Bundesliga 2.: Münchenben kaptak ki Simonék

2015.04.05. 16:05
A német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Bundesliga 2.) 27. fordulójában otthon, minimális különbséggel kapott ki az 1860 München az Erzgebirge Aue gárdájától, amely a megszerzett három ponttal elmozdult kieső helyéről, és már osztályozót érő pozícióban áll. Nem mellesleg a hátrányát egy pontra csökkentette a legyőzött müncheni együtteshez képest.

A vesztes csapatban kezdőként lépett pályára Simon Krisztián, aki a lefújásig ott is maradhatott. A három pontról döntő találat az 5. percben született.

Az RB Leipzig hazai környezetben harmincezer néző előtt 2–1 nyert a Nürnberg ellen, méghozzá vesztes állásból. A szünetben ugyanis még a vendégek vezettek, ám a 46. percben egyenlítő vendéglátók a 76. percben megszerezték a győzelmet érő találatot. A lipcseiek magyar légiósa, Kalmár Zsolt a kispadról szurkolhatott társainak.