NFL: az elképesztő végjátékot vezénylő Brady lett az MVP

2017.02.06. 04:55
Őrületes végjátékot követően a New England Patriots nyerte meg a Super Bowlt. A hihetetlen, 25 pontos hátrányból nyerő csapat irányítója, az ötödik bajnoki címét szerző Tom Brady kapta meg a döntő legértékesebb játékosnak járó MVP-címet.

Tom Brady negyedszer érdemelte ki a döntő legjobbjának járó elismerést – az irányító 62 passzkísérletéből 43 ért célba. Végül 466 yardig jutott a 39 esztendős játékos, természetesen mindhárom esetben Super Bowl-rekordról beszélhetünk.

A 25 éves futó, James White is eséllyel pályázhatott volna a díjra, hiszen ő szerezte a mindent eldöntő touchdownt, futásokból és elkapásokból összesen 139 yardot haladt előre a labdával, mindent egybevéve 3 TD-t szerzett – ráadásul 14 elkapása szintén Super Bowl-rekord. negyedszer érdemelte ki a döntő legjobbjának járó elismerést – az irányító 62 passzkísérletéből 43 ért célba. Végül 466 yardig jutott a 39 esztendős játékos, természetesen mindhárom esetben Super Bowl-rekordról beszélhetünk.

A 25 éves futó, James White is eséllyel pályázhatott volna a díjra, hiszen ő szerezte a mindent eldöntő touchdownt, futásokból és elkapásokból összesen 139 yardot haladt előre a labdával, mindent egybevéve 3 TD-t szerzett – ráadásul 14 elkapása szintén Super Bowl-rekord.

SUPER BOWL LI
Atlanta Falcons (13–5)–New England Patriots (16–2) 28–34 (0–0, 21–3, 7–6, 0–19, 0–6) – hosszabbítás után

A SUPER BOWL TUDÓSÍTÁSA PERCRŐL PERCRE, MECCS UTÁNI NYILATKOZATOK – MINDEN AZ 51. NAGYDÖNTŐRŐL!