Aus. Open: Murray és Dimitrov kiesett, búcsúzott a US Open bajnoknője is

A Melbourne-ben zajló Australlian Openen magyar idő szerint csütörtök délelőtt búcsúzott a háromszoros Grand Slam-győztes, kétszeres olimpiai bajnok Andy Murray és a 2017-es világbajnok Grigor Dimitrov is. Szintén elköszönt a továbbiaktól Nick Kyrgios, aki a hazai közönség támogatása ellenére is kikapott négy játszmában a második kiemelt Danyiil Medvegyevtől. A női egyesben a 2. forduló jelentette a végállomást a US Opent tavaly megnyerő Emma Raducanu számára.

Tenisz: Murray több mint két év után ismét döntős ATP-viadalon

A volt világelső Andy Murray szetthátrányból fordítva megverte Reilly Opelkát a sydneyi kemény pályás tenisztorna férfi versenyében, így több mint két év után ismét döntőt játszhat ATP-viadalon. A nőknél Barbora Krejcíková hét meccslabdát hárítva búcsúztatta Anett Kontaveitet – írja az MTI.

Tenisz: Udvardy Panna párosban a döntőért játszhat

A háromszoros Grand Slam-győztes és kétszeres olimpiai bajnok Andy Murray bejutott a négy közé a sydneyi kemény pályás tenisztorna férfi versenyében. A szabadkártyával induló brit klasszis a negyeddöntőben a nyolcadik helyen kiemelt David Goffinnel találkozott, a belga játékos azonban az első játszma végén sérülés miatt feladta az összecsapást – jelentette az MTI.

Tenisz: a sydneyi tornán is indul Andy Murray

A korábbi világelső Andy Murray szabadkártyát kapott az ausztrál nyílt teniszbajnokság előtt sorra kerülő sydneyi tornára – számolt be a Magyar Távirati Iroda.

Australian Open: Andy Murray szabadkártyát kapott

A korábbi világelső Andy Murray szabadkártyát kapott a januári ausztrál nyílt teniszbajnokságra – számolt be a Magyar Távirati Iroda.

Tenisz: Rafael Nadal vereséggel tért vissza a pályára

Vereséggel tért vissza a teniszpályára Rafael Nadal – számolt be róla a Magyar Távirati Iroda.

Tenisz: Murray főedzője Shapovalovval fog dolgozni

A következő évben már nem dolgozik Andy Murray korábbi világelső teniszező szakmai stábjában Jamie Delgado főedző – számolt be róla az MTI.

Tenisz: Újra csúcsformában vagyok – Andy Murray

A háromszoros Grand Slam-bajnok Andy Murray azt mondta, újra fel tudja venni a versenyt a legjobbakkal, miután szerdán legyőzte az első helyen kiemelt Jannik Sinnert a stockholmi kemény pályás férfi tenisztorna nyolcaddöntőjében.

Tenisz: Baszilasvili és Murray is győzött Bécsben

Az Indian Wellsben finalista Nikoloz Baszilasvili nyolcaddöntőbe jutott hétfőn a bécsi tenisztornán.

Australian Open: Andy Murray kiállt a védőoltások mellett

A kétszeres olimpiai aranyérmes, háromszoros Grand Slam-bajnok Andy Murray kívánatosnak tartja, hogy minél több teniszező legyen beoltva a koronavírus ellen, aki a jövő év eleji Australian Openen indul.

Tenisz: Zverev nyerte az olimpiai bajnokok csatáját Indian Wellsben

A elsőként rangsorolt Karolina Pliskova korábbi búcsúja után a második, harmadik és negyedik kiemelt is befejezte szereplését kedden az Indian Wells-i keménypályás tenisztorna női versenyében. A férfiaknál Alexander Zverev legyőzte Andy Murrayt.

Tenisz: még mindig büdös a cipője, de meglett Andy Murray karikagyűrűje

Előkerült Andy Murray ellopott cipője, így a karikagyűrű is visszajutott hozzá – számolt be a hírről a kétszeres olimpiai bajnok teniszező a hivatalos Instagram-oldalán.

Tenisz: büdös volt a cipője, ezért vesztette el karikagyűrűjét Andy Murray

Andy Murray teniszcsukájának finoman szólva sem volt kellemes illata a szerdai edzés után. A skót teniszező ezért az autója alá tette a cipőket, amiket az éjszaka el is lopott valaki – a probléma az, hogy a karikagyűrűje rá volt kötve a fűzőre.

Tenisz: Clijsters és Murray szabadkártyát kapott az Indian Wells-i tornára

Szabadkártyát kapott a jövő héten kezdődő Indian Wells-i szupertornára a két korábbi világelső, a belga Kim Clijsters és a brit Andy Murray.

Tenisz: utolsóként Bencic jutott a negyeddöntőbe Chicagóban

Belinda Bencic kétszettes mérkőzésen tette biztossá helyét a legjobb nyolc között az 565 ezer dollár (173 millió forint) összdíjazású chicagói kemény pályás női tenisztornán, míg a brit Andy Murray legyőzésével negyeddöntőbe jutott Casper Ruud a 661 ezer dollár (202 millió forint) összdíjazású San Diegó-i kemény pályás férfi tenisztornán.

Tenisz: Murray kikapott a nyolc között az első kiemelttől

Andy Murray két játszmában, 7:6, 6:3-ra kikapott a lengyel Hubert Hurkacztól a metzi kemény pályás ATP 250-es tenisztorna negyeddöntőjében.

Tenisz: Andy Murray két év után újra negyeddöntős

A háromszoros Grand Slam-bajnok Andy Murray két éve az első negyeddöntőjére készül a Metzben zajló kemény pályás férfi tenisztornán – számolt be róla a Magyar Távirati Iroda.

Tenisz: Murray negyeddöntős a metzi tornán

A háromszoros Grand Slam-tornagyőztes Andy Murray negyeddöntőbe jutott szerdán a Metzben zajló 481 ezer euró (170.7 millió forint) összdíjazású kemény pályás férfi tenisztornán. Az első fordulóban Fucsovics Mártont legyőző Lorenzo Sonego búcsúzott.

Tenisz: Andy Murray nyolcaddöntős Metzben; Kerber kiesett Ostravában

Andy Murray közel két és fél óráig tartó mérkőzésen jutott a legjobb 16 közé a Metzben zajló férfi tenisztornán, míg a nőknél a az ostravai WTA-viadalon a Murrayhez hasonlóan szintén háromszoros Grand Slam-tornagyőztes Angelique Kerber mindössze 72 perc alatt búcsúzott – közölte az MTI.

US Open: öt érdekesség, ami emlékezetessé tette a tornát

Öt érdekességet gyűjtöttünk össze az év utolsó Grand Slam-versenyéről, amely nem okozott csalódást a tenisz iránt érdeklődőknek.

Kézilabda Eb: Tudta-e?