Kosár Euroliga: Hanga Ádám szerint az első félidő döntött a Real ellen

A válogatott kosárlabdázó, Hanga Ádám szerint az első félidő döntött pénteken este, amikor csapata, a Barcelona 79-72-re megverte az Euroligában a Real Madridot. A házigazda Barca a második negyed végén már 21 ponttal vezetett.

Kosár Euroliga: Hangáéké a Real elleni „élet-halál” meccs

A Barcelona 79–72-re megverte a kosárlabda Európaligában a Real Madridot. Hanga Ádám  valamivel kevesebb mint 16 percnyi játék alatt négy pontot szerzett, emellett négy lepattanóval és három assziszttal járult hozzá csapata sikeréhez.

Kosár: Élet-halál meccs lesz – Hangáék el Clásicót játszanak

A férfi kosárlabda Euroligában péntek este 21 órától Hanga Ádám klubja, a Barcelona a Real Madridot fogadja.

Kosár: Hanga az Euroliga játékos-szakszervezetének vezetőségében

Hanga Ádámot beválasztották a kosárlabda Euroliga játékos-szakszervezetének (ELPA) vezetőségébe.

Férfi kosár: Hanga csaknem fél órát játszott, szoros meccsen nyert a Barca

Az élvonalbeli spanyol kosárlabda-bajnokság nyitó fordulójában a vártnál szorosabb mérkőzést játszott a Hanga Ádámot is a soraiban tudó Barcelona, amely a San Pablo Burgos felett aratott 89–86-os győzelmet.

Kosárlabda: Borzasztó nehéz idény vár ránk – Hanga

A Barcelona új csapatkapitány-helyettese a nyáron érkező litván edzőnél is alapember lesz, s továbbra is elsősorban karmesterként kap lehetőséget.

Férfi kosár: Hanga a Barcelona csapatkapitány-helyettese lett

Hanga Ádám csapatkapitány-helyettes lett kosárlabdaklubjában, a spanyol bajnoki ezüstérmes Barcelonában.

Kosárlabda: Hanga már túltette magát az elbukott döntőn

Vegyes érzésekkel tekintett vissza a szezonra Hanga Ádám, aki a hónap elején ezüstérmet nyert a Barcelonával a spanyol kosárlabda-bajnokságban.

Férfi kosár: Legyen annyi elég, most ennyi jutott – Hanga

Rendkívül csalódott a bajnoki ezüstérmet szerző Barcelona magyar játékosa, Hanga Ádám, aki úgy érzi, a fájó vereség miatt az új edzővel különösen motivált lesz a katalán együttes a következő szezonban.

Férfi kosár: korábbi játékosa lett a Barcelona új vezetőedzője

Sarunas Jasikevicius lett Szvetiszlav Pesics utódja a Hanga Ádámot is foglalkoztató FC Barcelona férfi kosárlabdacsapatának vezetőedzői posztján – jelentette be hivatalos honlapján a katalán klub.

Férfi kosár: az elvesztett döntő után távozik Hangáék edzője

A Barcelona férfi kosárlabdacsapata a hivatalos honlapján bejelentette, közös megegyezéssel szerződést bontott Szvetiszlav Pesics vezetőedzővel.

Kosár: Nem tudom, a ligában bárkinek összejött-e hasonló érdem – Hanga

A Barcelona klasszisát, Hanga Ádámot mentálisan viseli meg a bezártság, de csapattársaival együtt a szezon utolsó, legfontosabb meccsére összpontosít, hogy bajnok lehessen.

Kosár: Hanga volt csapata ellen lehet bajnok a Barcával

Bejutott a spanyol élvonalbeli kosárlabda-bajnokság döntőjébe Hanga Ádám csapata, a Barcelona. A keddi fináléban a katalánok a magyar válogatott játékos volt klubjával, a Baskoniával csapnak össze az aranyéremért.

Kosárlabda: Hangát a spanyol bajnokság legjobbjai közé választották

Hanga Ádám bekerült a spanyol kosárlabda-bajnokság második számú álomcsapatába.

Kosárlabda: Hanga Ádám rápihenhetett a spanyol bajnokság elődöntőjére

Hanga Ádám távollétében az addig százszázalékos Barcelona kikapott utolsó, tét nélküli csoportmérkőzésén a spanyol kosárlabda-bajnokság valenciai végjátékában.

Kosárlabda: Készen állunk a bajnokság megnyerésére! – Hanga

A Barcelona magyar klasszisa, Hanga Ádám elmondta, mivel fizikailag nagyon jó állapotban van, többet tud vállalni, és úgy véli, csapata egyelőre remekül játszik.

Férfi kosár: Hanga vezérletével rangadót nyert a Barcelona

Hanga Ádám csapata, a Barcelona 81–75-re legyőzte a Baskoniát a spanyol férfi kosárlabda-bajnokságot lezáró torna A-csoportjának vasárnap esti rangadóján, és óriási lépést tett a csoportgyőzelem, azaz az elődöntő felé.

Férfi kosár: Hangáék a második meccsüket is megnyerték

Amire Hanga Ádám előzetesen mindenkit figyelmeztetett, megvalósult: nagyon nehéz mérkőzést játszott péntek este a Barcelona az Unicaja Málagával a spanyol férfi kosárlabda-bajnokság döntő tornáján – legalábbis egy ideig.

Kosár: Hangáék szép sikerrel „kezdtek” a bajnokságban

Bő három hónap kényszerszünet után Hanga Ádám főszereplésével és kiváló irányításával a Barcelona kosárlabdacsapata 96–92-re legyőzte a Badalonát a spanyol bajnokság folytatásában.

Kosárlabda: Valenciában folytatódik a spanyol liga Hanga Ádámmal

A Barcelona klasszisa, Hanga Ádám szerint megjósolhatatlan, melyik csapat nyeri meg a szerdától Valenciában, szokatlan körülmények között folytatódó bajnokságot.