NB I: fölényesen nyert Kisvárdán a Puskás Akadémia

A labdarúgó NB I 2. fordulójának bepótolt mérkőzésén a Puskás Akadémia idegenben 3–0-ra legyőzte Kisvárdát.

Újra hármat lőtt, és Kisvárdán is nyert a megfiatalított Puskás Akadémia

Fölényesen, 3–0-ra nyert a koronavírusos megbetegedések miatt kényszerből megfiatalított Puskás Akadémia Kisvárdán, a labdarúgó NB I 2. fordulójának bepótolt mérkőzésén. Komáromi ezúttal előbb kiharcolt egy büntetőt, majd a második gólt ő szerezte a felcsútiaknál. A végeredményt a hajrában Nagy Zsolt állította be. A PAFC két mérkőzés után még nem vesztett pontot és vezeti a tabellát.

Otthon vesztett pontot a Haladás, újra győzött a Loki, a Szpari és az Ajka

Már csak három csapat százszázalékos a labdarúgó NB II második fordulója után. Az élre a városi rangadót fölényesen megnyerő Loki ugrott, melyet a Kazincbarcika ellen második hazai meccsén is győztes Ajka követ, a harmadik helyet pedig az újonc Pécset verő Nyíregyháza foglalja el. A Haladás meglepetésre csak ikszelt a Szolnok ellen, és az ETO is döntetlenre végzett Győrben a Kaposvárral, akárcsak a Vasas a Békéscsabával. Két együttesnek nincs már csak pontja, a most felkerült DEAC-nak és a Budaörssel szemben Tatabányán alulmaradt Siófoknak.

NB II: gólzáporos meccsen győzött a Budaörs, nyert az újonc Szentlőrinc is

A labdarúgó NB II 2. fordulójában megszerezte első győzelmét az újonc Szentlőrinc, amely Kozármislenyben a Gyirmótot múlta felül két góllal. A Budaörs is begyűjtötte a három pontot a több mint egy félidőt emberhátrányban játszó Siófok ellen, és a vasárnap kiütéses vereséget szenvedő Dorog is nyerni tudott.

NB II: fölényes Loki-siker a debreceni városi rangadón

A labdarúgó NB II 2. fordulójában a Debreceni VSC magabiztosan, 3–0-ra legyőzte városi riválisát, a tavaly még NB III-ban szereplő DEAC-ot.

Nem bírt egymással a Csákvár és a Szeged-Csanád

Az Aqvital FC Csákvár hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a Szeged-Csanád Grosics Akadémiával a labdarúgó NB II 2. fordulójában.

Nagyot küzdött, és egy pontot megmentett a Haladás a Szolnok ellen

A labdarúgó NB II 2. fordulójában a Szolnok ugyan vezetést szerzett Szombathelyen, de a Haladás a hajrába kiegyenlített, és megmentett egy pontot. Így a két csapat bajnokin az új idényben továbbra is veretlen.

Egy pontot hazavitt Győrből a Kaposvár

Szombati hazai veresége után javított a Kaposvár, döntetlennel távozott Győrből, az ETO otthonából a labdarúgó NB II 2. fordulójában. Nagy János semmiből jött gólját Temesvári Attila egyenlítette ki.

A Nyíregyháza egy félidő alatt döntött a Pécs ellen

A labdarúgó NB II 2. fordulójában a két, idáig hárompontos együttes találkozóján a Nyíregyháza az újonc Pécsi MFC-t látta vendégül. A hazaiak az első félidőben nyújtott remek játékukkal már a szünetben kettővel vezettek, és az is belefért nekik, hogy a második játékrészben tizenegyest hibázzanak.

Megint nyert az Ajka, ezúttal a Kazincbarcika bánta

Az FC Ajka 0–1-ről fordítva fektette két vállra (3–1) a hajrában Heil kiállítása miatt tíz főre olvadó Kazincbarcikát a labdarúgó NB II második fordulójában. Kis Károly együttese így két meccs után még nem vesztett pontot.

Többnyire bekkelt, de így is nyert a Soroksár ellen a Dorog

Noha a Soroksár végigtámadta a második félidőt, minden lehetőségét elpuskázta, így a Dorog egyetlen nagy helyzetét kihasználva 1–0-ra megnyerte idénybeli első bajnoki mérkőzését a labdarúgó NB II 2. fordulójában.

Megszerezte első pontjait a Szentlőrinc a másodosztályban

A labdarúgó NB II 2. fordulójában az újonc Szentlőrinc megállította a bajnokságot fölényes hazai győzelemmel kezdő Gyirmót FC Győrt Kozármislenyben. A találkozón a hazaiak játékosa, Sili Luka került főszerepbe, gólja mellett egy büntetőt is kiharcolt. Ezzel pedig 2–0-ra nyert a baranyai gárda.

Ha nehezen is, de legyűrte a Budaörs a Siófokot

A labdarúgó NB II 2. fordulójában a Budaörs 3–2-re megverte a Siófokot ideiglenes otthonában, Tatabányán. A hazaiak összességében jobban futballoztak, de a mérkőzés végén meg kellett küzdeniük a három pontért a későn ébredő Siófok ellen.

Három góllal megnyerte a DVSC a debreceni házi rangadót

A labdarúgó NB II 2. fordulójának mérkőzésén 59 év után csapott újra össze a pályaválasztó DEAC és a DVSC. A Loki remekül kezdte a mérkőzést, a 18. percben már két góllal vezetett. A piros-fehér alakulat az egész találkozót uralta, egy percig sem volt kétség, hogy melyik debreceni csapaté lesz a három pont.

NB II: megint ikszelt a Vasas, ezúttal Békéscsabán

A labdarúgó NB II 2. fordulójának nyitó mérkőzésén a Békéscsaba hazai pályán 1–1-re végzett a Vasassal.

Nem bírt a Vasas a jól küzdő Csabával

A labdarúgó NB II 2. fordulójának nyitó mérkőzésén a Békéscsaba jó játékkal 1–1-es döntetlent játszott a feljutásra aspiráló Vasassal. Az első félidő első részében inkább a fővárosiak domináltak, a csabai egyenlítő gól után már a lila-fehérek, akik a második félidőben több nagy helyzetet is elpuskáztak.

NB I: a Loki fölényesen verte meg a vendég Kisvárdát

A Debreceni VSC eseménydús mérkőzésen 4–1-re legyőzte a vendég Kisvárdát a labdarúgó NB I 2. fordulójának vasárnapi mérkőzésén.

El: egygólos előnyt szerzett a Fehérvár a Vaduz ellen

A labdarúgó Európa-liga második selejtezőkörében, a párharc első felvonásán a Mol Fehérvár Stopira fejes góljával 1–0-ra legyőzte a liechtensteini Vaduzt.

Stopira fejesével győzte le a Fehérvár a Vaduzt

A labdarúgó Európa-liga második selejtezőkörében, a párharc első felvonásán a Mol Fehérvár Stopira korai fejes góljával 1–0-ra legyőzte a sokat szabálytalankodó, de a kapura is veszélyes Vaduzt, és nehéz visszavágóra számíthat egy hét múlva Liechtensteinben.

NB I: a hajrában mentett pontot a Loki otthon a Mezőkövesd ellen

A labdarúgó NB I 2. fordulójában a Debrecen hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a Mezőkövesddel. A második félidő közepén Drazsics parádés szólója után jutott vezetéshez a Mezőkövesd, a labda Kinyik testén irányt változtatva került a kapuba. A nagy hajrát kivágó Debrecennek két perccel a vége előtt egy szöglet utáni fejessel sikerült egyenlítenie.