BL, E-csoport: Olaszországban is könnyedén nyert a Chelsea

A labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában a Chelsea már a 18. percben emberelőnybe került Milánóban, majd két gól szerezve könnyed 2–0-s sikert aratott és órási lépést tett a továbbjutást felé.

Milánói győzelmével a csoportja élére ugrott a Chelsea

A Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában az AC Milan hazai pályán fogadta a Chelsea-t az E-csoportban. Tomori kiállítását követően a Chelsea már a 20. percben megszerezte a vezetést, a 2–0-s végeredmény Aubameyang találatával alakult ki.

BL, E-csoport: sima Chelsea-siker a Milan ellen

A Bajnokok Ligája csoportkörének 3. fordulójában az E-csoport esti mérkőzésén a Chelsea 3–0-s győzelmet aratott az erősen tartalékos Milan felett, így pontszámban beérte az olaszokat.

A Bayern München most más ligában játszik, és immáron a Barca is

A Bajnokok Ligája E-csoportjának utolsó fordulójában a Benfica megelőzte a Bayern München otthonában vereséget szenvedő Barcelonát, így tavasszal is a Bajnokok Ligájában szerepelhet, míg a Barcelona csak az El-ben folytatja.

BL: Xavi szerint ez az a futball, amit játszaniuk kell

A labdarúgó Bajnokok Ligája E-csoportjának 5. fordulójában az FC Barcelona, immáron Xavi vezetésével gól nélküli döntetlen játszott odahaza a Benfica ellen. A döntetlennel a portugálok kerültek lépéselőnybe: a Benfica a már kiesett Dinamo Kijevet fogadja az utolsó fordulóban, a Barcelonának jó eséllyel nyernie kell majd Münchenben ahhoz, hogy kvalifikálja magát az egyenes kieséses szakaszba. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Seferovic a 94. percben ziccert rontott, megúszta a vereséget a Barca

A labdarúgó Bajnokok Ligája E-csoportjának 5. fordulójában az FC Barcelona, immáron Xavi vezetésével gól nélküli döntetlent játszott odahaza a Benfica ellen. A döntetlennel a portugálok kerültek lépéselőnybe: a Benfica a már kiesett Dinamo Kijevet fogadja az utolsó fordulóban, a Barcelonának jó eséllyel nyernie kell majd Münchenben ahhoz, hogy kvalifikálja magát az egyenes kieséses szakaszba.

A Bayern München három góllal nyert a Barcelona otthonában

A Bayern München nyerte meg a Bajnokok Ligája csoportkörének első csúcsrangadóját, a német bajnok Thomas Müller egy góljával és Robert Lewandowski duplájával győzött az FC Barcelona otthonában. Az E-csoport másik mérkőzésén, Kijevben nem született gól, a Dinamo és a Benfica is egy pontot szerzett.

Szoboszlaiék az utolsó körben a továbbjutásért játszanak a Liverpoollal!

A címvédő Liverpool 1–1-es döntetlent játszott hazai pályán a Napolival a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének ötödik fordulójában. Jürgen Klopp együttese ezzel őrzi vezető helyét az E-csoportban, ugyanakkor továbbjutása még mindig bizonytalan. A kvartett másik mérkőzésén a Salzburg 4–1-re legyőzte a Genket.

Sok lövés, de döntetlen Nápolyban; a Liverpool hozta a kötelezőt

A Liverpool győzött hazai pályán a belga Genk ellen, a Napoli viszont nem bírt a Salzburggal a Bajnokok Ligája csoportkörének 4. fordulójában az E-csoportban. Az olasz csapat – amely ellen Szoboszlai Dominik végigjátszotta a találkozót – így nem tudta biztossá tenni nyolcaddöntőbe jutását.

BL: Ancelotti előre megmondta, Insigne dönt Salzburgban

Szoboszlai Dominik csapata, a Salzburg hazai pályán kikapott a Napolitól a labdarúgó Bajnokok Ligája E-csoportjában, nézzük, hogyan látta a mérkőzést pár főszereplő!

Hiába a Haaland-dupla, kikapott a Salzburg

Szoboszlai Dominik csapata, a Salzburg hazai pályán kikapott a Napolitól a labdarúgó Bajnokok Ligája E-csoportjában, miközben a Liverpool négy gólt rúgott a Genk otthonában.

BL, E-csoport: KRC Genk–Liverpool – élőben az NSO-n!

KRC Genk–Liverpool találkozó a Bajnokok Ligája E-csoportjában percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!

Mínusz háromról állt fel a Salzburg, de így is a Liverpool örülhetett a végén

A Liverpool fordulatos mérkőzésen 4–3-ra legyőzte a Szoboszlai Dominikkal felálló Salzburgot a Bajnokok Ligája csoportkörének 2. fordulójában. A magyar középpályás az első félidőben kifejezetten jól mozgott, védekezésben és támadásban is kivette részét a munkából; a második játékrészben ziccere is volt, ám a hajrára érezhetően elfáradt, a 71. percben lecserélte őt vezetőedzője.

BL, E-csoport: a Salzburg 3–0-ról egyenlített, mégis kikapott az Anfielden

A Liverpool fordulatos mérkőzésen 4–3-ra legyőzte a Szoboszlai Dominikkal felálló Salzburgot a Bajnokok Ligája csoportkörének 2. fordulójában. A magyar középpályás a 71. percig volt a pályán.

BL: Klopp szerint a Napoli simán megnyerheti a sorozatot

Kettő nullára kikapott első csoportmérkőzésén, Nápolyban a labdarúgó Bajnokok Ligája címvédője, a Liverpool, az E-csoport első fordulójának rangadóján. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

A Napoli két góllal megverte odahaza a Liverpoolt!

Futballünnep Amszterdamban, hat góllal és Bayern-elsőséggel

Az Ajax a 13. percben hátrányba került a Bayern München ellen a Bajnokok Ligája csoportkörének utolsó játéknapján, aztán a második félidőben fordított, majd ugyanezt megtették a bajorok is. A vége 3–3 lett, ami azt jelenti, hogy a német bajnok a csoportelső. Az AEK Athén a hatodik csoportmérkőzését is elveszítette, ezúttal a Benfica otthonában kapott ki.

Ezért piros lapot? C. Ronaldo valenciai rémálma

A labdarúgó Bajnokok Ligája H-csoportjának első fordulójában a Juventus Miralem Pjanic duplájával idegenben legyőzte a Valenciát. A Manchester United a Young Boys otthonából vitte el a pontokat.

BL: Sporting–Real Madrid élőben az NSO-n!

Kedden folytatódik a Bajnokok Ligája 2016–2017-es kiírásának csoportköre: a Real Madrid Lisszabonban lép pályára, kövesse a mérkőzést onlive, szöveges közvetítésünk segítségével!

BL: a csalódott Van Gaal rágyújtott a régi, de igaz nótára

A Manchester United elleni hazai 2–1-es siker után Angliából ponttal távozott a PSV a labdarúgó Bajnokok Ligája B-csoportjában. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Kézilabda Eb: Tudta-e?