NFL: hosszabbításban kaptak ki Bradyék a Clevelandtől

Hosszabbítás után szenvedett 23–17-es vereséget a Tom Brady vezette Tampa Bay Buccaneers a Cleveland Browns vendégeként az amerikaifutball-liga (NFL) vasárnap kora esti mérkőzésén. A Jacksonville Jaguars drámai hajrában fordított és győzte le egy ponttal 28–27-re a Baltimore Ravenst. A Carolina Panthers, a Miami Dolphins, a New York Jets, a Cincinnati Bengals, a Washington Commanders és a Baltimore Ravens is győzött.

NFL: nagyon simán nyert a Ravens New Orleansban

Tükörsima mérkőzést nyert meg a New Orleans Saints vendégeként a Baltimore Ravens az amerikaifutball-liga (NFL) kilencedik fordulójának záró mérkőzésén. Lamar Jacksonék korán jelentős előnybe kerültek, a Szentek pedig csak kozmetikázni tudtak az eredményen és 27–13-as vereséget szenvedtek.

NFL: Brady aligha örül legújabb rekordjának, nyert Tampában a Ravens

Hiába kezdett jobban a házigazda Tampa Bay, a harmadik negyedben két touchdownt szerezve győzte le idegenben a Tom Brady által vezérelt Buccaneerst a Baltimore Ravens az amerikaifutball-liga (NFL) nyolcadik fordulójának nyitó mérkőzésén. A hazaiak irányítója újabb rekordot döntött, aminek aligha örül, hiszen Ben Roethlisbergert megelőzve immár ő a legtöbbször földre vitt (sackelt) irányító a liga történetében.

NFL: kiütötte a Panthers Bradyéket, a Bengals simán verte a Falconst

A Carolina Panthers hazai pályán simán legyőzte a Tampa Bay Buccaneerst az amerikaifutball-liga (NFL) 7. fordulójának vasárnap kora esti mérkőzésén, így a floridaiak irányítójával, Tom Bradyvel 2002 óta először fordult elő, hogy hét mérkőzés után negatív mérleggel áll csapata (3–4).

NFL: a végjátékban kihagyott mezőnygóllal maradt veretlen az Eagles

Az Arizona Cardinals által kihagyott mezőnygólnak köszönhetően őrizte meg veretlenségét az amerikaifutball-liga (NFL) 5. fordulójában a Philadelphia Eagles, míg a Baltimore Ravens hasonlóan izgalmas végjátékban egy utolsó másodperces hárompontossal győzte le a Cincinnati Bengalst. A San Francisco 49ers Carolinában, a Dallas Cowboys a Los Angeles Rams vendégeként tudott nyerni.

NFL: a Packers ráadásban verte meg a Patriotsot, Mahomesék legyőzték Bradyéket

Kiélezett mérkőzéseket hozott az alapszakasz negyedik fordulója az amerikaifutball-ligában (NFL). A Buffalo Bills 20–3-as hátrányból győzte le a Baltimore Ravenst, a Green Bay Packers hosszabbításban múlta felül a New England Patriotsot, úgy, hogy Aaron Rodgers megszerezte karrierje 500. TD-passzát, míg a Patrick Mahomes vezette Kansas City Chiefs simán legyőzte a Tom Brady által irányított Tampa Bay Buccaneerst.

NFL: óriási hajrában győzte le Mahomesékat a Colts

Nem volt hiány izgalmakból az amerikaifutball-liga (NFL) alapszakaszának harmadik fordulójának vasárnap esti mérkőzésein sem. A Carolina Panthers nagy csatában győzte le a New Orleans Saintset, ahogy a Baltimore Ravens és az Indianapolis Colts is izgalmas végjáték után múlta felül a New England Patriotsot és a Kansas City Chiefset.

NFL: Brady végre nyert a Saints ellen; a Browns és a Ravens bénázása

A tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) alapszakaszának 2. fordulójában a Tom Brady vezette Tampa Bay Buccaneers 20–10-re nyert a New Orleans Saints otthonában. Óriási meglepetésre vereséget szenvedett a Cleveland Browns és a Baltimore Ravens – előbbi a New York Jetstől, utóbbi a Miami Dolphinstól kapott ki hazai pályán.

