zsolt, illetve a Bódog Tamást helyettesítő Klausz László értékelt.

NB I: a Puskás Akadémia legyőzte a Honvédot

A Puskás Akadémia hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Budapest Honvédot a labdarúgó NB I 1. fordulójából elhalasztott mérkőzésen.

Négy bajnoki vereség után újra nyert a Puskás Akadémia

Amikor már szinte mindenki elkönyvelte a döntetlent, jött a csattanó: a Puskás Akadémia 1–0-ra legyőzte a Budapest Honvédot a labdarúgó NB I 1. fordulójából elhalasztott mérkőzésen.

Honvéd: Bódog ismét koronavírusos, nem lesz ott Felcsúton

Bódog Tamásnak újra pozitív lett a koronavírustesztje, így nem ülhet le a Honvéd kispadjára a Puskás Akadémia elleni szerdai bajnokin.

MLSZ: két mérkőzésről eltiltották Tamás Krisztiánt

A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága a keddi ülésén kétmeccses eltiltással sújtotta az NB I-es Budapest Honvéd játékosát, Tamás Krisztiánt.

Videó: Cseri fejbe dobta Baráthot, a bíró meglegyintette Kambert

Két szokatlan jelenetet is láthattunk a szombati Budapest Honvéd–Mezőkövesd mérkőzésen. Elsőként a 29. percben a reklamáló kispesti játékosok előtt haladó Káprály Mihály játékvezető a kezével véletlenül eltalálta a szorosan mögötte haladó Djordje Kambert. A 75. percben jött az újabb ritkán látható eset: Cseri Tamás a labdával fejbe dobta a bedobásnál zavarni próbáló Baráth Botondot – egy-egy sárga lap lett a játékosok „jutalma”.

NB I: emberhátrányban mentett pontot a Honvéd a Kövesd ellen

A labdarúgó NB I 9. fordulójában a Bp. Honvéd 1–1-re végzett a vendég Mezőkövesddel úgy, hogy több mint 70 percet emberhátrányban játszott.

Tíz emberrel, büntetővel harcolt ki döntetlent a Honvéd a Kövesd ellen

Honvéd: Bódog meggyógyult, már ma leülhet a kispadra

A labdarúgó NB I-ben szereplő Budapest Honvéd a hivatalos honlapján bejelentette, a vezetőedző, Bódog Tamás legyőzte a koronavírust, így a Mezőkövesd elleni bajnokin már ő irányíthatja a csapatot.