Videó: óriási balhé a Bundesligában, pankrátorként ütötte le az edzőt a játékos!

K. D.K. D.
2019.11.11. 09:12
Mint arról beszámoltunk, Sallai Roland csapata, a Freiburg 1–0-ra legyőzte hazai környezetben az Eintracht Frankfurtot a német labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 11. fordulójának záró mérkőzésén. A találkozó azonban nem az eredmény miatt marad emlékezetes…

A meccs végén, a hosszabbítás ötödik percében ugyanis a Bundesligában nem sűrűn látható balhé tört ki a pályán.

Az egész azzal kezdődött, hogy egy kirúgott labdát David Abraham úgy szedett össze, hogy közben szó szerint felöklelte az ellenfél edzőjét, Christian Streichet.

Ezután pedig jött a tömegverekedés, aminek végén Abraham mellett Vincenzo Grifónak is felmutatta a játékvezető a piros lapot.

„Az utolsó percben jártunk, olyan gyorsan szerettem volna játékba hozni a labdát, ahogyan csak lehet. Boldog vagyok, hogy a meccs után megbeszéltük a dolgot és mindent rendeztünk” – fogalmazott Abraham.

„Ő egy rendkívül érzelmes játékos. Felém futott a labdáért, aztán elsodort. A labdarúgás egy küzdősport is egyben” – mondta Streich, aki nem haragszik a fiatal játékosra.

A mérkőzés után az öltözőben már szent volt a béke: az Eintracht Frankfurt és a Freiburg is posztolt egy képet, melynek tanúsága szerint az érintett felek nem haragudtak egymásra.

NÉMET BUNDESLIGA
11. FORDULÓ
Freiburg–Eintracht Frankfurt 1–0 (Petersen 77.)
Wolfsburg–Bayer Leverkusen 0–2 (Bellarabi 25., Paulinho 96.)
KORÁBBAN
Mönchengladbach–Werder Bremen 3–1
(Bensebaini 20., Herrmann 22., 60., ill. Bittencourt 94.)
SZOMBATON JÁTSZOTTÁK
Bayern München–Borussia Dortmund 4–0 (Lewandowski 17., 76., Gnabry 47., Hummels 80. – öngól)

Hertha–RB Leipzig 2–4
(Mittelstadt 32., Selke 92., ill. Werner 38. – 11-esből, 89., Sabitzer 45+1., Kampl 83.)
Mainz–Union Berlin 2–3(Onisiwo 81., Brosinski 94., ill. Ingvartsen 30., S. Andersson 45+3., 52.)
Paderborn–Augsburg 0–1(P. Max 45+3.)
Schalke 04–Düsseldorf 3–3(Caligiuri 33., Kabak 67., Serdar 79., ill. Hennings 62 – 11-esből, 74., 85.)