Tenisz: Ruud simán nyert, Djokoviccsal döntőzik az ATP-vb-n

A férfi teniszezők Torinóban zajló idényzáró ATP-világbajnokságán Casper Ruud simán legyőzte Andrej Rubljovot, és bejutott a vasárnapi döntőbe.

Tenisz: Rubljov nyert, s bejutott az ATP-vb elődöntőjébe

A férfi teniszezők Torinóban zajló idényzáró ATP-világbajnokságán Andrej Rubljov három játszmában legyőzte Sztefanosz Cicipaszt, s bejutott az elődöntőbe.

Tenisz: Djokovics két játszmában legyőzte Rubljovot

A férfi teniszezők Torinóban zajló idényzáró ATP-világbajnokságán a korábbi világelső Novak Djokovics két játszmában legyőzte az első fordulóban szintén győzelemmel kezdő Andrej Rubljovot, ezzel őrzi hibátlan mérlegét a csoportjában.

ATP-vb: az orosz belharcban Rubljov legyőzte Medvegyevet

A Torinóban zajló ATP-világbajnokságon megkezdődtek a Piros-csoport küzdelmei, s az első mérkőzésen a két orosz teniszező, Andrej Rubljov és Danyiil Medvegyev fordulatos összecsapása végén döntő szett rövidítésben az első játszmát elveszítő Rubljov örülhetett a győzelemnek.

Tenisz: Rubljov és Norrie is a nyolcaddöntőben búcsúzott Bécsben

Két kiemelt, az orosz Andrej Rubljov és a brit Cameron Norrie a nyolcaddöntőben búcsúzott a 2.4 millió euró (970.5 millió forint) összdíjazású bécsi kemény pályás tenisztornán.

Tenisz: Rubljov Gijónban is nyert – idei negyedik győzelme

Andrej Rubljov nyerte meg a 612 ezer dollár (270 millió forint) összdíjazású gijóni kemény pályás tenisztornát, Firenzében a kanadai Felix Auger-Aliassime nyerte a szintén 612 ezer dollár összdíjazású kemény pályás versenyt, míg a szintén orosz Anna Blinkova a 250 ezer dollár (105 millió forint) összdíjazású kolozsvári kemény pályás női teniszviadalon diadalmaskodott.

Tenisz: az 1. kiemelt Rubljov Kordával döntőzik Gijónban

Az első helyen kiemelt Andrej Rubljov és Sebastian Korda játssza vasárnap a 612 ezer dollár (270 millió forint) összdíjazású gijóni kemény pályás tenisztorna fináléját, miután szombati elődöntős mérkőzését mindkét játékos két szettben megnyerte.

Tenisz: Swiatek szoros meccset nyert meg; Murray és Rubljov is negyeddöntős

A női világelső lengyel Iga Swiatek három játszmában 2 óra 20 perc alatt győzte le a kínai Cseng Csin-vent a San Diegó-i kemény pályás női tenisztorna csütörtöki játéknapján, míg brit Andy Murray és az első helyen kiemelt orosz Andrej Rubljov is bejutott a negyeddöntőbe a gijóni kemény pályás tenisztornán.

Tenisz: Cicipasz után Djokovics is bejutott az asztanai döntőbe

A volt világelső Novak Djokovics lesz a görög Sztefanosz Cicipasz ellenfele az Asztanában zajló 1.9 millió dollár (820 millió forint) összdíjazású kemény pályás férfi tenisztorna döntőjében, miután ő is megnyerte a maga elődöntőjét.

Tenisz: Djokovics és Medvegyev egymás ellen elődöntőzik

A harmadik helyen kiemelt Sztefanosz Cicipasz és az ötödikként rangsorolt Andrej Rubljov is bejutott a legjobb négy közé az Asztanában zajló kemény pályás férfi tenisztornán, ahol egymás ellen játszanak majd. Később Danyiil Medvegyev és Novak Djokovics is elődöntőbe jutott, ők is egymás ellen meccselnek.

