Tenisz: Fucsovics legyőzője már az elődöntőben

Az első fordulóban Fucsovics Mártont búcsúztató olasz Jannik Sinner bejutott az elődöntőbe a 389 ezer euró (138 millió forint) összdíjazású szófiai kemény pályás férfi tenisztornán. Az orosz Veronika Kugyermetova és az argentin Nadia Podoroska is három szettben nyert csütörtökön a 202 ezer dollár (61 millió forint) összdíjazású linzi keménypályás női tenisztorna nyolcaddöntőjében.

Tenisz: Djokovics bejutott a nyolcaddöntőbe a bécsi tornán

A világelső Novak Djokovics bejutott a legjobb 16 közé az 1.55 millió euró (566 millió forint) összdíjazású bécsi kemény pályás férfi tenisztornán.

Tenisz: kiemelt riválist győzött le Györe László

A zentai születésű Györe László kiemelt riválisát búcsúztatta szerdán az 543 ezer euró (190 millió forint) összdíjazású salakpályás kitzbüheli férfi tenisztorna nyitó körében.

Tenisz: Cicipasz két szettben búcsúztatta szerdai ellenfelét

Nem okozott gondot a címvédő Sztefanosz Cicipasznak a svéd Mikael Ymer legyőzése a 692 ezer euró (mintegy 232 millió forint) összdíjazású marseille-i kemény pályás tenisztorna nyolcaddöntőjében. Az első helyen kiemelt Simona Halep három szettben legyőzte a tunéziai Onsz Dzsaburt a 2,6 millió dollár (806 millió forint) összdíjazású dubai kemény pályás női tenisztorna szerdai nyolcaddöntőjében.

Tenisz: Fucsovics Márton megnyerte a genfi ATP-tornát!

Fucsovics Márton két sima szettben legyőzte a német Peter Gojowczykot a genfi salakpályás ATP-torna fináléjában, ezzel sikerrel zárta élete első ATP-torna-döntőjét.

Tenisz: Daniel volt Isztambul ura, először nyert tornát

A hazai közönség előtt szereplő Joao Sousa nyerte meg az estorili férfi tenisztornát, miután a vasárnapi döntőben legyőzte az amerikai Frances Tiafoe-t. A 29 éves bajnok pályafutása során harmadszor diadalmaskodott ATP-versenyen.

Tenisz: szetthátrányból fordítva győzött Johnson és Fritz is Houstonban

Magyar idő szerint szerdára virradóra szetthátrányból fordítva győzött a 623 710 dollár összdíjazású houstoni salakpályás tenisztorna első fordulójában honfitársa Ernesto Escobedo ellen 2 óra 24 perc alatt a hatodik kiemelt amerikai Steve Johnson. Náluk is hosszabb mérkőzést vívott két másik amerikai játékos: Taylor Fritz 2 óra 38 perc alatt szintén hátrányból fordítva jutott a második fordulóba Tim Smyczek ellen.

Tenisz: Federer egy lépéssel közelebb a világelsőséghez

Az első helyen kiemelt svájci Roger Federer könnyedén jutott a legjobb 16 közé szerdán a rotterdami kemény pályás férfi tenisztornán, miután kevesebb mint 50 perc alatt 6:1, 6:2-re legyőzte a belga Ruben Bemelmanst.

Tenisz: Nadal bejutott karrierje 110. egyéni döntőjébe

A világelső Rafael Nadal döntőbe jutott a pekingi kemény pályás tenisztorna férfi versenyében, miután a legjobb négy között három játszmában, több mint két óra játék után 6:3, 4:6, 6:1-re legyőzte a bolgár Grigor Dimitrovot.

Tenisz: Gojowczyk és Dzumhur első tornagyőzelme

Meglepetésre Peter Gojowczyk nyerte meg az 540 ezer euró (167 millió forint) összdíjazású metzi kemény pályás férfi tenisztorna vasárnapi döntőjét. A német játékos a hetedik helyen kiemelt francia Benoit Paire-t győzte le két szettben. A 28 éves Gojowczyk pályafutása első ATP-tornagyőzelmét aratta, korábban fináléba sem került még.

Tenisz: Raonic kiesett Washingtonban; Muguruza elődöntős

A harmadik helyen kiemelt Milos Raonic a negyeddöntőben búcsúzott az 1.75 millió dollár (473 millió forint) összdíjazású washingtoni kemény pályás férfi tenisztorna pénteki játéknapján. A kanadai játékost a nyolcadikként rangsorolt amerikai Jack Sock győzte le két szoros szettben.

Tenisz: John Isner hetedszer jutott döntőbe Atlantában

Két amerikai, John Isner és Ryan Harrison jutott be a 643 ezer dollár (173.6 millió forint) összdíjazású atlantai kemény pályás férfi tenisztorna döntőjébe.

Tenisz: 49 percig tartott Maldini első és utolsó profi teniszmeccse

Nem sok időt töltött a pályán pályafutása első profi teniszmérkőzésén Paolo Maldini, az olasz futballválogatott és az AC Milan egykori csapatkapitánya a 49. születésnapja után egy nappal Stefano Landonio oldalán 6:1, 6:1-es vereséget szenvedett a Aspria Tennis Cup Trofeo BCS elnevezésű milánói Challenger-tornán.

Tenisz: Gilles Simon alaposan megizzadt, de továbbjutott

Az ötödik helyen kiemelt francia Gilles Simon alaposan megizzadt, de végül három játszmában legyőzte az orosz Danyiil Medvegyevet a 482 ezer euró (148.4 millió forint) összdíjazású lyoni salakpályás férfi tenisztorna első fordulójában.

Tenisz: Nadal és Djokovics nyert, Murray kiesett Madridban

A világranglista-vezető Andy Murray simán, két játszmában kikapott és kiesett a madridi salakpályás tenisztorna férfi versenyén. Így járt az ötödikként rangsorolt Milos Raonic is. A második kiemelt Novak Djokovic, illetve a 4. helyen rangsorolt Rafael Nadal viszont bejutott a legjobb nyolc közé.

Tenisz: Federer tizenötödször is elindul Halléban

Pályafutása során tizenötödször is részt vesz a hallei füves pályás tenisztornán Roger Federer.

Tenisz: már negyeddöntős Münchenben a világranglista 273. játékosa

A pályafutása első ATP-viadalán szereplő Yannick Hanfmann a legjobb nyolc közé jutott a müncheni salakpályás férfi tenisztornán.

Tenisz: Troicki győzött, Zverev sorozata megszakadt

Az ötödik helyen kiemelt szerb Viktor Troicki győzött, a hetedikként rangsorolt horvát Borna Coric viszont kikapott kedden az isztambuli salakpályás férfi tenisztorna első fordulójában.

Tenisz: Djokovics meglepetésre kikapott a negyeddöntőben

Novak Djokovics két játszmában kikapott az acapulcói kemény pályás tenisztorna negyeddöntőjében.

Tenisz: a dohai döntő lesz a 36. Murray–Djokovics ütközet

A papírformának megfelelően a világelső Andy Murray, illetve a második helyen kiemelt Novak Djokovics jutott be a Dohában zajló ATP-torna döntőjébe. A két klasszis 36. alkalommal találkozik egymással.