NB I: Edző- és játékosváltás helyett együtt kimásztunk ebből – Hornyák

A Puskás Akadémia magabiztos játékkal 3–0-ra legyőzte a vendég Budafokot a labdarúgó NB I 11. fordulójának szombat délutáni mérkőzésén. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

NB I: a Puskás Akadémia simán megverte a Budafokot

Mance duplázott, a Puskás Akadémia három góllal verte a Budafokot

A Puskás Akadémia magabiztos játékkal 3–0-ra legyőzte a vendég Budafokot a labdarúgó NB I 11. fordulójának szombat délutáni mérkőzésén. Hornyák Zsolt együttese ezzel a sikerrel megelőzte ellenfelét a tabellán.

NB II: hátrányból nyert a Vasas és a Barcika, Győrben győzött a Szentlőrinc

Megszakadt a Vasas hatmeccses nyeretlenségi sorozata a labdarúgó NB II 11. fordulójában. A piros-kékek 0–1-ről fordítottak a Szeged ellen, ugyancsak hátrányból szerzett három pontot a Kazincbarcika is a sereghajtó Csákvár ellen. Ez a borsodiak első győzelme az új stadionjukban. A játéknap két nagy meglepetése, hogy az újonc Szentlőrinc az ETO otthonában tudott győzni és a Gyirmót is vesztesen tért haza Ajkáról.

Hoppá, nyert a Vasas! Pontot hullajtott el a Loki, otthon vesztett az ETO

A labdarúgó NB II 11. fordulójában a tabellát vezető Debreceni VSC 1–1-es döntetlent ért el Soroksáron, a Vasas a Szeged ellen első győzelmét aratta Schindler Szabolcs irányításával, ezzel véget ért a piros-kékek hatmeccses nyeretlenségi sorozata. Hátrányból tudott győzni a Kazincbarcika a sereghajtó Csákvár ellen, ez a borsodiak első diadala új stadionjukban. Az újonc Szentlőrinc az ETO otthonából vitte el a három pontot – igaz, a baranyaiak közel 30 percet emberelőnyben futballoztak. A Gyirmót vesztesen tért haza Ajkáról, így a Dorogon győztes Budaörs lépett fel a második helyre.

NB II: pontot vesztett a Loki Soroksáron, Debrecenben nyert a Békéscsaba

Döntetlent játszott a listavezető Debreceni VSC Soroksáron a labdarúgó NB II 11. fordulójában. A másik két délutáni mérkőzésen vendégsiker született: a Békéscsaba a DEAC, a Budaörs a Dorog otthonában nyert egyaránt két góllal.

Megszerezte első hazai győzelmét a Kazincbarcika

A labdarúgó NB II 11. fordulójában megszerezte első hazai győzelmét a közelmúltban átadott új stadionjában a Kazincbarcika. A Csákvár viszont továbbra is nyeretlen, Visinka Ede együttese hetedszer kapott ki.

Balázs Zsolt góljával otthon tartotta a három pontot a Rákóczi

A labdarúgó NB II 11. Kaposváron találkozott a helyi Rákóczi és a Szolnoki MÁV. A sok párharcot sok színes lap tarkította, és a végén megérdemelt hazai győzelem született.

Nyíregyházán szakadt meg a Haladás rossz sorozata

A labdarúgó NB II 11. fordulójában a Haladás Medgyes Zoltán találatával legyőzte a Nyíregyháza Spartacust, amely hazai pályán először szenvedett vereséget.

A Szentlőrinc nyerte meg a parázs véget érő győri mérkőzést

A labdarúgó NB II 11. fordulójában a hazai pályán még veretlen ETO FC Győr a házon kívül nyeretlen újoncot, a Szentlőrincet fogadta. Mindkét csapat tíz emberrel fejezte be a meccset, amelynek utolsó percében még úgy tűnt, hogy az ETO egyenlíteni tud, de Torvund korábbi találatával a baranyaiak végül mind a három pontot hazavitték.

Radó duplázott, a Vasas hátrányból gyűrte le a Szegedet

Hiába futballozott szervezetten a Szeged, a házigazda angyalföldiek Radó András vezérletével megérdemelten gyűjtötték be a három pontot a labdarúgó NB II 11. fordulójában. Schindler Szabolcs irányításával először diadalmaskodtak a piros-kékek.

