Barcelona: 12 perc alatt 4 gól a kupadöntőben!

A spanyol Király-kupában a Barcelona a második félidőben 12 perc alatt négy gólt vágott az Athletic Bilbaónak, ezzel a katalánoké lett a trófea.

Barcelona: ez ám az időzítés! Griezmann harmadik gyermeke is április 8-án született meg

Az FC Barcelona világbajnok támadója, Antoine Griezmann kihagyta csapata csütörtöki edzését, ugyanis megszületett a kislánya. Felesége, Erika Choperena már a harmadik gyermeküket hozta a világra, ráadásul mindnyájukat április 8-án.

Vb 2022: elképesztő reflexek! Hatalmasat védett a világbajnok kapus! – videó

Hugo Lloris, a francia válogatott kapusa óriási védést mutatott be a Bosznia-Hercegovina elleni (0–1) vb-selejtezőn.

Vb 2022: Mbappé kihagyott büntetője is belefért – először nyertek a franciák

A francia labdarúgó-válogatott már a szünetben 2–0-ra vezet Kazahsztán ellen a világbajnoki selejtezősorozat D-csoportjában. A vezetést Ousmane Dembélé szerezte meg, majd a félidő végén Antoine Griezmann szöglete után Szergej Malij fejelt Paul Pogba mellől 10 méterről nem mindennapi öngólt a jobb alsó sarokba. A második félidőben így még az is belefért, hogy Kylian Mbappé kihagyja a saját maga által kiharcolt büntetőt.

Vb 2022: Griezmann a taktikában látta a hibát az ukránok ellen

Néhány kulcsjátékosa fáradtságával magyarázta Didier Deschamps, a világbajnoki címvédő francia labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya, hogy csapata hazai pályán csupán 1–1-es döntetlent játszott az ukránokkal a jövő évi, katari vb európai selejtezősorozatának szerdai nyitányán – közölte az MTI. Az együttes támadója, Antoine Griezmann a taktikában látja a hibát.

2022-es vb-sel.: győztes generáció? Finomhangolás után bizonyíthatnak újra a franciák

Csupán finomhangolásra szorul a Didier Deschamps irányította francia válogatott, amely Kylian Mbappé vezetésével újabb sikereket akar elérni.

La Liga: Messi duplával ünnepelte újabb rekordját

A La Liga 27. fordulójában a Barcelona a Huescát fogadta, és magabiztos, érett játékkal 4–1-es győzelmet aratott a kiscsapat fölött.

Messi-rekorddal és Messi-duplával indult az új korszak

A La Liga 27. fordulójában az FC Barcelona az Huescát fogadta, és magabiztos, érett játékkal 4–1-es győzelmet aratott a kiscsapat fölött.

Barcelona: a korábbi legenda szerint Griezmann-nal csak kevesebben vannak

Hriszto Sztoicskov, az FC Barcelona korábbi legendája élesen kritizálta a katalánok 29 éves világbajnok francia támadóját, Antoine Griezmannt – áll a sportsport.ba-n.

Videó: „Rohangálunk, mint a bolondok” – heves Piqué–Griezmann szócsata

Érthető okokból meglehetősen feszültek voltak az FC Barcelona játékosai a PSG elleni Bajnokok Ligája-mérkőzés közben. Ez Antoine Griezmann és Gerard Piqué indulatos szóváltásán is érezhető.

Kép: Griezmann és Kane is „felbukkant” a Super Bowlon

Ha nem is testben, de papírfigurából kivágott szurkolóként több sztársportoló is „felbukkant” a Super Bowlon a Raymond James Stadium lelátóján. A futballisták közül többek között a Barcelona támadója, Antoine Griezmann, a Tottenham vezére, Harry Kane, valamint az ökölvívók közül Anthony Joshua képmása is látható a nézőtéren.

Hihetetlen izgalmak: nyolcgólos meccsen ment tovább a Barcelona

Elképesztően izgalmas mérkőzést hozott a spanyol Király-kupa szerda esti negyeddöntője, amelynek végén a Barcelona örülhetett a Granada felett aratott 5–3-as, hosszabbításbeli győzelmének. A hazaiak a 88. percig kétgólos előnyben voltak, de a Barca négy perc alatt egalizált, majd a ráadást is jobban bírta, ezzel bejutott az elődöntőbe.

Spanyol Szuperkupa: Dühösek, mérgesek és idegesek vagyunk – Griezmann

Ronald Koeman vezetőedző csalódottan, a két gólt szerző Antoine Griezmann inkább dühösen nyilatkozott a sajtó képviselőinek azután, hogy az FC Barcelona hosszabbítás után 3–2-re kikapott az Athletic Bilbaótól a 2021-es Spanyol Szuperkupa sevillai döntőjében. A hajrában kiállított Lionel Messi a Cadena COPE rádióadó legfrissebb információi szerint akár négymeccses eltiltást is kaphat.

Magára talált Messi, egyre jobb formában a Barcelona!

A Barcelona 4–0-ra nyert a Granada otthonában a La Liga 18. fordulójában.

Videó: látni kell, mit hagyott ki Griezmann egy méterről!

Mint arról beszámoltunk, az FC Barcelona 2–1-re legyőzte a Real Sociedadot a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 19. fordulójában. Más kérdés, hogy a különbség lehetett volna jóval nagyobb is, ám úgy tűnt, ezen az esetén szinte el van átkozva Antoine Griezmann. A katalánok francia támadója több ziccert is hibázott, de az alábbi volt a legelképesztőbb…

BL: Griezmann FTC elleni sarkazását választották a forduló góljának

Mint arról beszámoltunk, a Ferencváros 3–0-s vereséget szenvedett a Puskás Arénában a Barcelona ellen a Bajnokok Ligájában. Ahogyan minden héten, ezúttal is kiválasztották a forduló legszebb góljait, melynek győztese Antoine Griezmann lett.

Videó: Griezmann sarokkal szerzett vezetést a Fradi ellen

Mintaszerű támadás végén, sarokkal szerzett vezetést Antoine Griezmann, a Barcelona támadója a Ferencváros elleni Bajnokok Ligája-mérkőzésen, percekkel később Martin Braithwaite duplázta meg az előnyt, majd Ousmane Dembélé tizenegyesből triplázta azt. Az összecsapást ITT követheti élőben.

A Barcelona már az első félidőben eldöntötte a Ferencváros elleni meccset

A Ferencváros kikapott a Bajnokok Ligája csoportkörének ötödik fordulójában a Barcelonától. A Puskás Arénában már az első félidőben kialakult a 0–3-as végeredmény. Az újabb vereség ellenére a magyar bajnok még megszerezheti a G-csoport harmadik helyét, amely Európa-ligás folytatást ér.

Braithwaite-dupla, a Barcelona négyet vágott Kijevben

A meglehetősen felforgatott Barcelona egyhangú első félidő után sima, 4–0-s győzelmet aratott a Dinamo Kijevben a Bajnokok Ligája G jelű csoportjában. Ezzel a katalánok továbbjutottak az egyenes kieséses szakaszba.

Barcelona: „Messi tudja, hogy tisztelem” – Griezmann tiszta vizet öntött a pohárba

Mint beszámoltunk róla, Lionel Messit Antoine Griezmann korábbi ügynöke megvádolta azzal, hogy nehézzé tette védence számára a barcelonai beilleszkedést. Ezzel szemben a 29 éves francia játékos a Real Madrid legendájának, Jorge Valdanónak egy interjúban elmondta, az argentin klasszis támogatását minden nap érzi.