Tenisz: nyolc között az első két kiemelt San Diegóban

Az első helyen kiemelt brit Daniel Evans, valamint a másodikként rangsorolt amerikai Jenson Brooksby egyaránt bejutott a negyeddöntőbe a San Diegóban zajló, 612 ezer dollár (243.9 millió forint) összdíjazású kemény pályás férfi tenisztornán – jelentette az MTI.

Tenisz: Oszaka sérülés miatt visszalépett a tokiói tornától

A hazai közönségkedvenc, Oszaka Naomi hasfalsérülés miatt visszalépett a Tokióban zajló, 758 ezer dollár (303 millió forint) összdíjazású kemény pályás női tenisztornától. A San Diegóban zajló 612 ezer dollár (243.9 millió forint) összdíjazású férfi tornán a harmadik kiemelt amerikai Marcos Giron kétszettes sikerrel jutott a legjobb nyolc közé – számolt be róla a Magyar Távirati Iroda.

Tenisz: Kenin a nyitó fordulóban búcsúzott Tokióban

A 2020-as Australian Open győztese, Sofia Kenin már az 1. fordulóban búcsúzott a Tokióban zajló kemény pályás női tenisztornán.

Tenisz: búcsúzott az első kiemelt a San Diegó-i tornán

Cameron Norrie 3:6, 6:3, 6:4-re legyőzte Andrej Rubljovot, így bejutott a San Diegó-i férfi kemény pályás tenisztorna döntőjébe.

Tenisz: Rubljov és Dimitrov is elődöntős San Diegóban

Az első két kiemelt, Andrej Rubljov és Casper Ruud bejutott az elődöntőbe a 661 ezer dollár (202 millió forint) összdíjazású San Diegó-i kemény pályás férfi tenisztornán – írja az MTI.

Tenisz: Rubljov San Diegóban, Azarenka Chicagóban jutott tovább

Az első helyen kiemelt orosz Andrej Rubljov mindössze három játékot veszítve, 1 óra 3 perc alatt győzte le az amerikai Brandon Nakashimát a San Diegóban zajló 661 ezer dollár (202 millió forint) összdíjazású kemény pályás férfi tenisztorna szerdai nyolcaddöntőjében – írja az MTI.

Kézilabda Eb: Tudta-e?