Tenisz: a világelső Swiatek és Kontaveit is búcsúzott

A világelső Iga Swiatek és a világranglistán második Anett Kontaveit számára egyaránt a nyolcaddöntő jelentette a végállomást a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna női versenyében – írja az MTI.

Tenisz: Serena Williams nem jutott nyolcaddöntőbe Torontóban

A hamarosan visszavonuló amerikai Serena Williams két játszmában kikapott a tavaly olimpiai bajnok svájci Belinda Bencictől a 2.7 millió dollár (egymilliárd forint) összdíjazású torontói kemény pályás női tenisztorna második fordulójában, így nem jutott a nyolcaddöntőbe, de kiesett a második helyen kiemelt észt Anett Kontaveit is, míg a negyedikként rangsorolt spanyol Paula Badosa sérülés miatt adta fel a mérkőzését – írja az MTI.

Tenisz: a nyolc között búcsúzott az első kiemelt Kontaveit Prágában

A legjobb nyolc jelentette a végállomást az első helyen kiemelt Anett Kontaveitnek a prágai salakpályás női tenisztornán – közölte az MTI.

Tenisz: a budapesti győztes Pera Hamburgban is diadalmaskodott

A múlt heti, budapesti viadal amerikai győztese, Bernarda Pera nyerte a hamburgi salakpályás tenisztorna női versenyét.

Wimbledon: Novak Djokovics és Iga Swiatek az első kiemeltek

A világranglistán harmadik, címvédő Novak Djokovics lesz az első kiemelt a férfiaknál a wimbledoni teniszbajnokság hétfőn rajtoló főtáblás küzdelmeiben.

Tenisz: megvált edzőjétől a világranglista másodikja

Az észt Anett Kontaveit, a női tenisz-világranglista második helyezettje megvált az edzőjétől, Dmitrij Turszunovtól.

Tenisz: kipukkadt Djokovics kiejtője, Rubljov újabb tornát nyert

Andrej Rubljov két játszmában, 6:3, 6:4-re legyőzte a Novak Djokovicsot is kiejtő cseh Jirí Veselyt a dubai kemény pályás ATP 500-as tenisztorna szombati döntőjében.

Tenisz: Rubljov nagy csatában jutott a dubai torna döntőjébe

A másodikként rangsorolt orosz Andrej Rubljov pénteken nagy csatában jutott döntőbe a 2.8 millió dollár (882 millió forint) összdíjazású dubai kemény pályás tenisztornán, míg a 2.3 millió dollár (734 millió forint) összdíjazású dohai kemény pályás női tenisztornán elsőként a negyedikként rangsorolt Anett Kontaveit került be a fináléba.

Tenisz: Szakkari és Kontaveit lemásolták egymást Szentpéterváron

Elődöntőbe jutott az első helyen kiemelt görög Maria Szakkari a Szentpéterváron zajló, 768 ezer dollár (237 millió forint) összdíjazású kemény pályás női tenisztornán.

WTA-vb: Kontaveit legyőzésével Muguruza a bajnok

Garbine Muguruza nyerte meg a mexikói Guadalajarában rendezett női tenisz-világbajnokságot. A spanyol a szerdai döntőben az észt Anett Kontaveitet győzte le.

Tenisz: megvan a női vb négy elődöntőse

Eldőlt, hogy Anett Kontaveit, Garbine Muguruza és Paula Badosa mellett Maria Szakkari jutott a mexikói Guadalajarában zajló WTA-világbajnokság elődöntőjébe, mivel utóbbi a Chichén Itzá elnevezésű csoport utolsó, harmadik fordulójában nagy csatában legyőzte az első helyen kiemelt fehéroroszt, Arina Szabalenkát.

Tenisz: három elődöntős már megvan a női vb-n

Garbine Muguruza legyőzte Anett Kontaveitet a mexikói Guadalajarában zajló női tenisz-világbajnokságon, így eldőlt, hogy az észt riválisa mellett ő jutott tovább a Teotihuacan-csoportból – írja a Magyar Távirati Iroda.

WTA-vb: kettőből kettő, Kontaveit Plískovát is legyőzte

A nyolcadikként kiemelt észt Anett Kontaveit második csoportmérkőzését is megnyerte a mexikói Guadalajarában zajló női tenisz-világbajnokságon: a Teotihuacán-csoportban magabiztosan verte pénteken a harmadik helyen rangsorolt cseh Karolína Plískovát – számolt be róla az MTI.

WTA-vb: észt siker a rajton, legyőzték a Garros bajnokát

Az észt Anett Kontaveit két játszmában legyőzte a Roland Garros-címvédő Barbora Krejcíkovát a mexikói Guadalajarában zajló női tenisz-világbajnokság szerdai nyitó mérkőzésén – számolt be róla az MTI.

Tenisz: Hurkacz és Kontaveit is tornát nyert

Az elsőként rangsorolt Hubert Hurkacz megnyerte a Metzben rendezett, 481 ezer euró (170.7 millió forint) összdíjazású kemény pályás férfi tenisztornát, míg az észt Anett Kontaveit az 565 ezer dollár (172 millió forint) összdíjazású ostravai kemény pályás viadalon aratott diadalt – írja a Magyar Távirati Iroda.

Tenisz: Kontaveit nyerte a clevelandi tornát

Anett Kontaveit nyerte a clevelandi kemény pályás női tenisztornát – írja az MTI.

Tenisz: a labda sem akarta Babos továbbjutását Kontaveit ellen

A Dubaiban zajló női tenisztorna első fordulójában a legfrissebb világranglistán 106. helyen álló Babos Tímea két sima játszmában 58 perc alatt kikapott a hétfőn délelőtt kiadott rangsorban 24. helyet elfoglaló, a tornán 15. kiemeltként rangsorolt észt Anett Kontaveittől, így elbúcsúzott az egyestől.

Tenisz: a 23 éves francia a második tornadöntőjét is megnyerte

A francia Fiona Ferro nyerte meg a palermói női tenisztornát azzal, hogy a fináléban két szettben legyőzte a negyedik helyen kiemelt észt Anett Kontaveitet.

Tenisz: Anett Kontaveit az első finalista Palermóban

Elsőként Anett Kontaveit jutott be a 202 ezer dollár (59 millió forint) összdíjazású palermói salakpályás női tenisztorna fináléjába. A negyedik helyen rangsorolt észt teniszező az első szombati elődöntőben az első helyen kiemelt horvát Petra Marticot győzte le két játszmában.

Tenisz: szetthátrányból jutott nyolc közé az 1. és a 4. kiemelt

Az észt Anett Kontaveit bejutott a palermói női tenisztorna negyeddöntőjébe, mivel a nyolcaddöntőben szetthátrányból fordítva legyőzte Laura Siegemundot. A világranglista 22. helyezettje 2 óra 20 perces csatában múlta felül német riválisát, ellenfele a nyolc között a 19 éves Elisabetta Cocciaretto (156.) lesz.

Kézilabda Eb: Tudta-e?