NFL: Lamar Jackson nemet mondott az elképesztő szerződésre

Lamar Jackson fogadott. Saját magára. A Ravens két éve tárgyal Jacksonnal egy szerződéshosszabbításról, ugyanis az újoncszerződés alatt játszó quarterback megállapodása a mostani idény végén lejár (23 millió dollárt keres az idén). Az öt évre szóló, majdnem 274 milliós szerződésből 133 millió garantált lett volna – írja az ESPN.

NFL: meghosszabbította vezetőedzője szerződését a Ravens

Három évvel, 2025-ig meghosszabbította John Harbaugh vezetőedző szerződését az észak-amerikai profi amerikaifutball-ligában (NFL) érdekelt Baltimore Ravens.

NFL: a Ravens falembere imádja a kutyákat, a szívén hordozza a sorsukat – képek

A tengerentúli profi amerikaifutball-ligában (NFL) szereplő Baltimore Ravens játékosának, Ronnie Stanleynek és kutyájának a története igazán magával ragadó.

NFL: Mahomesék átgázoltak a Raidersen; Lamar Jackson megsérült

A tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) 14. fordulójában a Kansas City Chiefs 48–9-re megsemmisítette a Las Vegas Raiderst, míg a Cleveland Browns rendkívül fontos meccsen nyert a Baltimore Ravens ellen. Győzött a Tennessee Titans, a Seattle Seahawks, az Atlanta Falcons, a New Orleans Saints és a Dallas Cowboys is.

NFL: a kétpontos kísérletet választotta a Ravens – kikapott az ősi riválistól

A Pittsburgh Steelers hétpontos hátrányból fordított, 20–19-re legyőzte ősi riválisát, a Baltimore Ravenst az észak-amerikai futball-liga (NFL) legutóbbi játéknapján.

NFL: Jackson szenvedett, de nyert a Ravens; győzött a Packers

A tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokság (NFL) 12. fordulójában a Baltimore Ravens és a Green Bay Packers is megnyerte vasárnapi mérkőzését.

NFL: Mahomes beérte Marinót és Montanát; soha nem látott Wilson-blama

A tengerentúli profi amerikaifutball-liga 10. fordulójában megszakadt Lamar Jackson 45 meccses sorozata, Tom Brady pedig borzalmasan kezdett a Washington Football Team ellen. Russell Wilsonnal olyan történt, amire eddig nem volt példa karrierjében, Patrick Mahomes nem akármilyen statisztikai mutatóban beérte Joe Montanát, Peyton Manninget és Dan Marinót.

NFL: a Dolphins meglepetésre legyőzte a Ravenst

A tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokság kedd hajnalban lejátszott mérkőzésén a Miami Dolphins meglepetésre legyőzte a Baltimore Ravenst.

NFL: OBJ újjászülethet; ennyi volt a Darnold-éra, ismét Newtoné Karolina?

A tengerentúli profi amerikai futball-liga (NFL) 9. fordulójában az Indianapolis Colts Carson Wentz vezérletével simán verte a New York Jetset. A tavaly botrányosan szereplő irányító úgy tűnik, visszatalált régi formájához, a labdára pedig sokkal jobban vigyáz, mint tette azt 2020-ban. A Carolina Panthersnél szerződtették a korábbi MVP-t, Cam Newtont. A Denver Broncos úgy megégette a Dallas Cowboyst, mint Brady húsz éve a Coltsot.

NFL: a nullázást elkerülte a Cowboys, a vereséget nem

A tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokság (NFL) alapszakaszának 9. fordulójának vasárnap esti mérkőzésein a Denver Broncos 30–16-ra nyert a Dallas Cowboys ellen, a Baltimore Ravens hosszabbításban győzte le Minnesota Vikingset, míg a Cleveland Browns pontgazdag meccsen intézte el a Cincinnati Bengalst.

NFL: nem futó, nem elkapó, irányító: Lamar Jackson! Brady, mint a jó bor

A tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) 5. fordulójában Tom Brady és Antonio Brown remeklésének köszönhetően a Tampa Bay Buccaneers átgázolt a Miami Dolphinson. A Buffalo Bills Kansas Cityben mutatta meg, hogy bajnokesélyes, Lamar Jackson pedig hétfő éjszaka bebizonyította, miért is hisznek benne irányítóként Baltimore-ban.

NFL: hosszabbításban dőlt el a hétfő esti rangadó

A tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokság (NFL) ötödik fordulójában a hétfő esti mérkőzésen a Baltimore Ravens hazai pályán hosszabbítás után 31–25-re legyőzte az Indianapolis Coltsot.

Kézilabda Eb: Tudta-e?