-->
Tenisz: kikapott az első kiemelt a ’s-hertogenboschi döntőben

Jekatyerina Alekszandrova nyerte meg a hollandiai ’s-Hertogenbosch városában zajló füves pályás tenisztorna női versenyét, míg Nottinghamben a brazil Beatriz Haddad Maia diadalmaskodott – számolt be róla az MTI.

Tenisz: profi karrierje 1000. győzelmével döntőben Djokovics Rómában

A világelső Novak Djokovics 6:4, 6:3-as győzelmet aratott a norvég Casper Ruud ellen a római salakpályás mesterverseny elődöntőjében, míg Sztefanosz Cicipasz szetthátrányból nyert 4:6, 6:3, 6:3-ra Alexander Zverev ellen. A nőknél Iga Swiatek 6:2, 6:1-gyel búcsúztatta Arina Szabalenkát, míg Onsz Dzsabur 6:4, 1:6, 7:5-re győzte le Darja Kaszatkinát.

Tenisz: három kiemelt, köztük a címvédő is búcsúzott Madridban

A harmadik, az ötödik és a tizedik kiemelt is az első fordulóban búcsúzott a madridi salakpályás tenisztorna 6.57 millió dollár (2.31 milliárd forint) összdíjazású női versenyében – számolt be a Magyar Távirati Iroda.

Wimbledon: a WTA szankciókat fontolgat a rendezők ellen

A női tenisztornákat szervező WTA szankciókat fontolgat a wimbledoni bajnokság rendezői ellen, akik Oroszország ukrajnai háborúja miatt nem engedik indulni az orosz és fehérorosz játékosokat az idei tornán.

Tenisz: kiesett az első kiemelt Szabalenka Charlestonban

Az első helyen kiemelt Arina Szabalenka a nyolcaddöntőben kiesett a Charlestonban zajló, 888 ezer dollár (297 millió forint) összdíjazású salakpályás női tenisztornán.

Tenisz: Szabalenka és Muguruza is búcsúzott Dohában

Az első helyen kiemelt Arina Szabalenka a negyeddöntőben búcsúzott a dohai kemény pályás női tenisztornán – írja a Magyar Távirati Iroda.

Aus. Open: a korábbi US Open-bajnok legyőzte az 5. kiemeltet

A férfiaknál Danyiil Medvegyev és Sztefanosz Cicipasz is bejutott a legjobb tizenhat közé az Ausztrál nemzetközi teniszbajnokság (Australian Open) szombati játéknapján, ahogy a női mezőnyben többek között Arina Szabalenka, Iga Swiatek és Simona Halep is. A játéknap meglepetése, hogy a korábbi US Open-bajnok Marin Cilic legyőzte Andrej Rubljovot.

Tenisz: Szabalenka és Swiatek egy csoportba került a vb-n

Az első kiemelt Arina Szabalenka és a tavaly Roland Garros-győztes Iga Swiatek egy csoportba került a mexikói Guadalajarában szerdán rajtoló női tenisz-világbajnokságon – írja a Magyar Távirati Iroda.

Tenisz: Szabalenka győzelemmel tért vissza Moszkvában

Az első helyen kiemelt olasz Jannik Sinner kétjátszmás győzelmet aratott az antwerpeni kemény pályás férfi tenisztorna csütörtöki nyolcaddöntőjében. Míg az első helyen kiemelt Arina Szabalenka három szettben legyőzte az ausztrál Alja Tomljanovicot a moszkvai kemény pályás tenisztorna női nyolcaddöntőjében – közölte az MTI.

Tenisz: pozitív lett Szabalenka koronavírustesztje

Pozitív koronavírusteszt miatt nem indulhat a jövő héten kezdődő Indian Wells-i szupertornán a női tenisz-világranglista második helyén álló Arina Szabalenka.

US Open: Murray maratoni csatában esett ki, nem tiszteli Cicipaszt

A New Yorkban zajló US Open első fordulójának rangadóján, közel ötórás küzdelem után kiesett a korábbi világelső Andy Murray Szefanosz Cicipasz ellen – a skót teniszező a mérkőzést követően arra panaszkodott, hogy a görög versenyző direkt húzta az időt, s elmondta, már nem tiszteli őt.

Tenisz: Fucsovics Márton öt helyet rontott a világranglistán

Fucsovics Márton öt helyet rontva 42. a férfi teniszezők legfrissebb világranglistáján, míg a nőknél Arina Szabalenka feljött a második helyre.

Tokió 2020: búcsúzott a harmadik kiemelt női egyes teniszben

A harmadik helyen kiemelt Arina Szabalenka kiesett a nők olimpiai tenisztornájának 2. fordulójában, miután három szettben, 6:4, 3:6, 7:6 arányban kikapott a horvát Donna Vekictől.

Wimbledon: Karolína Plísková másodszor jutott döntőbe GS-tornán

Karolína Plísková lesz Ashleigh Barty ellenfele a wimbledoni teniszbajnokság női versenyének szombati fináléjában, mivel az elődöntőben három szettben legyőzte a második kiemelt Arina Szabalenkát.

Wimbledon: Plísková, Barty, Kerber és Szabalenka a 4 között

A cseh Karolína Plísková, a fehérorosz Arina Szabalenka, a német Angelique Kerber és az ausztrál Ashleigh Barty is elődöntőbe jutott női egyesben a Wimbledonban zajló füves pályás angol nemzetközi teniszbajnokságon.

Roland Garros: Serena Williams, Zverev, Cicipasz és Medvegyev is a 16 között

A férfi mezőnyben Alexander Zverev, Sztefanosz Cicipasz és Danyiil Medvegyev, a nőknél Serena Williams is bejutott a legjobb 16 közé a francia nemzetközi teniszbajnokságon (Roland Garros).

Tenisz: Szabalenka lesz Barty ellenfele a madridi döntőben

A fehérorosz Arina Szabalenka lesz a világelső ausztrál Ashleigh Barty ellenfele a Madridban zajló salakpályás tenisztorna női versenyének döntőjében.

Tenisz: Oszaka és Szabalenka győzelme Madridban

A második helyen rangsorolt Oszaka Naomi és az ötödik helyen kiemelt Arina Szabalenka is bejutott pénteken a 32 közé a Madridban zajló salakpályás női tenisztornán – írja az MTI.

Tenisz: Barty győzött a stuttgarti tornán

A világelső ausztrál Ashleigh Barty szetthátrányból fordítva legyőzte a fehérorosz Arina Szabalenkát az 565 ezer dollár (171 millió forint) összdíjazású stuttgarti salakpályás női tenisztorna vasárnapi döntőjében – írja az MTI.

Tenisz: Barty és Szabalenka jutott be a döntőbe Stuttgartban

A világelső Ashleigh Barty és Arina Szabalenka játssza a vasárnapi finálét az 565 ezer dollár (171 millió forint) összdíjazású stuttgarti salakpályás női tenisztornán.

Kézilabda Eb: Tudta-e?