NFL: Beckham szállította a Giants győzelmét Miamiban

2015.12.15. 08:10
Odell Beckham Jr. két TD-je döntött a hajrában (Fotó: Reuters)
A tengerentúli amerikaifutball-bajnokság (NFL) alapszakaszában a New York Giants hét ponttal nyert a Miami Dolphins vendégeként. A győzelemben oroszlánrészt vállalt Odell Beckham Jr., aki hétpontos hátrányt követően két TD-t vitt, és ezzel megfordította az állást. Eli Manning négy TD-passzal zárt.

A fordulatos első félidőben felváltva vezettek a csapatok, a félidőben döntetlen volt az állás (17–17). A harmadik negyed közepén a harmadik TD-jével másodszor is hétpontos előnyhöz jutott a Dolphins, majd érkezett Beckham... A New York-i szélső elkapó előbb a játékrész végén, majd a záró felvonásban újabb TD-t ért el, és megnyerte a vendégeknek a mérkőzést. A Giants hatodik győzelmét aratta, a Miami a nyolcadik vereségét szenvedte el.A

A Miami veresége egyben azt is jelenti, hogy a címvédő New England Patriots sorozatban hetedszer is megnyeri az Amerikai-fõcsoport keleti divízióját, így biztosítva a helyét a rájátszásban.