Paks: Úgy érzem, bizonyítottam – Bognár István

A tolnaiak középpályása, Bognár István büszke rá, hogy dupla duplával zárta a bajnokságot, és nem mond le a válogatott keretbe kerülésről.

Négy gólt lőtt a Paks, megdöntötte a Ferencváros gólrekordját

A labdarúgó NB I 32. fordulójában a Paks 4–2-re legyőzte odahaza az ezüstéremért hajtó Puskás Akadémiát, és az idényben szerzett 75 góljával gólrekordot állított fel a 12 csapatos érára vonatkozólag.

Nagy-gól az NB I-ben 2016 után és egy nagy passz Bognártól

A labdarúgó NB I 28. fordulóját követő visszapillantónkban fókuszban a reménykedő budafokiak, a hét gólpasszát jegyző paksi Bognár István és az NB I-ben 2016 után újra eredményes, a harmadik találatát elérő, kispesti Nagy Dominik.

NB I: Ha úgy alakul, segítünk Hahn Jánosnak, hogy gólkirály legyen – Bognár István

A Paksi FC izgalmas mérkőzésen 2–2-es döntetlent játszott a vendég Mezőkövesddel a labdarúgó NB I 25. fordulójában. A találkozó után Bognár Istvánnal beszélgetett az NSO Tv stábja.

NB I: a Puskás Akadémia már a Ferencváros rekordját ostromolja

A labdarúgó NB I 22. fordulójára visszatekintő gyűjtésünkben fókuszban a Puskás Akadémia sorozatban ötödik bajnoki győzelme, de szó lesz a Mezőkövesd veretlenségi, a Fehérvár nyeretlenségi szériájáról, Josip Knezevic jubileumáról, Gazdag Dániel kimaradt helyzetéről, Kire Risztevszki ajándékáról és Bognár István szabadrúgásáról is.

Zalaegerszeg–Paks: nekik nyolc!

A labdarúgó NB I 18. fordulójában a Zalaegerszeg végig izgalmas, fordulatos mérkőzésen 4–4-re végzett otthon a Pakssal.

Paks: három Bognár, egy kaptafa – családi interjú

Apa és két fia először együtt egy csapatnál: a futball szent, de minden másról csak egymást zrikálva lehet beszélni.

NB I: Bognár István sajnálja, hogy nem adták meg a Fradi elleni gólját

Feladta a leckét a Ferencvárosnak a remekül küzdő Paks (1–3), amelynek irányítója, Bognár István nem biztos benne, hogy csapattársa csakugyan megzavarta-e Dibusz Dénest, amikor a kapuba talált.

NB I: kirobbanó formában az FTC csatára; a gödör fogságában a Honvéd

A labdarúgó NB I 14. fordulójára visszapillantó cikkünkben fókuszában Roko Baturina, a Ferencváros kirobbanó formában lévő csatára, aki sorozatban harmadik bajnokiján szerzett gólt. Továbbá szót ejtünk Kata Mihályról, aki álomszerű körülmények között szerezte meg felnőttpályafutása első gólját, amellyel csapata legyőzte a Diósgyőri VTK-t, illetve a mezőkövesdi gólzáporról és a várakozáson alul teljesítő Honvédról is.

Paks: Élveznem kell a futballt – Bognár György

Az élvonalba tizenhat év után visszatérő Bognár György a Paks filozófiájától függetlenül a magyar labdarúgókban bízik.

Fradi után karantén, most viszont megvan az első gól!

A labdarúgó NB I 9. fordulóját követő visszapillantónkban fókuszban az első paksi gólját szerző Bognár István, az Újpestben 18 évesen bemutatkozó kapus, Németh Márk és a Boér Gábort győztes meccsen helyettesítő zalaegerszegi pályaedző, Makra Zsolt. Szó lesz továbbá a sokat érő cselt bemutató fehérvári Funsho Bamgboyéról és a kisvárdai Sassáról, aki 130 nap elteltével szerezte meg a várdaiak újabb hazai gólját...

Újabb győzelmével dobogóra lépett a Paks!

A Budafok kétszer is vezetést szerzett az első félidőben odahaza a Paks ellen, amely még a szünet előtt fordított, és 3–2-re meg is nyerte a találkozót a labdarúgó NB I 9. fordulójában.

NB I: Bognár István a Paks játékosa lett – hivatalos

A labdarúgó NB I-re készülő Paksi FC a hivatalos honlapján bejelentette Bognár István szerződtetését. Az MTK-tól érkező középpályás három évre szóló megállapodást kötött a tolnai klubbal.

MTK: Bognárék arra készülnek, amire magyar csapat 36 éve nem volt képes

Bognár István kedden lett 29 éves. Az MTK Budapest középpályása remek ajándékot kapott az MLSZ-től, egy nappal korábban ugyanis kiderült: nem folytatódik a labdarúgó NB II, így a listavezető kék-fehérek biztosan az élvonalban kezdik meg a következő idényt. Ettől függetlenül vár még erőfelmérő ebben a hónapban Bognárékra, hiszen a Budapest Honvéddal találkoznak a Magyar Kupa elődöntőjében. A labdarúgó az NSO Tv-nek mesélt arról, hogyan zajlanak most az edzések, milyen terveik vannak az elkövetkező hónapokra, de pályafutásának korábbi szakaszai is szóba kerültek.

MTK: Bognár és Lencse is hosszabbított a klubbal

A labdarúgó NB II-be kieső MTK Budapest hivatalos honlapján jelentette be, hogy szerződést hosszabbított Bognár Istvánnal és Lencse Lászlóval.

Kiharcolta a győzelmet a Honvéd Gyirmóton, Ben-Hatira is betalált

A Budapest Honvéd 2–1-re legyőzte alkalmi, gyirmóti otthonában a büntetőt hibázó MTK-t a labdarúgó NB I 22. fordulójának záró mérkőzésén.

NB I: A Fradi ellen nem sokan szoktak nyerni, de... – Bognár I.

Bognár István tizenegyesből szerzett góljával az MTK Budapest 1–0-ra legyőzte az Újpestet a Hidegkuti Stadionban az NB I 12. fordulójában. A mérkőzés után az NSO Tv stábjának a gólszerző, Bognár István és a csereként beálló Lencse László értékelt. Korábban mindketten megfordultak az Újpest csapatában, így elárulták, milyen érzésekkel léptek pályára. Szó esett továbbá az MTK jó szerepléséről, valamint a következő fordulóban esedékes Ferencváros elleni örökrangadóról is.

NB I: Boldog vagyok, hogy a Honvédhoz igazoltam, megjött az önbizalmam – Batik

A Budapest Honvéd és az MTK 1–1-re végződött mérkőzésén a nyáron a Ferencvárostól a kispestiekhez igazolt Batik Bence öt év után szerzett ismét gólt az NB I-ben. Az NSO Tv-nek elmondta, miért nem tudtak felszabadítani az ellenfél egyenlítő találata előtt, amit Bognár István jegyzett. A meccs után a két gólszerző nyilatkozott az NSO Tv-nek.