NFL: utolsó perces győzelmet aratott a Chargers, bordasérülést szenvedett Rodgers

Szoros első félidőt követően 40–33-as győzelmet aratott a Philadelphia Eagles a Green Bay Packers ellen, így továbbra is a „sasoké” a legjobb mérleg az NFL-ben (10–1). A mérkőzésen a hüvelykujjsérüléssel amúgy is bajlódó Aaron Rodgers ismét megsérült, helyét Jordan Love-nak kellett átvennie. Sima győzelmet aratott a San Francisco és a Kansas City, és drámai végkifejletet láthattunk Seattle-ben és Arizonában.

NFL: Garoppolo volt a hős, Mexikóban nyert a 49ers

A San Francisco 49ers 38-10-re nyert az Arizona Cardinals ellen a tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) 11. játékhetének hétfő esti zárómérkőzésén.

NFL: Mahomesék ráadásban győztek, Brady túl a 100 000 passzolt yardon

Hihetetlen izgalmak után, hosszabbításban győzte le 20–17-re hazai pályán a Tennessee Titanst az amerikaifutball-liga (NFL) magyar idő szerinti hétfő hajnali mérkőzésén a Kansas City Chiefst. A vendéglátó irányítója, Patrick Mahomes ugyan egy-egy touchdownpasszal és eladott labdával zárt, 446 yardot passzolt elkapóinak, emellett 63-at futott is, ráadásul a hajrában az általa futott hatpontos mellett a kétpontos kísérletet is értékesítette, ezzel mentve hosszabbításra az összecsapást, ahol egy értékesített mezőnygóllal nyert a Chiefs. A Tampa Bay Buccaneers remek negyedik negyeddel fordított és 16–13-ra legyőzte a címvédő Los Angeles Ramset. A Bucs irányítója, Tom Brady pedig első játékosként átlépte a százezer (!) passzolt yardot!

NFL: tovább menetel az Eagles, a Saints lenullázta a Raiderst

Hetedik mérkőzése után is hibátlan maradt a Philadelphia Eagles az amerikaifutball-liga (NFL) nyolcadik fordulójában, miután hazai pályán A. J. Brown három touchdownjával győzte le a Pittsburgh Steelerst. A Dallas Cowboys a három touchdownt és egy kétpontost is szerző Tony Pollard vezérletével győzte le a Chicago Bearst, ahogy a Carolina Panthersnél D’Onta Foreman is ugyanilyen mérleggel zárt az Atlanta Falcons ellen, de ez kevés volt a Párducok sikeréhez. A New Orleans Saints pedig Alvin Kamara három TD-jével múlta felül a pontot sem szerző Las Vegas Raiderst.

NFL: Brady és a Bucs csak szenved, egyre mélyebben a Packers

A tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) 7. fordulójában Tom Brady és a Tampa Bay Buccaneers még csak touchdownt sem szerzett a Carolina Panthers ellen. A Green Bay Packers is egyre mélyebb gödörben van, a Washington Commanders védelme folyamatosan leparancsolta Aaron Rodgerséket harmadik kísérletnél. Könnyen lehet, hogy San Franciscóban az év cseréjét ejtették meg Christian McCaffrey megszerzésével.

NFL: pontgazdag meccsen győzte le a Saintset a Cardinals

Bár a mérkőzést a vendég New Orleans Saints kezdte jobban, Andy Dalton két eladott labdájából is eredményes volt a házigazda Arizona Cardinals, amely 42–34-re legyőzte lousianai riválisát az amerikaifutball-liga (NFL) hetedik fordulójának csütörtöki nyitó mérkőzésén.

NFL: újabb balhé a Panthersnél, a szájaló elkapót elcserélték – videó

Az NFL-ben szereplő Carolina Panthers elcserélte a vezetőedzővel szájaló elkapót, Robbie Andersont. A 29 esztendős amerikai futballista az Arizona Cardinalsban folytatja a pályafutását.

NFL: a végjátékban kihagyott mezőnygóllal maradt veretlen az Eagles

Az Arizona Cardinals által kihagyott mezőnygólnak köszönhetően őrizte meg veretlenségét az amerikaifutball-liga (NFL) 5. fordulójában a Philadelphia Eagles, míg a Baltimore Ravens hasonlóan izgalmas végjátékban egy utolsó másodperces hárompontossal győzte le a Cincinnati Bengalst. A San Francisco 49ers Carolinában, a Dallas Cowboys a Los Angeles Rams vendégeként tudott nyerni.

NFL: a Packers ráadásban verte meg a Patriotsot, Mahomesék legyőzték Bradyéket

Kiélezett mérkőzéseket hozott az alapszakasz negyedik fordulója az amerikaifutball-ligában (NFL). A Buffalo Bills 20–3-as hátrányból győzte le a Baltimore Ravenst, a Green Bay Packers hosszabbításban múlta felül a New England Patriotsot, úgy, hogy Aaron Rodgers megszerezte karrierje 500. TD-passzát, míg a Patrick Mahomes vezette Kansas City Chiefs simán legyőzte a Tom Brady által irányított Tampa Bay Buccaneerst.

