NBA: a bajnok Milwaukee a Brooklyn ellen kezdi az idényt

Két hónappal az idény rajtja előtt elkészült az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) első fordulójának párosítása, amelyben két rangadóra is sor kerül – számolt be róla az MTI.

NBA: simán nyert a Milwaukee, hetedik meccs lesz Brooklynban

A Milwaukee Bucks 104–89-re legyőzte a vendég Brooklyn Nets gárdáját az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) Keleti főcsoport-elődöntőjének hatodik mérkőzésén, így 3–3-ra módosította az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharcot.

Borzasztó Bucks-blama Brooklynban, a Sunsé az első a Nuggets ellen

39 pontos Nets-sikert hozott a kiemelt keleti párharc második meccse, Nyugaton pedig az utolsó másfél negyed remeklésével őrizte meg pályaelőnyét a Phoenix.

NBA: a Brooklyn hatalmas verést mért a Milwaukee-ra

A Brooklyn Nets fölényesen, 125–86-ra legyőzte vendégét, a Milwaukee Bucks legénységét az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) hétfői játéknapján, és már 2–0-ra vezet a Keleti főcsoport elődöntőjében. Nyugaton a Phoenix Suns 122–105-ös hazai sikerrel kezdte a Denver Nuggets elleni, szintén a főcsoportdöntőért zajló párharcot.

NBA: Harden hamar kivált, ennek ellenére előnyben a Brooklyn

A Brooklyn Nets 115–107-re legyőzte a Milwaukee Bucksot az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) Keleti főcsoport-elődöntőjének első mérkőzésén, ezzel 1–0-s előnybe került az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharcban. A hazaiaknál James Harden combsérülés miatt már az első percben lejött a pályáról. Kevin Durant huszonkilenc, Kyrie Irving huszonöt pontot dobott, a vendégeknél Jannisz Adetokunbo harmincnégy pontot termelt.

Óriási meccset nyert meg a Denver, továbbjutott a Brooklyn

A Phoenix Suns átgázolt a teljesen szétesett Lakersen, a címvédő egy vereségre van az első körös kieséstől. Dupla hosszabbítás után, Damian Lillard döbbenetes teljesítménye ellenére szerzett ismét előnyt a Nuggets. A Boston Celtics idénye véget ért.

NBA: továbbjutott a Nets, előnyben a Nuggets és a Suns

Az NBA rájátszásának első körében szerda hajnalban a Brooklyn Nets negyedszer is legyőzte a Boston Celticset, így továbbjutott, a Denver Nuggets két hosszabbítás után nyert a Portland Trail Blazers ellen, ezzel átvette a vezetést a párharcban, míg a Phoenix Suns simán győzött a címvédő Los Angeles Lakers ellen, s egy meccsre került a továbbjutástól.

Visszavágott a Celtics és a Clippers, újra vezet a Hawks

A Los Angeles Dallasban, a Boston pedig otthon aratott létfontosságú győzelmet, míg az Atlanta megvédte a New Yorkban megszerzett pályaelőnyét az NBA rájátszásának első körének 3. fordulójában.

Feltámadt és egyenlített a Lakers, már 2–0-ra vezet a Dallas

Három mérkőzéssel folytatódott az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) rájátszása magyar idő szerint szerda virradóra: a Brooklyn Nets a Boston Celticset, a Dallas Mavericks pedig a 39 pontos Luka Doncic vezetésével a Los Angeles Clipperst győzte le, így az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharcban már 2–0-ra vezet. A Los Angeles Lakers hét ponttal nyert a Phoenix Suns vendégeként, ezzel egyenlített (1–1).

NBA: Luka Doncic 39 pontot szórt, újra nyert a Mavericks

Három mérkőzéssel folytatódott az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) rájátszása magyar idő szerint szerda virradóra: a Brooklyn Nets a Boston Celticset, a Dallas Mavericks a 39 pontos Luka Doncic vezérletével a Los Angeles Clipperst győzte le, így az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharcban már 2–0-ra vezet. A Los Angeles Lakers hét ponttal nyert a Phoenix Suns vendégeként, ezzel egyenlített (1–1).

NBA: mit művelt a Nets?! Duranték bemutatták az év játékát! – videó

Az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) alapszakaszának utolsó körében a Brooklyn Nets-játékosok szenzációs játékot mutattak be a Cleveland Cavaliers ellen.

NBA: Durant túlnőtte Jokicsot, Denverben nyert rangadót a Nets

Russell Westbrook győztes játékokkal és történelmi statisztikával vezette újabb sikerre a Washingtont, Bradley Beal 50 pontot dobott, amire Steph Curry 49-cel és 11 triplával válaszolt – győzött a Jazz, a Sixers, a Blazers és a Grizzlies is.

Megint legyőzte a Brooklynt a Milwaukee, megizzadt a Suns

A listavezető csak hosszabbításban verte meg a Clevelandet, a Bucks viszont ezúttal is a Nets fölé tudott nőni a végén – visszavágott a Warriorsnak a New Orleans, Miamiban nyert a Dallas, szoros végjátékot húzott be a Clippers.

NBA: Janniszék egymás után másodszor is legyőzték a Netset

A Milwaukee Bucks 124–118-ra nyert hazai pályán a Brooklyn Nets ellen az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) alapszakaszának legutóbbi játéknapján.

Jayson Tatum 60 pontot dobott, a Celtics óriásit fordított

Jayson Tatum 60 pontos parádéja, a Celtics nagy fordítása és LeBron James vereséggel való visszatérése is nagy esemény volt a játéknap során, míg a Suns–Jazz csúcsrangadó rendkívül sima kimenetele után új csapat vezeti a ligát – közben nyert a Sixers és a Bucks, a Brooklyn viszont kikapott a Portlandtől.

Újabb meccset és húzóembert vesztett a Nuggets a GSW otthonában

Tartalékosan is legyőzte a Miamit az Atlanta, Brooklynban kapott ki a Boston, pontzáport nyert Portlandben a Memphis – íme, a hajnali események összefoglalója.

Dudaszóra verte a Brooklynt a Miami, a Kings ellen is kikapott a Mavs

Gálázott a Clippers, hosszabbításban tartotta életben sikerszériáját a New York, látványos meccset húzott be az Atlanta – ez történt az NBA alapszakaszának legutóbbi játéknapján.

NBA: váratlan fordulat, LaMarcus Aldridge visszavonul

LaMarcus Aldridge, a Brooklyn Nets új magasembere nemrég közösségi oldalán jelentette be, hogy fel kell hagynia a kosárlabdával – írja a kezdo5.hu.

NBA: Doncic dudaszós triplájával győzött a Dallas – videó

Luka Doncic dudaszó pillanatában dobott hárompontosának köszönhetően a Dallas Mavericks 114–113-ra nyert a Memphis Grizzlies vendégeként az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) alapszakaszának legutóbbi játéknapján.

NBA: a Suns hosszabbításban nyert a Utah elleni rangadón

A Phoenix Suns hosszabbításban 117–113-ra legyőzte a Utah Jazzt az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) alapszakaszának legutóbbi játéknapján, a Nyugati főcsoport első két helyezettjének rangadóján. A hazaiaknál Devin Booker 35, Chris Paul 29 pontig jutott.