Spanyol Szuperkupa: Dühösek, mérgesek és idegesek vagyunk – Griezmann

Ronald Koeman vezetőedző csalódottan, a két gólt szerző Antoine Griezmann inkább dühösen nyilatkozott a sajtó képviselőinek azután, hogy az FC Barcelona hosszabbítás után 3–2-re kikapott az Athletic Bilbaótól a 2021-es Spanyol Szuperkupa sevillai döntőjében. A hajrában kiállított Lionel Messi a Cadena COPE rádióadó legfrissebb információi szerint akár négymeccses eltiltást is kaphat.

Magára talált Messi, egyre jobb formában a Barcelona!

A Barcelona 4–0-ra nyert a Granada otthonában a La Liga 18. fordulójában.

Videó: látni kell, mit hagyott ki Griezmann egy méterről!

Mint arról beszámoltunk, az FC Barcelona 2–1-re legyőzte a Real Sociedadot a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 19. fordulójában. Más kérdés, hogy a különbség lehetett volna jóval nagyobb is, ám úgy tűnt, ezen az esetén szinte el van átkozva Antoine Griezmann. A katalánok francia támadója több ziccert is hibázott, de az alábbi volt a legelképesztőbb…

BL: Griezmann FTC elleni sarkazását választották a forduló góljának

Mint arról beszámoltunk, a Ferencváros 3–0-s vereséget szenvedett a Puskás Arénában a Barcelona ellen a Bajnokok Ligájában. Ahogyan minden héten, ezúttal is kiválasztották a forduló legszebb góljait, melynek győztese Antoine Griezmann lett.

Videó: Griezmann sarokkal szerzett vezetést a Fradi ellen

Mintaszerű támadás végén, sarokkal szerzett vezetést Antoine Griezmann, a Barcelona támadója a Ferencváros elleni Bajnokok Ligája-mérkőzésen, percekkel később Martin Braithwaite duplázta meg az előnyt, majd Ousmane Dembélé tizenegyesből triplázta azt. Az összecsapást ITT követheti élőben.

A Barcelona már az első félidőben eldöntötte a Ferencváros elleni meccset

A Ferencváros kikapott a Bajnokok Ligája csoportkörének ötödik fordulójában a Barcelonától. A Puskás Arénában már az első félidőben kialakult a 0–3-as végeredmény. Az újabb vereség ellenére a magyar bajnok még megszerezheti a G-csoport harmadik helyét, amely Európa-ligás folytatást ér.

Braithwaite-dupla, a Barcelona négyet vágott Kijevben

A meglehetősen felforgatott Barcelona egyhangú első félidő után sima, 4–0-s győzelmet aratott a Dinamo Kijevben a Bajnokok Ligája G jelű csoportjában. Ezzel a katalánok továbbjutottak az egyenes kieséses szakaszba.

Barcelona: „Messi tudja, hogy tisztelem” – Griezmann tiszta vizet öntött a pohárba

Mint beszámoltunk róla, Lionel Messit Antoine Griezmann korábbi ügynöke megvádolta azzal, hogy nehézzé tette védence számára a barcelonai beilleszkedést. Ezzel szemben a 29 éves francia játékos a Real Madrid legendájának, Jorge Valdanónak egy interjúban elmondta, az argentin klasszis támogatását minden nap érzi.

Kroos, Rashford, Szoboszlai, Suárez, Szon? Kik kaphatnák a Puskás-díjat?

A FIFA néhány nappal ezelőtt bejelentette, hogy a korábbi hírekkel ellentétben mégis megrendezi a The Best FIFA Football Awards-gálát, így az év góljáért járó Puskás-díjat is kiosztják. Körbenéztünk, hogy milyen emlékezetes találatok születtek az elmúlt időszakban. Természetesen a különleges gólok tárháza szinte végtelen, így ez a lista sem lehet teljes. Éppen ezért kérjük olvasóink segítségét is, hogy a szerintük legszebb találatot osszák meg velünk a hozzászólások között!

Barcelona: Belefáradtam, hogy mindenért engem hibáztatnak – Messi

Lionel Messi, az FC Barcelona hatszoros aranylabdás sztárja azt mondta, belefáradt abba, hogy minden problémáért őt teszik felelőssé a katalánoknál.

Barcelona: Griezmann ott játszik, ahol én mondom – Koeman

Ronald Koeman, a Ferencváros elleni keddi Bajnok Ligája-mérkőzésre is készülő  FC Barcelona labdarúgócsapatának vezetőedzője közölte, hogy Antoine Griezmann azon a poszton játszik, ahol ő mondja, és nem azon, amelyik a francia világbajnoknak a legjobban tetszik.

Világfutball: kevesebbet ér a piacon Hazard, Messi és Griezmann

Sokat veszített futballpiaci értékéből 2020-ban több világsztár is – derül ki a mértékadó transfermarkt.com legfrissebb összeállításából.

Felkészülés: a franciák hét gólt vágtak Haratinéknak

Nemzetközi felkészülési mérkőzésen a világbajnok francia válogatott hazai pályán 7–1-re kiütötte Ukrajnát.

Barca: „Ha Griezmann kinyitná a száját, Koeman nem lenne boldog”

Nem elégedett a barcelonai helyzetével Antoine Griezmann – véli Didier Deschamps, a francia labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya.

Barca: Pjanic bemutatkozott, Griezmann gólja döntött a Gamper-kupán

Az FC Barcelona labdarúgócsapata a Joan Gamper-kupa keretein belül rendezett felkészülési mérkőzésen Antoine Griezmann korai találatával 1–0-ra legyőzte a spanyol élvonalba öt év után visszajutó Elchét.

Forbes: Messi vezet Ronaldo és Neymar előtt a kereseti listán

Lionel Messi a világ legjobban kereső labdarúgója a Forbes magazin kimutatása szerint.

Barca: Griezmann az új hetes, Kevin Durant mutatta be – videó

Az FC Barcelona a hivatalos Twitter-oldalán jelentette be, hogy Antoine Griezmann viseli majd a hetes mezszámot, amelyről a brazil Philippe Coutinho mondott le.

Barcelona: Bartomeu elcserélné Griezmannt Joao Félixre

A Marca beszámolója szerint az FC Barcelona a tavaly megszerzett Antoine Griezmann játékjogát szeretné elcserélni Joao Félixére. A francia támadó így visszatérhetne az Atlético Madridhoz, míg a 120 millió eurós portugál a katalánoknál folytathatná karrierjét.

BL: Setién variálhat, Griezmann ihatja meg a levét – sajtóhír

A Sport keddi címlapsztorija szerint Quique Setién vezetőedző fejében már körvonalazódik az FC Barcelona kezdőcsapata a Bayern München elleni pénteki Bajnokok Ligája-negyeddöntőre. A katalánok trénere 4–4–2-es felállást fontolgat, aminek Antoine Griezmann ihatja meg a levét.

La Liga: Griezmann sérülés miatt lemaradhat a bajnoki hajráról

Antoine Griezmann sérülés miatt kihagyhatja a címvédő FC Barcelona hátralévő két mérkőzését a spanyol labdarúgó-bajnokság most zajló idényében.