Videó: elpakolni? Jarmolenko inkább maga elé tette az italokat

Azok után, hogy az elmúlt napokban Cristiano Ronaldo, Paul Pogba és Manuel Locatelli is elpakolta maga elől a kólát, illetve a sört, az ukrán válogatott labdarúgója, Andrij Jarmolenko megfordította a helyzetet, és inkább maga elé helyezte azokat.

Videó: Jarmolenko gólja után még a hollandok is gratuláltak

Mint ismert, nagyszerű meccsen Amszterdamban Hollandia 3–2-re legyőzte Ukrajnát a labdarúgó Európa-bajnokság C-csoportjának 1. fordulójában. Andrij Jarmolenko 75. percben rúgott szenzációs szépítő gólja után még a holland szurkolók is gratuláltak a lelátón az ukránoknak.

Videó: négy percen belül két gyönyörű gólt szerzett Ukrajna

Az ukrán válogatott szinte a semmiből egyenlített ki Hollandia ellen: a 75. percben Andrij Jarmolenko szenzációs átlövéssel hozta vissza a meccsbe Ukrajnát, majd a 79. percben Roman Jaremcsuk is bevette a hollandok kapuját. 2–2

PL: meglepetés! A West Ham lenullázta a Manchester Unitedet

A West Ham United nagy meglepetésre 2–0-ra megverte a Manchester Unitedet az angol labdarúgó-bajnokság (Premier League) 6. fordulójában.

PL: megműtötték a londoniak szélsőjét, fél évet hagy ki

Féléves kihagyás vár Andrij Jarmolenkóra, a Premier League-ben szereplő West Ham United labdarúgócsapatának ukrán válogatott támadójára.

PL: megelégelte a kritikákat, bunyóra hívta ki a kommentátort!

A West Ham United ukrán szélsője, Andrij Jarmolenko felajánlotta otthoni kritizálójának, hogy rendezzék le a dolgokat egy verekedés keretében.

Mi lesz veled, Dortmund? Akkor most nagy a baj?

Miután túléltük az iskolai időszakot, a tanárokat/diákokat, kiélveztük a világbajnokság és a kora nyár minden örömét, készülünk/emlékezünk/számot vetünk/keresztet vetünk a nyaralásra, elkezdődik az aratási időszak: ezen a nyáron is dől a pénz a topligás futballistákért a menedzserek silójába.

PL: a West Ham a Dortmund támadóját is megvette – hivatalos

Tovább erősíti keretét az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő West Ham United, ezúttal a Dortmund támadóját, Andrij Jarmolenkót igazolták le.

Dortmund: egy hónapra kidőlt a tavaly nyáron vett szélső

Andrij Jarmolenko, a Borussia Dortmund ukrán válogatott labdarúgója ínszalagsérülés miatt egy hónapig nem léphet pályára.

Videó: elképesztő passz után szerzett gólt Aubameyang

Van egy olyan érzésünk, Pierre-Emerick Aubameyang találatát a következő napokban még sokat fogjuk látni. És nem azért, amit a gaboni csatár csinált a Tottenham elleni Bajnokok Ligája-találkozón, hanem azért, ahogy Andrij Jarmolenko odaadta neki a labdát előtte…

Bundesliga: csodagólok és elrontott panenkázás után győzött a BVB

A Borussia Dortmund 2–1-re legyőzte idegenben az Augsburgot a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 7. fordulójában, ezzel biztos, hogy a többi mérkőzés eredményétől függetlenül a játékhét után is vezeti majd a tabellát.

BL: Jarmolenko pazar tekeréssel egyenlített a Dortmundnak

Gyönyörű gólt szerzett Andrij Jarmolenko a Borussia Dortmundban a Tottenham elleni meccsen a labdarúgó Bajnokok Ligájának H-csoportjában. Íme, a gól!.

CR-dupla és Real-siker Madridban, Spurs verte Dortmund Londonban

Kiváló mérkőzést játszott a labdarúgó Bajnokok Ligája H jelű csoportjának 1. fordulójában a Tottenham Hotspur és a Borussia Dortmund: már az első tizenöt perc három gólt hozott, a végeredmény 3–1 a Spurs javára. A csoport másik mérkőzésén a címvédő Real Madrid 3–0-s papírforma-győzelmet aratott az APOEL felett, a ciprusi bajnokcsapatban Sallai Roland 60 percnyi játéklehetőséget kapott.

Képek: nem csak Jarmolenko érkezésének örülnek Dortmundban

Mint arról beszámoltunk, a Borussia Dortmund labdarúgócsapata négyéves szerződést kötött az ukrán Andrij Jarmolenkóval. Dortmundban kifejezetten örülnek a válogatott támadó érkezésének, ám van, akit talán még jobban várnak – ő nem más, mint a futballista felesége, Inna Jarmolenko!

Dortmund: Ukrajnából érkezett támadó – hivatalos

A Borussia Dortmund hivatalosan is bejelentette, hogy szerződést kötött Andrij Jarmolenkóval. Az ukrán támadó négy évre írt alá az együtteshez.

BVB: 25 millió euróért érkezik Dembélé utódja – sajtóhír

Egybehangzó német és ukrán lapértesülések szerint a Dinamo Kijev futballistája, Andrij Jarmolenko a Borussia Dortmundnál folytatja a pályafutását.

Liverpool: egyértelmű utalás, hogy érkezhet az ukrán klasszis

Nagyon könnyen előfordulhat, hogy Andrij Jarmolenko a Liverpool labdarúgója lesz. Az ukrán jelenleg a Dinamo Kijev játékosa, de az ügynöke posztolt egy videót, amely teljesen világosan jelzi, Jarmolenko az angol élvonalban szereplő együtteshez tart.

Ibrahimovic kilőtte az Eb-re a svédeket, ott lesznek az ukránok is

Hazai győzelme után Svédország és Ukrajna is kiharcolta idegenben a 2016-os Európa-bajnoki részvételt. Az északiak Zlatan Ibrahimovic duplájával 2–2-t játszottak Dániában, míg az ukránok 1–1-et Szlovéniában, és a hazai győzelmük után ez a párharc megnyerését jelentette.

Az akarat diadala: kétgólos előnyben az ukránok

Két góllal nyert odahaza az ukrán labdarúgó-válogatott Szlovénia ellen az Európa-bajnoki pótselejtező első felvonásán.

Barcelona: 2020-ig hosszabbított a kinézett támadó

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (La Liga) szereplő Barcelona által kiszemelt Andrij Jarmolenko 2020-ig meghosszabbította szerződését a Dinamo Kijevvel.