Bundesliga: Gulácsiék örülhettek a döntetlennek a Gladbachhal

2017.09.16. 20:31
Az RB Leipzig 2–2-es döntetlent játszott otthon a Borussia Mönchengladbachhal a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 4. fordulójában.

A lipcseiek megszerezték a vezetést a 17. percben Timo Werner révén. A 21 éves támadó már a 38. gólját szerezte a Bundesligában.

A jó kezdés után a folytatás már nem alakult a legjobban a hazaiaknak. Thorgen Hazard egyenlített, és bár Jean-Kevin Augustin újra előnyhöz juttatta az RB-t, a találkozót végigvédő Gulácsi Péter nem tudta hárítani Lars Stindl lövését a 61. percben.

A vége 2–2 maradt, és ennek még a Leipzig örülhet inkább, mivel Naby Keitát kiállították a 83. percben.

A GÓLOK

A KIÁLLÍTÁS

A játéknap további mérkőzéséről ide kattintva olvashat bővebben!

NÉMET BUNDESLIGA
4. FORDULÓ

RB Leipzig–Borussia Mönchengladbach 2–2 (Werner 17., Augustin 31., ill. Th. Hazard 25. – 11-esből, Stindl 61.)
Korábban:
Bayern München–Mainz 4–0 (Th. Müller 11., Robben 23., Lewandowski 50., 77.)
Werder Bremen–Schalke 1–2 (La. Sané 20., ill. Veljkovics 22. – öngól, Goretzka 83.)
Eintracht Frankfurt–Augsburg 1–2 (Jovics 79. ill. Max 21., Caiuby 77.)
Stuttgart–Wolfsburg 1–0 (Akolo 42.)