Tenisz: nyolcaddöntőbe jutott Rubljov Asztanában

Az ötödik helyen kiemelt Andrej Rubljov nyolcaddöntőbe jutott az 1.9 millió dollár (820 millió forint) összdíjazású kemény pályás asztanai férfi tenisztorna hétfői játéknapján.

US Open: először elődöntőzhet GS-tornán a Rubljovot legyőző Tiafoe

Az amerikai Frances Tiafoe pályafutása során első alkalommal jutott be Grand Slam tornán az elődöntőbe, miután 2 óra 39 perc alatt három játszmában legyőzte az orosz Andrej Rubljovot a US Open férfi egyesének negyeddöntőjében.

US Open: Rubljov, Swiatek és Pegula is negyeddöntőbe jutott

Andrej Rubljov, Iga Swiatek és Jessica Pegula is bejutott a negyeddöntőbe férfi, illetve női egyesben a tenisz US Openen.

US Open: Nadal nagyon simán győzött Gasquet ellen, a női világelső is továbbment

Bejutott a legjobb tizenhat közé a 60 millió dollár összdíjazású kemény pályás amerikai nyílt tenisztornán (US Open) a világranglista harmadik helyén álló spanyol Rafael Nadal, aki a harmadik fordulóban két sima és egy szoros játszmában győzött a francia Richard Gasquet ellen. A nőknél a lengyel világelső, Iga Swiatek is két sima szettben verte az amerikai Lauren Davist.

Tenisz: Norrie Murrayt, Isner Hurkaczot győzte le Cincinnatiben

Kiemeltként az orosz Andrej Rubljov és a brit Cameron Norrie is szetthátrányból nyert a Cincinnatiben zajló tenisztorna férfi versenyében szerdán.

Tenisz: Serena Williams nem jutott nyolcaddöntőbe Torontóban

A hamarosan visszavonuló amerikai Serena Williams két játszmában kikapott a tavaly olimpiai bajnok svájci Belinda Bencictől a 2.7 millió dollár (egymilliárd forint) összdíjazású torontói kemény pályás női tenisztorna második fordulójában, így nem jutott a nyolcaddöntőbe, de kiesett a második helyen kiemelt észt Anett Kontaveit is, míg a negyedikként rangsorolt spanyol Paula Badosa sérülés miatt adta fel a mérkőzését – írja az MTI.

Tenisz: Medvegyev 14. trófeája; Rubljov kiesett az elődöntőben

Az első helyen kiemelt Danyiil Medvegyev nyerte a mexikói Los Cabosban rendezett 822 ezer dollár (321 millió forint) összdíjazású kemény pályás férfi tenisztornát.

Tenisz: Rubljov és Thiem is a nyolc között Bastadban

Andrej Rubljov a legjobb nyolc közé jutott a svédországi Bastadban zajló 534 ezer euró (217 millió forint) összdíjazású salakpályás férfi tenisztornán – írja az MTI.

Roland Garros: Cilic megverte Rubljovot is, először elődöntős

Marin Cilic döntő szett rövidítésben, 5:7, 6:3, 6:4, 3:6, 7:6-ra nyert az orosz Andrej Rubljov ellen, így először jutott be a francia nemzetközi teniszbajnokság (Roland Garros) elődöntőjébe.

Roland Garros: „Liverpool vagy Real Madrid?” – a világelső is a BL-döntő lázában ég

A világelső Iga Swiatek két játszmában megverte a montenegrói Danka Kovinicsot a francia nemzetközi teniszbajnokság (Roland Garros) harmadik fordulójában, ezzel elkönyvelte sorozatban a 31. győzelmét, és bejutott a legjobb 16 közé – majd a kamerára írt üzenetében feltette a nagy kérdést, hogy a Liverpool vagy a Real Madrid nyeri-e a labdarúgó Bajnokok Ligája szombat esti, párizsi döntőjét.

Kézilabda Eb: Tudta-e?