A Gyirmót legyőzésével véget ért az Ajka rossz sorozata

Remek második félidei teljesítményének köszönhetően győzte le az Ajka a forduló előtt még második Gyirmótot a labdarúgó NB II 11. fordulójában.

Megküzdött a három pontért a Pécs a Siófok ellen

A labdarúgó NB II 11. fordulójában a NB III-ból feljutott csapatok közül eddig legjobban szereplő PMFC a Siófokot látta vendégül. A találkozó 32. percében Hegedűs első idénybeli találatával megszerezte a vezetést a hazaiaknak, s az előnyt már nem is engedte ki a kezéből a Pécs.

Magabiztosan hozta a kötelezőt a Békéscsaba

A labdarúgó NB II 11. fordulójában a Debreceni EAC a Békéscsabát látta vendégül. A tabella utolsó előtti helyén álló hazaiak nem tudtak meglepetést okozni, a viharsarkiak erőt sugárzó játékkal vitték el a három pontot a Nagyerdei Stadionból.

Három perc alatt döntött a Budaörs Dorogon

Sorozatban harmadszor aratott győzelmet a Budaörs, amely ezúttal a Dorog otthonából hozta el mindhárom pontot. A mérkőzés végeredménye alig húsz perc alatt kialakult, Kékesi Alexander fejjel, Petneházi Márk szabadrúgásból talált a hazai kapuba.

A Loki hamar elhitte, hogy nyert, és erre ráfizetett

A sérülésektől, betegségtől tizedelt Soroksár a második félidőben meglepte a listavezetőt, és nemcsak egyenlített, több nagy ziccert is kidolgozott. A DVSC csak 1–1 után kezdett el ismét futballozni, de ez már kevésnek bizonyult a győzelem kivívásához.

NB II: fölényes budaörsi siker a Csákvár ellen, újra kikapott a Haladás

A pályára lépő nyolc csapat közül hat gólképtelen maradt a labdarúgó NB II október másodikáról szerdára elhalasztott 11. fordulójának kora délutáni mérkőzésein. A Budaörs átmenetei otthonában, Tatabányán fölényesen győzte le a Csákvárt, amely sorozatban harmadik vereségét szenvedte el. A már edzőváltáson áteső Tiszakécske a Haladást verte meg, a két újonc, a Szeged-Csanád és a Szolnok idegenből vitt haza egy-egy pontot.

Tizenöt veretlen bajnoki után kikapott az MTK, a Budafok legyőzte a Vasast

Az október másodikáról elhalasztott 11. fordulót pótolták szerdán a labdarúgó NB II-ben. A kora délutáni programban a Csákvár sima hármast kapott a Budaörstől Tatabányán, míg a Tiszakécske otthon győzte le a Haladást. Este aztán a listavezető MTK 1–0-ra kikapott az ETO FC Győr otthonában, ezzel véget ért 15 bajnokin át tartó veretlenségi sorozata. A Gyirmót vereséget szenvedett Ajkán, a Budafok győzelemmel távozott a Vasas otthonából, míg a Békéscsaba hármat rúgott a Siófoknak.

NB I: hármat vágott a Loki, megint kikapott a Paks

A Debrecen hazai pályán 3–1-re legyőzte a Paksot a labdarúgó NB I 11. fordulójában. A végig jobban játszót Loki nagyobb különbséggel is nyerhetett volna, Böde révén csak a hajrában szépítettek a tolnaiak.

Az edzőt váltó Szpari kiütötte a Csabát, újra nyert a Vasas

Kilenc forduló után tudott újra nyerni az új edző irányításával kiállt Nyíregyháza a labdarúgó NB II hétközi, 11. fordulójában. Lengyel Roland együttese 6–3-ra megverte a forduló előtt még élen álló Békéscsabát. Nem okozott gondot a sereghajtó Cegléd a Gyirmótnak, amely így pontelőnnyel vezeti a táblázatot. Kétgólos hátrányból fordított a Budafok a Mosonmagyaróvár ellen, az ETO a hajrában mentette döntetlenre kaposvári összecsapását. A délutáni mérkőzéseken egyaránt négyet vágott a Kazincbarcika és a ZTE FC, előbbi a Budaörsöt ütötte ki hazai pályán, utóbbi Soroksáron aratott fölényes diadalt. A Vasas éppen az ellenféltől átigazolt Balajti találatával verte meg Óbudán a Vácot.