Hátrányból nyert Budafokon a Honvéd, így az újonc telel kieső pozícióban

Hiába vezetett már a 35. másodpercben a Budafok, a Honvéd egy büntetővel, majd egy gyors kontrából lőtt góllal fordítani tudott a labdarúgó NB I 10. fordulójából elhalasztott mérkőzésen, és elvitte a három pontot.

Zimonyi parádézott a ZTE-ben, sorozatban hatodszor is kikapott a Diósgyőr

A ZTE Zimonyi Dávid duplájára építve idegenben 3–1-re legyőzte a Diósgyőrt a labdarúgó NB I 16. fordulójában.

Emberelőnyben nyert az MTK a Paks ellen, Szélpált hordágyon vitték le

Nagy irammal esett egymásnak az MTK és a Paks az NB I 16. fordulójában, de már az első félidő végétől a vendégek emberhátrányban játszottak a kapusuk kiállítása miatt, majd a folytatásban sérülés miatt elvesztették Szélpált is. A vége 3–1 lett az MTK javára.

NB I: a ZTE két korai góllal simán legyőzte a vendég MTK-t

A Zalaegerszeg az első negyedórában lőtt gólokkal simán, 2–0-ra megverte az enerváltan futballozó vendég MTK-t a labdarúgó NB 15. fordulójában.

Bő tíz perc alatt kettőt rámolt be az MTK-nak, és simán nyert a Zete

A Zalaegerszeg az első negyedórában lőtt gólokkal simán, 2–0-ra verte az enerváltan futballozó vendég MTK-t a labdarúgó NB 15. fordulójában. A különbség akár nagyobb is lehetett volna, ha a zalaiak jobban koncentrálnak a kapu előtt.

Nem tudta feltörni a PMFC a Nyíregyháza védelmét

A labdarúgó NB II 21. fordulójának záró mérkőzése arról döntött, hogy a Pécs fellép-e a Debrecen mögé a tabellán. Bár Geigerék mindent megtettek a győzelemért, az nem jött össze nekik a Nyíregyháza ellen, a megszerzett egy pont viszont elég volt ahhoz, hogy a második helyen mehessenek a téli szünetre.

Bravúros békéscsabai győzelem Angyalföldön

A labdarúgó NB II 21. fordulójában a játéknap előtt negyedik Vasas a 11. Békéscsabát látta vendégül. A hazaiak hiába szerezték meg hamar a vezetést, a bátran játszó Békéscsaba három gólt szerzett és mivel csak kettőt kapott, meglepetésre győztesen távozott Angyalföldről.

Hosszú idő után győzött újra a Kazincbarcika

A labdarúgó NB II 21. fordulójában a játéknap előtt 18. Kazincbarcika a 12. Ajkát fogadta. A borsodiak célja mindenképpen a győzelem megszerzése volt, amelyet Kelemen Marko 59. percben elért góljának köszönhetően még úgy is sikerült begyűjteniük, hogy közben egy tizenegyest is elhibáztak.

Gól nélkül zárult a Szeged és a Csákvár összecsapása

A labdarúgó NB II 21. fordulójában a Szeged-Csanád a Csákvárt látta vendégül. A találkozón nem volt sok helyzet, és azokból sem született gól, így a két csapat között a gól nélküli döntetlen után megmaradt a hat pont különbség a tabellán.

Büntetőt hibázott a Szolnok, de így is nyert a Haladás ellen

A labdarúgó NB II 21. fordulójában a Szolnoki MÁV két góllal legyőzte otthon a Haladást, pedig a hazaiak még tizenegyest is hibáztak.

Hozta a kötelezőt a DVSC a debreceni házi rangadón

A labdarúgó NB II 21. fordulójában a listavezető Debreceni VSC az utolsó helyen tanyázó Debreceni EAC-ot fogadta. A Loki az első félidőben bedarálta városi ellenfelét, eldöntve ezzel a három pont sorsát. Győzelmével a DVSC megőrizte hibátlan mérlegét a Nagyerdei Stadionban és magabiztosan vezeti a bajnokságot.

Újabb élcsapat orra alá tört borsot hazai pályán a Siófok

Igazi bravúrgyőzelemmel zárta az évet a BFC Siófok, amely a labdarúgó NB II 21. fordulójában 2–1-es sikert aratott a fordulót megelőzően a tabella 2. helyén álló Budaörssel szemben.

Szarka 95. percben szerzett góljával nyert a Kaposvár a Győr ellen

A labdarúgó NB II 21. fordulójában a Kaposvár az ETO-t fogadta. Ur László révén az első félidőben a somogyiak szereztek vezetést, de a csereként beálló Vaskeba Vaszil gólja az egyenlítést jelentette az ETO-nak. A ráadásban aztán jött Szarka Ákos és góljával elérte, hogy Kaposváron maradt a három pont.

Csak az első gólig volt kérdéses a Soroksár győzelme

Ugyan veszélyesebben kezdett a kiesés rémétől fenyegetett Dorog, ám miután Lovrencsics tizenegyesből szerzett góljával fél óra elteltével megszerezte a vezetést a Soroksár, mintha hitüket veszítették volna a vendégek. A szünet után Derekas Zoltán gyorsan megduplázta a hazaiak előnyét, s ezzel végleg eldőlt a pontok sorsa.

Idegenben tudott fordítani a Szentlőrinc a Gyirmót ellen

A labdarúgó NB II 21. fordulójában a Gyirmót az újonc Szentlőrincet fogadta. Az első félidőben még a hazaiak vezettek, a kieséstől fenyegetett baranyai csapat azonban a második félidőben megfordította a meccset. Szegi góljára büntetőből válaszolt a Szentlőrinc, a meccs hajrájában a győztes gólt is sikerült megszereznie a hullámzó formát mutató Gyirmót ellen.

NB II: a Haladás a második félidőben lőtt gólokkal verte meg a Siófokot

A Haladás hazai pályán 2–0-ra legyőzte a Siófokot a labdarúgó NB II 20. fordulójában. A házigazda az 52. és a 64. percben volt eredményes a tabella 14. helyén álló riválissal szemben.

A Haladás tartalékosan is legyőzte a Siófokot

Hét gól, a Debrecen nyerte a Budaörs elleni rangadót

A labdarúgó NB II 20. fordulójának rangadóján a 2. helyezett Budaörs a listavezető DVSC-t látta vendégül. A fordulatos, magas színvonalú és izgalmas összecsapást a Loki nyerte meg 4–3-ra.

Dráma a végjátékban: a Vasas öt perc alatt fordított és szerezte meg a győzelmet

A labdarúgó NB II 20. fordulójában a 18., kieső helyen álló Kazincbarcika a 4. helyezett Vasast fogadta. Bár a borsodiak a 60. percben megszerezték a vezetést, a Vasas az utolsó öt percben fordított és három ponttal távozott Kazincbarcikáról.

Emberelőnyben sem bírt a Szentlőrinc a Szolnokkal

A labdarúgó NB II 20. fordulójában a 16. Szentlőrinc a 8. helyezett Szolnokot fogadta. Bár a hazaiak a 77. perctől emberelőnyben játszhattak, ezt nem sikerült gólra váltaniuk, így kénytelenek voltak beérni az egy ponttal.