NFL: húszpontos hátrányból, hosszabbítás után győzött Vegasban a Cardinals

A félidőben még 20–0-ra a házigazda Las Vegas Raiders vezetett, de remek második félidei teljesítményével az Arizona Cardinals egyenlített, majd a hosszabbításban egy szerzett és visszahordott labdával 29–23-ra győzött a profi amerikaifutball-liga (NFL) alapszakaszának második fordulójában. A Rams a Falconst, a 49ers a Seahawksot, a Broncos a Texanst, a Packers a Bearst, a Cowboys pedig – egy utolsó másodperces mezőnygóllal – a Bengalst győzte le.

NFL: Bradyék legyőzték a Cowboyst, Mahomes megint tündökölt

Patrick Mahomes öt touchdownpasszal jelentkezett a Kansas City Chiefsben az Arizona Cardinals ellen a profi amerikaifutball-liga (NFL) új idényének első fordulójában. A Tom Brady által irányított Tampa Bay Buccaneers bár csak egy hatpontost szerzett, a mezőnygólok által dominált találkozón így is simán legyőzte az irányítóját vesztő Dallas Cowboyst, míg a New York Giants izgalmas végjátékban győzött a Tennessee Titans vendégeként.

NFL: új szerződést kapott az Arizona Cardinals vezetőedzője

Új, 2027-ig szóló szerződést kötött Kliff Kingsbury vezetőedzővel a tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokságban (NFL) érdekelt Arizona Cardinals – írja az MTI.

NFL: a Raiders nyert, és magával vitte a Steelerst a rájátszásba

Az észak-amerikai profi amerikaifutball-liga (NFL) alapszakaszának utolsó, 18. fordulójában a Las Vegas Raiders legyőzte a Los Angeles Chargerst, ezzel a nevadai alakulat magát és a Pittsburgh Steelerst is rájátszásba juttatta. Az NFC-ben a San Francisco 49ersé lett az utolsó kiadó hely.

NFL: először nyert idén a Lions; lenullázta ellenfelét a Colts

A címvédő Tampa Bay Buccaneers 30–17-re legyőzte az Atlanta Falconst, biztos sikert aratott az Arizona Cardinals, és lenullázta ellenfelét az Indianapolis Colts az NFL alapszakaszának 13. fordulójában vasárnap. A Detroit Lions nagy meglepetésre nyerni tudott a Minnesota Vikings ellen, így első idei sikerét aratta.

NFL: nyert a Chiefs; Big Ben visszatért, de kikapott a Steelers

A tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokság (NFL) alapszakaszának 11. fordulójában a Kansas City Chiefs felülmúlta a Dallas Cowboyst, míg a Los Angeles Chargers izgalmas végjáték után gyűrte le a Pittsburgh Steelerst.

NFL: lenullázta Wilsonékat a Packers; nyert a Chiefs

A tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokság (NFL) tizedik fordulójában a Green Bay Packers lenullázta a Seattle Seahawkst, míg a Carolina Panthers az Arizona Cardinalst, a Kansas City Chiefs a Las Vegas Raiderst győzte le.

NFL: a Packers elvette a Cardinals veretlenségét

Hatalmas csatában 24–21-re legyőzte a Green Bay Packers az Arizona Cardinalst a tengerentúli-profi amerikai futballiga (NFL) 8. fordulójának magyar idő szerint péntek hajnalban véget ért mérkőzésén.

NFL: mélyponton Mahomes és a Chiefs; meddig lesz veretlen a Cardinals?

A tengerentúli profi amerikai futballiga (NFL) 7. fordulójában a Tennessee Titans átgázolt a Kansas City Chiefsen, amely a Mahomes-érában még nem volt ilyen mélyponton. Az Arizona Cardinals 1974 óta nem kezdett ilyen jól, Aaron Rodgers pedig összeszedte magát és a Green Bay Packerst is az 1. fordulós blama után. A Tampa Bay Buccaneers rekordot döntött, Stafford remekül játszott volt csapata ellen.

NFL: őrzi veretlenségét a Cardinals; Brady történelmet írt

A tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokság (NFL) 7. fordulójának magyar idő szerint vasárnap késő esti és hétfő hajnali mérkőzésein az Arizona Cardinals hétmeccsesre nyújtotta idénybeli veretlen szériáját, míg a bajnok Tampa Bay Buccaneers fölényesen nyert a Chicago Bears ellen.

NFL: megőrizte veretlenségét a Cardinals, kikapott a Pats

A tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokság (NFL) 6. fordulójának magyar idő szerint vasárnap késő esti és hétfő hajnali mérkőzésein az Arizona Cardinals megtartotta veretlenségét, míg a New England Patriots kikapott a Dallas Cowboystól.

Kézilabda Eb: Tudta-e?