Fehérvár: „Hagi nálunk? Ennek nulla alapja volt”

„Bármennyire is szerettem játékosként Hagit, ennek nulla alapja volt” – cáfolta a román világsztárról szóló pletykát Kovács Zoltán a Digi Sport hétfői napindító műsorában, a Reggeli Startban. A Mol Fehérvár sportigazgatója Armin Hodzic távozását is megindokolta, és a Ferencváros elleni esélyekről is beszélt.

Fehérvár: a válogatott támadó Törökországban folytatja – hivatalos

A vasárnap esti, Újpest FC elleni bajnokira készülő Mol Fehérvár a hivatalos honlapján közölte, hogy távozik a csapat 11-szeres bosnyák válogatott támadója, Armin Hodzic, akit a Varga Kevint is foglalkoztató, török Kasimpasa vesz kölcsön az idény végéig.

Remek mérkőzést játszott egymással a Mol Fehérvár és a Paks...

A 92. percben mentett pontot a házigazda Mol Fehérvár FC a 80. percben vezetést szerző Paks ellen a labdarúgó NB I 2. fordulójában rendezett izgalmas, hajtós mérkőzésen.

NL: a Fradiból és a Vidiből is válogatott Bosznia kapitánya

Eldar Civic (Ferencváros) és Armin Hodzic (Mol Fehérvár) is meghívót kapott Dusan Bajevic szövetségi kapitánytól Bosznia-Hercegovina válogatottjának keretébe – derült ki a balkáni ország labdarúgó-szövetségének honlapjáról.

A címvédőt kiütve Magyar Kupa-döntős a Mezőkövesd!

A címvédő Mol Fehérvár FC az idegenbeli 1–1 után odahaza 2–2-t játszott a labdarúgó Magyar Kupa elődöntőjében a  Mezőkövesddel, így a vendégek jutottak be a sorozat fináléjába – történelmük során először!

Fehérvár: aláfordult a bosnyák támadó bokája edzésen

A labdarúgó NB I-es Mol Fehérvár a hivatalos honlapján tudatta, hogy megsérült Armin Hodzic.

NB I: három mp után sárga lapot kapott a Fehérvár-játékos – videó

Mint beszámoltunk róla, a labdarúgó NB I 11. fordulójában a Mol Fehérvár FC 3–3-as döntetlent játszott a Zalaegerszeggel. A mérkőzésen Armin Hodzic minden bizonnyal magyar rekordnak számító gyorsasággal, mindössze három másodperc után sárga lapot kapott, miután a kezdőkörben megrúgta Radó Andrást.

Eb 2020, J-csoport: a fehérvári légiós is betalált, fontos bosnyák siker

Bosznia-Hercegovina 4–1-re legyőzte hazai környezetben Finnországot az Európa-bajnoki selejtezősorozat J-csoportjának 7. fordulójában, ezzel két pontra megközelítette épp felülmúlt riválisát a táblázaton. A bosnyákok negyedik gólját a Fehérvár légiósa, Armin Hodzic szerezte.

Kibrusztolta a győzelmet a Mol Fehérvár a DVSC ellen

A listavezető Mol Fehérvár FC hazai pályán 2–1-re legyőzte a DVSC-t a labdarúgó NB I nyolcadik fordulójában. A székesfehérváriak kerültek előnybe az első félidőben, de a Loki még a szünet előtt egyenlíteni tudott, a fordulás után jött hazai találatra viszont már nem érkezett válasz.

NB I: Armin Hodzic a bajnokságot és az MK-t is megnyerné

A góllövőlista állása is bizonyítja, hogy túl van a magyarországi tanulóéven a bosnyák válogatottba visszavágyó Armin Hodzic.

Ismét kikapott a Honvéd, egy gól elég volt a Mol Fehérvár FC-nek

A sérülésektől megtizedelt Bp. Honvéd 1–0-ra kikapott a Mol Fehérvár FC-től a labdarúgó NB I 6. fordulójában rendezett találkozón.

Az első percben gólt kapott a Fehérvár – öttel válaszolt!

Ugyan már az első percben vezetett a Diósgyőr a Mol Fehérvár FC otthonában, a végén a hazaiak örülhettek, mert öt gólt szerezve az övék lett a három pont a labdarúgó NB I 3. fordulójában rendezett mérkőzésen.

Mol Vidi FC: kicsikart győzelem, tovább él a remény

Tovább harcol a bajnoki címért a Mol Vidi FC, amely odahaza hatalmas csatában 2–1-re legyőzte a harmadik helyre hajtó Újpestet a labdarúgó NB I 28. fordulójának záró mérkőzésén.

Felkészülés: Hodzic hajrában lőtt góljával ikszelt a Vidi

A Mol Vidi FC 1–1-es döntetlent játszott a spanyol harmadosztályú RB Linensével felkészülési mérkőzésen.

Felkészülés: sima Vidi-győzelem a Kaiserslautern ellen

A Mol Vidi FC 2–0-ra legyőzte felkészülési mérkőzésen a német harmadosztályú Kaiserslauternt a spanyolországi Coinban.

Vidi: megállták a helyüket a kétfrontos küzdelemben

A sikeres nemzetközi kupaszereplés mellett megőrizte esélyét a bajnoki címvédésre a Mol Vidi FC, amely november óta új stadionjában fogadja ellenfeleit.

NB I: Rebrov a játékvezetőket bírálta, Nikolics a játékosait dicsérte

A labdarúgó NB I őszi szezonjának zárásaként a Mol Vidi FC 2–1-re legyőzte a tabella élén telelő Ferencvárost a 18. fordulóban. A mérkőzés után a két vezetőedző, Marko Nikolics és Szerhij Rebrov értékelt.

Négyet számolt a Mol Vidi a házigazda Paksra

A címvédő Mol Vidi FC 4–0-ra nyert a korábban jó formát mutató, de most védelmi hibát védelmi hibára halmozó Paksi FC otthonában a labdarúgó NB I 13. fordulójában.

Vidi: Hodzic így jutott el Liverpoolon és Zágrábon át az NB I-ig

Hosszabb interjút adott új klubja, a Mol Vidi FC honlapjának a fehérváriak nyári szerzeménye, az augusztus végén érkezett bosnyák csatár, Armin Hodzic, aki elmesélte, hogyan vezetett az útja a Zeljeznicartól Liverpoolon és Zágrábon át a magyar bajnokcsapathoz.

Vidi: a támadó több ajánlatot is kapott, ez döntött

Mint ismert, a magyar élvonalbeli labdarúgó-bajnokság történetének legdrágább futballistája lett Armin Hodzic, akiért a sajtóhírek szerint a Mol Vidi FC 2 és 2.4 millió euró közötti összeget fizetett ki a Dinamo Zagrebnek. A bosnyák válogatott támadó a bih.ba oldalnak adott interjút a klubváltással kapcsolatban.