BL: Guardiola máris levonta a tanulságot az elbukott döntőből

Ahogy beszámoltunk róla, kilenc év után újra Bajnokok Ligája-győztes a Chelsea: a londoni labdarúgócsapat 1–0-ra legyőzte a Manchester Cityt a két angol klub szombat esti portói döntőjében. A Cityt irányító Pep Guardiola máris levonta a tanulságot az elbukott döntőből

BL: Zinédine Zidane nagyon büszke a legénységére

A Chelsea 2–0-ra legyőzte a Real Madridot a Bajnokok Ligája elődöntőjének visszavágóján, így 3–1-es összesítéssel bejutott a fináléba. Nézzük, hogyan látta a mérkőzést pár bennfentes!

BL: Zidane szerint túl kell esni az ilyen mérkőzéseken

A Real Madrid kiütötte a Liverpoolt a Bajnokok Ligája negyeddöntőjéből, miután a hazai három egyes siker után Angliában nulla nullát játszott. Nézzük, hogyan látta a mérkőzést néhány főszereplő!

BL: Mbappé szerint éppen úgy játszottak Münchenben, mint Barcelonában

Hiába támadott jóval többet és alakított ki rengeteg gólszerzési lehetőséget a Bayern München, Kylian Mbappé duplájára építve a vendég Paris Saint-Germain nyerte meg 3–2-re a két labdarúgócsapat összecsapását a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének szerdai játéknapján. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

BL: Klopp szerint nincs nagy sztori Keita lecserélése mögött

A Real Madrid hazai pályán 3–1-re legyőzte a Liverpoolt a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén. Nézzük, hogyan látta a mérkőzést néhány főszereplő!

BL: a Bayern mestere babonából nem mer ellenfelet „választani”

A Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének visszavágóján a Bayern München 2–1-re nyert a Lazio ellen, így két győzelemmel, magabiztosan jutott a legjobb nyolc csapat közé. Nézzük, hogyan látta a mérkőzést néhány főszereplő!

BL: Gasperini a hosszabbításra tartalékolta Zapatát

A Real Madrid hazai pályán is legyőzte az Atalantát a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében: a spanyolok idegenben 1–0-ra, otthon 3–1-re nyertek, így magabiztosan és teljesen megérdemelten léptek a legjobb nyolc csapat közé a sorozatban. Nézzük, hogyan látta a mérkőzést néhány főszereplő!

BL: A Barca rátalált önmagára, Messinek nem lehetnek kétségei – Koeman

A Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének visszavágóján a PSG 1–1-es döntetlent játszott az FC Barcelonával Párizsban, így megőrizte az első meccsen összegyűjtött háromgólos előnyét, és 5–2-es összesítéssel bejutott a legjobb nyolc közé. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

BL: Pirlo szerint Morata kihagyott helyzete volt a döntő momentum

Óriási csatában az FC Porto jutott tovább a Juventus ellen a legjobb nyolc csapat közé a labdarúgó Bajnokok Ligájában, miután az egygólos hazai győzelem (2–1) után Torinóban kikaptak ugyan a portugálok (2–3), de idegenben szerzett több góllal mégis ők léptek a következő körbe.

BL: Gasperini szerint éppen a vereség tette könnyűvé a dolgukat

A Real Madrid 1–0-ra nyert a hamar emberhátrányba kerülő Atalanta otthonában a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első felvonásán. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

BL: „Nem tudom, mit gondoljak” – Giroud a csodagóljáról

Mint ismert, a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében az Atlético Madrid Bukarestben 1–0-s vereséget szenvedett a Chelsea-től, a Lazio pedig hazai pályán 4–1-re kapott ki a Bayern Münchentől. A mérkőzéseket követően így értékeltek az edzők és a főszereplők az UEFA honlapjának.

BL: Koeman nem akar hazudozni egy ilyen eredmény után

Az FC Barcelona 4–1-re kikapott odahaza a a PSG-től a labdarúgó a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésén. Nézzük, hogyan látta a mérkőzést pár főszereplő!

BL: Flick szerint a világ legjobb kapusa, Neuer tartotta a lelket bennük

A Bayern München nyerte a labdarúgó Bajnokok Ligája 2019–2020-as kiírását, mivel a lisszaboni döntőben 1–0-ra legyőzte a Paris Saint-Germaint. A mindent eldöntő gólt Kingsley Coman szerezte. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

BL: Guardiola szerint egyszer csak eljutnak az elődöntőig...

A labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjében már csak egy kérdés maradt: ki lesz az FC Barcelonát 8–2-re megsemmisítő Bayern München ellenfele a legjobb négy között? Nos, a válasz: a Manchester Cityt 3–1-re megverő Olympique Lyon. Nézzük, hogyan látta a mérkőzést néhány főszereplő!

BL: Nagelsmannék legurítanak egy sört a hotelben, aztán...

Újra pályára léptek a magyarok a labdarúgó Bajnokok Ligájában, Gulácsi Péter és Willi Orbán együttese, az RB Leipzig ráadásul a negyeddöntőben megverte a korábban a címvédő Liverpoolt búcsúztató Atlético Madridot, és az elődöntőben a PSG-vel találkozik. Nézzük, hogyan látta a mérkőzést pár főszereplő!

BL: Tuchel szerint ezt a születésnapot soha nem feledik Párizsban

A labdarúgó Bajnokok Ligájában az abszolút újonc Atalanta nagyon sokáig vezetett a negyeddöntőben a sorozat egyik esélyese, a PSG ellen, de a hajrában fordítottak a párizsiak (1–2), ezzel bejutottak az elődöntőbe. Nézzük, hogyan látta a mérkőzést néhány főszereplő!

BL: munka, letámadás és sok futás, a City játékosai szerint ezért nyertek

A Manchester City jutott a legjobb nyolc közé a Bajnokok Ligájában, miután otthon is megverte az amatőr védelmi hibákat elkövető Real Madridot. Nézzük, hogyan látta a mérkőzést pár főszereplő!

Juventus: Ennyi a BL-ben frankón nem elég – Sarri

Az Olympique Lyon 1–0-ra legyőzte odahaza a Juventust a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első felvonásán. Nézzük, hogyan látta a mérkőzést párfőszereplő!

BL: Gattuso szerint csak egyetlenegyet hibáztak, de az...

A labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében a Napoli 1–1-re végzett hazai pályán a Barcelonával, nézzük, hogyan látta a mérkőzést pár főszereplő!

BL: Gómez szerint innentől nincs határ az Atalanta előtt

A labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében az Atalanta 4–1-re legyőzte Milánóban a Valenciát, nézzük, hogyan látta a mérkőzést néhány szereplő!